Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pazi ovako, klinac iz komšiluka je platio, ima nas troje. Piše da može bez problema 10 uredjaja u control panelu. Ja koristim na Windows-u i na telefonu istovremeno. Brzina nije limitirana, bar meni, ide brzinom koju dobijam od operatera. Za IOS i Linux ne znam. Da ne grešim dušu, zadnjih par meseci i nisam nesto puno koristio kao prošle godine. Jedina zamerka je sto nisam uspeo sa tim VPN-om da na EON box-u pustim MTS televiziju. U međuvremenu sam dobio box sa A11 ali nisam probao na njemu još uvek.
 
je l' textra i dalje nema opciju da u obaveštenju za propušten poziv, pored broja telefona prikaže i ime kontakta ako se on nalazi u imeniku? znam da chomp i yaata to mogu, ali me zanima textra.
 
Nema je Textra a očigledno neće je nikad ni imati jer je isti developer za Chomp i Textru i po svoj prilici jednostavno neće da je ubaci.
Ja sam navikao na Textru koristim je baš dosta godina (donated verzija) i voleo bih tu opciju ali eto. Šta da se radi.. niko nije savršen.
 
Ima li neka sms app da moze da sakrije pojedinacnu poruku u threadu?
 
Pazi ovako, klinac iz komšiluka je platio, ima nas troje. Piše da može bez problema 10 uredjaja u control panelu. Ja koristim na Windows-u i na telefonu istovremeno. Brzina nije limitirana, bar meni, ide brzinom koju dobijam od operatera. Za IOS i Linux ne znam. Da ne grešim dušu, zadnjih par meseci i nisam nesto puno koristio kao prošle godine. Jedina zamerka je sto nisam uspeo sa tim VPN-om da na EON box-u pustim MTS televiziju. U međuvremenu sam dobio box sa A11 ali nisam probao na njemu još uvek.
Da bi gledao MTS televiziju moras da koristis Telekomov internet, to su mi rekli u MTS poslovnici
 
Treba mi preporuka za TV remote aplikaciju za telefon preko koje bi kontrolisao TV...

Vidim ima ih dosta, jednu sam probao ali je toliko spamovana reklamama da je skoro neupotrebljiva.
 
Pa koji tv OS je u pitanju? Ako je android tv OS onda google tv app.
 
Google TV... Koja je to Google TV app?

Našao sam ovu samo... Piše da je instalirana na TV-u ali nije kompatibilna sa telefonom.

Screenshot_2024-03-22-20-36-45-34_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg
 
Jedna jedina.
1000030272.jpg
 
Jel postoji aplikacija kojom bih preko telefona ugasio drugi android uređaj? Konkretno smart box. Na istoj wifi mreži.
 
A kod mene


Pogledajte prilog 434799

Kad je omogućim, zadrži se kratko ali ne izlistava nikakve uređaje. Na TV-u je sve ažurirano, Google TV Remote Service, Gboard...
U zavisnosti od regije negde je dostupna Google TV aplikacija, negde daljinac radi u Google Home aplikaciji.

Ako ti nije ovde dostupna:


Možeš da skineš APK sa apkmirror sajta i instaliraš ručno:


Druga opcija je da instaliraš Google Home aplikaciju:

 
Poslednja izmena:
Да ли постоји андроид апликација за овај гпс таг што прави јабука?
 
Да ли постоји андроид апликација за овај гпс таг што прави јабука?
Nema, ali ga android prepoznaje ako neko pokusa da te prati sa istim. Izbaci ti sistemsko obavestenje da je nepoznati airtag sa tobom.
 
Не могу ја да ставим то негде и да на адроиду пратим где је?
Ne, upravo to ti rekoh.
Samo će android sam da ti izbaci ako je neki airtag sa tobom, kao upozorenje da neko možda želi krišom da te prati.
 
ako koristiš Samsung imaš njihov da uzmeš. Da apple tag spojiš sa androidom ne može. Što kaže kolega post iznad android može da ti kaže ako te neko namerno prati da znaš. Tipa ljubomorna žena ili devojka 😂
Не могу ја да ставим то негде и да на адроиду пратим где је?
 
Данас на послу смо покренули причу око тог тага од јабуке. А све је кренуло око ове девојчице што је нестала.
Тај самсунгов ради само на њиховим телефонима?
 
^ najverovatnije. Isto kao apple, jedino su napravili da će telefoni prijaviti u slučaju da je tag stalno uz osobu a nije prijavljen na telefon, tipa neko ga postavi na automobil i prati kuda se osoba kreće i gde bi bilo najbolje odraditi krađu automobila.
 
Koliko znam svaki gps tracker mora da bude kompatibilan sa svim telefonima u tom smislu da obavesti ako je neki nepoznati uz tebe, zbog pracenja privatnosti itd.

A samsungov bi valjda trebao da radi sa svakim androidom, jer jelte aplikacija za njega je pravljena za android pa samim tim moze i na druge androide? Samo nagadjam.
 
Jel ima neka aplikacija za video snimanje za prednju kameru, koja bi horzontalno flipovala (tj. mirror efekat) izlazni video?
uspevam to u google cameri, ali samo kada držim shutter dugme bez prekida. Uz to mi i smanji izlaznu rezoluciju.
Konkretno kupio sam pixel 7a i ima 4k prednju kameru a želim da ispadnem u snimku kao što sebe vidim u ekranu, i sa jednim klikom u punoj rezoluciji.
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno