Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ali ja nemam tu opciju u sms podesavanjima "primaj info poruke".
Na Sense je to malo drugačije, u glavnom je meniju:

Menu -> Settings -> Call -> Cell Broadcast

Odštikliraj to i neće te više smarati.
OT-990 via TT
 
Poslednja izmena od urednika:
Android market 3.4.4 is out!

Kazu da je osetno brzi...sad cu da probam...
 
ezPDF danas za 1c, najbolji pdf reader za Android.
 
Treba mi neka dobra alikacija za podstetnik.Veoma cesto koristim podsetnike i bitno mi je da sto lakse napravim podsetnik koji ce sigurno da zvoni u zadato vreme :)
 
Mnogo mi se sviđa roboto font. Čak i na gingerbreadu odlično izgleda.


---
desire
 
Da li postoji nacin da iskljucim one reklame koje se pojavljuju kada pokrenem neke aplikacije?
 
Rootuj telefon i instaliraj adfree. Ili kupi aplikaciju.


---
desire
 
Adfree donekle završava posao ali traži root!

Edit : preteče me tetsuo :)
 
pitanje vezano za miui rom. 2.3.7.
da li postoji mogucnost da se ubace vidgeti tipa vremenska prognoza, fb statusi...da li postoji sat kao na htc telefonima sa vremenskom prognozom ili neki slican sat ali veci. imam samo htc sat ali je bas mali.

htc desire.
 
beautiful widgets?
 
pitanje vezano za miui rom. 2.3.7.
da li postoji mogucnost da se ubace vidgeti tipa vremenska prognoza, fb statusi...da li postoji sat kao na htc telefonima sa vremenskom prognozom ili neki slican sat ali veci. imam samo htc sat ali je bas mali.

htc desire.

Go Weather za vremensku i sat.

GO-Weather_01.jpg
 
Ko nije uhvatio Paper Camera i Beautiful Widgets na akciji, ima ih na getjar besplatno, kao i još par dobrih aplikacija...
 
Ko nije uhvatio Paper Camera i Beautiful Widgets na akciji, ima ih na getjar besplatno, kao i još par dobrih aplikacija...

Jeste besplatno,probao-koristio,ali kad se na marketu pojavi update iste-nece da update-uje,kaze app nije kupljena i izbaci gresku
 
Pa naravno da ne može. To su da potpuno različita marketa.


---
desire
 
Ovaj Go Weathwer je lep, ja ga isto koristim.Weadget za facebook nisam probao na MIUI ali hocu danas....
 
Jel neko mozda probao na sgs II miui launcher, ne mogu da ga nateram da radi kako treba :mad:
 
Kakav fail sa aplikacijama danas... ni power amp-a, ni titaniuma, ni widget lockera...razocaravajuce...
 
Ja preko telefona (google checkout) nemam problema sa kupovinom.
Zato preko racunara kad hocu da kupim neki program u listi zemalja nema Srbija?!
Gde gresim?
 
Ako se ne varam, Tapatalk je free na samsung storeu... za one sa samsungovim telefonima
 
^ из твоје тастатуре у Божје уши:)
 
Mnogo se vi nadate. :D
Zašto uopšte mislite da će te aplikacije biti. Možda developeri nisi saglasni.


---
desire
 
@Tetsuo
Sus zlobna silo! :D Moramo malo sacekati da ih obuzme Bozicni duh. :eyebrows:
 
Nazad
Vrh Dno