Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

preniska rezolucija? BTW, i ja sam prije neki dan uzeo wf s (pored dhd), al jos se nisam ulogovao na market (ima 1 mrtav pixel, pa ga nosim na reklamaciju)
 
Pa skini neku od tih aplikacija negde drugde (koristi google), pa ako nece da rade, onda znas zasto ih nema na marketu
 
Neka ti oni pošalju link ka aplikaciji. Ili je potraži na desktopu, pa je instaliraj odatle.
Možeš da probaš i appbrain.

---
desire + oxygen 2
 
Jel zna neko da li postoji program koji radi sledeće: da beleži jačinu signala mreže i da to eksportuje u neku tabelu. Potrebno je da to radi realtime, kako se krećem po prostoru da beleži vrednosti.
 
RF signal tracker ili neki slican
 
Nema na cemu.
Meni se svidja sto koristi Maps...

TT SGS
 
Evo sta su odgovorili iz android market support-a:

Hi,

Thanks for writing in. I understand that you're unable to find a few apps in Android Market on your device.

Please be aware that apps that aren't compatible with your device are hidden when you search for them in Market. To confirm that the app is missing due to incompatibility, search for the app on the Android Market website (market.android.com) and refer to the green shaded box beneath the "Install” button on the lefthand side of the app’s details page.

Please let me know if you have further questions I can help you with.

Regards,

Andrea
The Android Market Team
 
Potreban mi je program za određivanje Nadmorske Visine...Naravno ako postoji
 
GPS test ili bilo koji drugi normlaniji gps program
 
Koliko je uopste tacna nadmorska visina? Meni gps test na 2 telefona pokazuje razliku od 30m.

Sent using Tt.
 
Ja to testirao nikad nisam niti gledao, program imam radi testiranja povezivanja sa satelitom i bacim poeki put pogled na brzinometar ...
Nadmorsku visinu nisam nikad obracao paznju
 
Koji bese caracter code ide na mobo payer da se vide nasa slova?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Nesto pa -1250. Mozda win-1250, uglavnom treba da zavrsi sa 1250.

Sent using Tt.
 
Jel postoji neka aplikacija za monitoring storage-a pre svega externe sd kartice? Graficki,brojcano bilo kako... Dakle da mi prikazuje koliko je memorije iskorisceno,koliko je ostalo. Na MIUI-u sam pa mi treba bas aplikacija koja to radi.
 
Koliko je uopste tacna nadmorska visina? Meni gps test na 2 telefona pokazuje razliku od 30m.

Sent using Tt.

Dva puta sam bio u prilici da znam tacnu nadmorsku visinu a telefon je prvi put umesto 1416 pokazao 1419 a drugi put umesto 1225 je pokazao 1245. Valjda zavisi od broja vidljivih satelita.
 
Jel postoji neka aplikacija za monitoring storage-a pre svega externe sd kartice? Graficki,brojcano bilo kako... Dakle da mi prikazuje koliko je memorije iskorisceno,koliko je ostalo. Na MIUI-u sam pa mi treba bas aplikacija koja to radi.

android system info?
 
Koliko je uopste tacna nadmorska visina? Meni gps test na 2 telefona pokazuje razliku od 30m.

Sent using Tt.
Meni je potrebno da jednom drugu odredim visinu izvora vode i visinu Vikendice da čovek nekopa uzalud pa posle nema vode.Naravno voda bi išla na prirodan pad.Imam Igo i on pokazuje nadmorsku visinu ali sam hteo nešto konkretnije.....
 
Evo sta su odgovorili iz android market support-a:

Svojevremeno dok sam koristio Tattoo imao sam isti problem koji sam rešio instalacijom market v2 fix-a sa xda sajta sa kojim su se videle sve aplikacije sa marketa. Potraži na xda-developers, možda ima i za tvoj model.
 
Meni je potrebno da jednom drugu odredim visinu izvora vode i visinu Vikendice da čovek nekopa uzalud pa posle nema vode.Naravno voda bi išla na prirodan pad.Imam Igo i on pokazuje nadmorsku visinu ali sam hteo nešto konkretnije.....

Ja bih to pre odradio sa onim malim dzepnim laserom i libelom (vaser vagom), ne bih se bas uzdo u neku aplikaciju posto moze da omasi par metara.
 
Poslednja izmena:
Meni je potrebno da jednom drugu odredim visinu izvora vode i visinu Vikendice da čovek nekopa uzalud pa posle nema vode.Naravno voda bi išla na prirodan pad.Imam Igo i on pokazuje nadmorsku visinu ali sam hteo nešto konkretnije.....

Za tako nesto aplikacija tesko da moze da bude precizna.
 
ako neko koristi Ulysse Speedometer, moze li da mi objasni sta im dodje ono paljenje crvenog i zelenog... signala (vidljivo kad se koristi HUD, ali i standardni mod takodje). Po logici stvari, trebalo bi da bude za prekoracenje brzine, ali ne primjecujem da to odgovara stvarnom stanju :d
 
mali off..

@cvetko:
Ako zelis samo da uporedis razliku u visini mozes sa malo matematike i merenjem uglova da utvrdis da li je tacka A visa od tacke B.
Nadji neki fiksan objekat (C) koji je iznad A i B. Npr.. neka kuca ili neko drvo.. Potrebno je da znas udaljenost do tog objekta od obe tacke.
Isprati tutorial na http://wrockets.trib-design.com/index.php?project=nick&page=trig

Da bi izracunao udaljenost do objekta C iskoristi GPS na telefonu ili izmeri na google mapi (ako je sat. snimak dobar).

Mozda neces saznati tacnu nadmorsku visinu, ali mozes da izracunas koja je tacka visa pa cak i za koliko metara je visa. Naravno.. sto preciznije izmeris to bolje.
 
Mozda je pisano o ovome ali tema ima 200 i kusur stranica...
Potrebna mi je aplikacija za povezivanje telefona putem interneta sa desktop racunarom sa kojom mogu da pregledam sadrzaj kompa i svucem na telefon sta mi treba.
Neki predlog?
 
Team viewer... ako mislis na aplikaciju za remote desktop. A File Expert ukoliko hoces da samo prebacujes fajlove sa kompa na telefon i obrnuto preko WiFi-a...

Sent from my SGS
 
da, ako si na istoj mrezi sa tim racunarom, file expert super radi posao...
 
Nazad
Vrh Dno