Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne, isto mi stoji kao u tebe.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ovo je od večeras, danas je radio/izgledao normalno

Sent from my MI MIX 3
 
Meni je interfejs na engleskom i sve je normalno.
 
Pitanje za Pocket Cast korisnike, koliko imate izvora npr. u Science kategoriji? U odnosu na drugu aplikaciju, imam dosta manje, a ljudi kažu da je Pocket Cast ipak najbolji. Da li ima neka opcija, fora za još?

OnePlus 6T
50 komada. Izgleda mi kao predviđeni limit liste. Kao zemlja odabrana USA.
 
Ima li neka aplikacija za editovanje video snimaka sa telefona al da nije KineMaster i sl koje dodaju svoj žig i traže pretplatu?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Zavisi u kojoj meri, Google Photos ima ponesto u sebi.
 
Ja nisam primetio problem sa GT, radio normalno ceo dan, a evo i sad.

Screenshot_2019-01-25-00-37-20-964_com.google.android.apps.translate.jpeg
 
Extra stvar, ali ne moze na Xiaomi Mi A2, dal neko ima preporuku za slicnu aplikaciju?
Vidim imaju samo neke tipa lenjir gde mozes da meris stvari koje su velicine ko tvoj mobilni, treba mi nesto ovako, a da je kompatibilno.
ARCore zvanično podržava manji broj telefona. Ima na celsoazevado sajtu i način kako instalirati (flash kroz twrp mislim da je jedini način bio kad sam probao) ARCore i za telefone koji ga ne podržavaju.

Na mom RN4 probao sam par tih AR lenjira i čuda, al (očekivano) nisu baš najbolje radile. A2, doduše, ima dosta bolji hardver kamere.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Proradio Google Translate posle par sati

Sent from my MI MIX 3
 
Jel se nekome dešava ovo sa Cerberusom?
Odavno instaliran, možda pre dve godine, ništa nije dirano, moj lični nalog, niko nema lozinku...
Poslednjih možda mesec dana mi se povremeno to javi i moram nasilno da ubijem aplikaciju da bih ugasio tu notifikaciju.Screenshot_2019-01-25-10-31-26.png
 
Promeni lozinku ;)
I isključi notifikacije skroz za Cerberus, zamisli neko ti ukrade tel i izađe mu to Device located kad ga ti lociraš

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Javlja ti se u poslednje vreme jer su ti notifikacije uključene, a Cerberus ih mora uključiti u novijim verzijama da ne bi kršili politiku Play Storea. Svaka app koja radi u pozadini mora imati notifikacije po defaultu.
Pogledaj takođe da li na svom sajtu imaju verziju koja zaobilazi ograničenja GPStorea.
 
Koji program da koristim da bi kad pravim neku reklamu tipa split screen, sliku podijelio u 3 dijela pa prvi dio da bude slika, drugi dio video i treci slika. To sam gledao po instagramu ali ne mogu da nadjem program preko kojeg ljudi to rade. Može li mi neko pomoci?
Unaprijed zahvalan.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Od verzije Enpass 6.0 ne mogu nikako da ucitam lozinke na mobilnu aplikaciju iste,kako sada to ide.
Ranije je to islo lako,restore,ali sad nema te opcje,samo sync,mada sam i to probao ali nista. :mad:
Ranije sam to radio tako sto sa desktop aplikacije izvezem na desktop pa preko WiFi-a ucitam na mobilnu aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
Javlja ti se u poslednje vreme jer su ti notifikacije uključene, a Cerberus ih mora uključiti u novijim verzijama da ne bi kršili politiku Play Storea. Svaka app koja radi u pozadini mora imati notifikacije po defaultu.
Pogledaj takođe da li na svom sajtu imaju verziju koja zaobilazi ograničenja GPStorea.
Ako je to normalno onda ok, isključiću. Mene vise muči da nije neki problem do njih, da mi crpi bateriju ili da je neko provalio u nalog.

Inače SwiftKey ima auludu politiku rasporeda slova. Konkretno za slovo "s". Upaljena mi je srpska, engleska i nemačka tastatura i kad se zadrži prst na slovu "s" raspored je "ß#š" a kad se zadrži na veliko mslovu "S" onda se raspored rotira, pa je "Š#ẞ". Nadam se da je ovo previd, jer je u suprotnom retardirana odluka.

Gde bih mogao da prijavim ovaj propust? Valjda će promeniti.
 
Ako je to normalno onda ok, isključiću. Mene vise muči da nije neki problem do njih, da mi crpi bateriju ili da je neko provalio u nalog.

Inače SwiftKey ima auludu politiku rasporeda slova. Konkretno za slovo "s". Upaljena mi je srpska, engleska i nemačka tastatura i kad se zadrži prst na slovu "s" raspored je "ß#š" a kad se zadrži na veliko mslovu "S" onda se raspored rotira, pa je "Š#ẞ". Nadam se da je ovo previd, jer je u suprotnom retardirana odluka.

Gde bih mogao da prijavim ovaj propust? Valjda će promeniti.
Normalno je, normalno za Cerberus.

A za tastaturu, prednost daju ß jer je više govornika nemačkog, nego jezika u kojima se nalazi š, a veliko Š je prvo jer, koliko mi je poznato, ne postoje reči u nemačkom jeziku koje počinju velikim ß (štaviše, sad čitam, veliko ẞ je uvedeno u ISO standard tek 2008.)
 
Koliko ja znam ß je iz starog pisma i više se ne koristi, vec je umesto njega duplo s.

Čak i da je tako, nema smisla da se menja raspored. Kontra intuitivno je.
 
Nije izbačeno, samo mu je upotreba malo ograničena, jer se koristi posle diftonga i dužih samoglasnika, dok se ss sada koristi posle samoglasnika koji se izgovaraju brže.
 
ss u nemačkom? Koliko znam na tablice ne sme da ide :)

Послато са SM-P601 уз помоћ Тапатока
 
Od verzije Enpass 6.0 ne mogu nikako da ucitam lozinke na mobilnu aplikaciju iste,kako sada to ide.
Ranije je to islo lako,restore,ali sad nema te opcje,samo sync,mada sam i to probao ali nista. :mad:
Ranije sam to radio tako sto sa desktop aplikacije izvezem na desktop pa preko WiFi-a ucitam na mobilnu aplikaciju.

Ima li neko resenje za ovo?
 
Ja koristim sinhronizaciju sa desktopom preko dropboxa i neman nikakvih problema.
Je li ti i desktop verzija ažurirana?
 
Ne znam zaista, ja ga ne koristim tako. Probaj ili remote sync (webdav, recimo, ako te ne mrzi da to praviš na drugom kompjuteru) ili Dropbox/Gdrive/iCloud. Meni radi sa svim pomenutim.
 
Btw, ja u svom Enpassu kad pravim novi sef na mobilnom vidim i Wi-Fi I local backup sync.

267597d9e174582f5da376a389d7ce14.jpg
 
Ne znam zaista, ja ga ne koristim tako. Probaj ili remote sync (webdav, recimo, ako te ne mrzi da to praviš na drugom kompjuteru) ili Dropbox/Gdrive/iCloud. Meni radi sa svim pomenutim.

Napravio sam backup file pa sam ga postavio na google disc i kao odradim sync,ali i dalje sve ostane isto,imao sam 109 sad imam 107,ali kad ga kao sinhronizujem i dalje ima 109 umesto 107.
 
Neka aplikacija za Android Box. Hocu da skidam na boxu a da sa telefona da imam remote. Slicno kao uTorrent remote sto radi na pc i na android.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno