Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne znam u cemu je problem, nesto od ovoga je moralo da proradi.

Probaj da obrises sva azuriranja za GP i GP services ako je moguce, trebalo bi da odmah povuce nova.

Ako ni to ne radi, probaj rucni update GP iz podesavanja GP.

Ako ni to ne radi, probaj kroz neki VPN da odradis azuriranje, nekima je tako prestalo da brljavi.
 
Problem je sa ruterom i ipv6 adresama.. Na reditu ima vise o tome.. Ja nisam imao volje vise da resavam taj problem..
 
Lanikor@, neće ni sa tim metodama.

Sinoć opet ažurirao bez problema jednu aplikaciju, a druga došla do 78% i neće dalje(probao nekoliko puta i svaki put stane na 78%).
Nema veze, ionako je ostala još samo ta jedna aplikacija da se ažurira(Chrome), koju ni ne koristim.

Hvala tebi na trudu i volji da pomogneš!
Hvala i ostalima koji su pokušali da pomognu da rešimo problem!
 
Jel koristi neko Pages manager (Business suite)?
Jel mogu da se isključe ova dosadna obaveštenja koja stižu kao poruke?
Edit: dnevno mi stize po 10-20 takvih poruka za podsetnik
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-09-16-48-48-522_com.facebook.pages.app-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-09-16-48-48-522_com.facebook.pages.app-edit.jpg
    146.4 KB · Pregleda: 37
vargax6, kod mene GP neće da instalira ni jednu aplikaciju. Izgleda da je problem sa Ipv6 i ruterom. Sve sam probao na telefonu.
ZAŠTO se odjednom ruter razdesio. Menjao sam OS, Možda zbog toga. Neću da diram ruter jer ima više korisnika. Postoji li drugi način da podesim telefon?
 
vargax6, kod mene GP neće da instalira ni jednu aplikaciju. Izgleda da je problem sa Ipv6 i ruterom. Sve sam probao na telefonu.
ZAŠTO se odjednom ruter razdesio. Menjao sam OS, Možda zbog toga. Neću da diram ruter jer ima više korisnika. Postoji li drugi način da podesim telefon?
Ja nisam uspeo, a mrzi me iskreno da čačkam po ruteru, imam openwrt na njemu instaliran..
 
Oni koji koriste Instader, od pre dan, dva je počelo da mi se izloguje iz app. Jel se dešava nekome još?
 
Neradi mi ni na mobilnoj mreži. Šta da probam. Da flešujem drugi rom?
U krajnjem slučaju možeš i to ali pre toga probaj sve iznad već spomenuto, a takođe i fabrički reset telefona.
Ruter preskoči, do njega nije problem.
 
Manje zlo je reset network settings-a na telefonu.
 
Malo je verovatno da će mu to rešiti problem, ako sam dobro razumeo problematičan mu je samo playstore a ne i ostalo vezano za internet. Neka proba, ne košta ništa.
Ja bih išao prvo na reset playstorea (erase data i cache od playstore aplikacije) pa ako to ne uspe reset telefona.
 
Mala zamerka na Vivaldi browser sa kojim sam inače vrlo zadovoljan. U ovih par godina što ga koristim danas mi je zatrebalo da obavim video razgovor kroz browser kao ono neće da može, morao sam instalirati Chrome i obaviti što imam.
Izgleda da je Vivaldi baš loš sa korištenjem kamere, samo na ovom prvom linku stvar funkcioniše, na sledeća tri ne radi. Dozvole date, sajt ima pristup kameri ali ne radi.
1000003327.png
 
Imao sam isti problem sa Vivaldi, a resio ga preko Google Chrome. Kamera mi trebala da odradim online verifikaciju za banku
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno