Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Izbrisao upravo,nece i dalje. Jel imate ovu poslednju verziju 5.5.2? Odradio update pre sat vremena i od tada zeza,kada prebacim na fabricki launcher,sve radi normalno.

EDIT: Radi sada,problem je bio u tome sto sam stavio widget umesto search bara u dock,kada sam vratio search bar,nije hteo da postavi widget nigde na ekran,nesto se zaglupeo. Izbacio sam potpuno search bar iz dock-a,vratio ga i sada sve radi normalno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako je moguće da je Tune in radio svukao 273mb za plafon 5min što sam upalio da probam JBL Flip?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako su ga upalio sada prvi put možda je svukao bazu stanica i covera.
 
Imas GTasks, koji ima vise opcija od Google desktop "podsetnika", pa i ponavljanje - a sinhronizuje se sa Google nalogom, sto je uvek pozitivno na Androidu, kad vec trosi resurse, da barem budu dobro iskorisceni.
Mnogo bolji je TickTick, nema reklama, lepši itd.
 
@ marko

Meni inače toliko uzme za ceo dan slušanja.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Jel ima neka zamena za Any.do? Hoću da mi aplikacija šalje npr. svakog ponedeljka da treba da završim to i to, da ne pravim stalno novi task. Any.do je odlična ali treba da se plati premijum od 2.5€ mesečno za tu namenu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Sad sam proverio jer znam da uveliko koristim tu opciju, doduse meni mesecno treba ali znam da mi radi :)
Na obicnoj verziji bez placanja

Samo udaris task na koji dan hoces i ides repeat weekly ili kako vec pise. Ali ne biras dole dane, nego ako si vec stavio task na ponedeljak i ides da ti ponavlja nedeljno ponavljace ti svakog ponedeljka.
7f3412cab4c2db0355eef7de9f8c9fa1.jpg


Inace ovaj widget na AnyDo ubija, ubedljivo najjaci zbog njega i koristim AnyDo, direktno iz widgeta moze da se se bira kalendar view i tasks view, radi i skrol u widgetu, bas ono sto mi treba jer sam do sada morao da koristim 2 widgeta, jedan za taskove a drugi mi je bio calendar widget.
3539e710d9bdef83a4ae8e6c5e6e8bff.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa vidi koji ti je bitrate namešten, pa uradi matematiku.

Ako je 128 kbps, to je 16 kB/s, odnosno oko 56 MB po satu.
 
@Babadook sviđa mi se ovaj tvoj wallpaper. Znaš li možda odakle si ga skinuo?
 
Sta se desilo sa Nova Google Companion-om? Pretpostavljam da je krsio neki google policy al' ajd' da pitam.
 
Ja ga nikad i nisam imao na g playu, skini apk sa njihovog sajta, ili da apk-mirror..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Šta ti se konkretno više sviđa na Locusu u odnosu na OruxMaps? Ja sam par puta pokušao sa Locusom, ali nema šanse da se naviknem posle Oruxa, ja pošto sam baš baš dosta na terenu bez Oruxa ne mogu, ne u smislu ruta, jer mi za to ne treba [emoji4] nego za beleženje GPS podataka, i dalje ne verujem šta je čovek napravio za džabe. Ja dedicated uredjaj više ni ne koristim, jer nema desetinu opcija Oruxa.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Evo spremam se za zimovanje i ubacim istu kartu u oba programa. Senčenje koje radi Locus mi se mnogi više sviđa. I to ga ima po defaultu, ne mora se skidati dodatni profil kao u Oruxu. U Oruxu se nisam uspeo rešiti ni one linije gde karta nije lepo spojena, a mrdao sam je svuda.

Edit: Izgleda da Orux nema ni opciju da ne centrira kartu automatski, već samo da to ne radi do 30 sekundi. Iritira kada kao u ovom slučaju proučavam nešto na drugoj lokaciji.

Locus

902692af528d684c2e75c32300301dd9.jpg



Orux

079686b2deb307dd28da7c5a23f180b7.jpg
 
Poslednja izmena:
Radi li vam Adaway? Skoro sam prešao na Oreo 8.1, i prethodnih dana primećujem da mi svuda iskaču reklame gde ih ranije nije bilo (nisam jos uvek uspeo da skontam da li je do Adaway-a, ili do Oreo-a).

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Proxy u APN-u? Upravo. Skoro sam prešao na mts net, otprilike je tada sve i krenulo. Ali dešava mi se isto i dok sam na wifi-ju...?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Skontao sam da je Adaway baš agresivan kad se doda onaj mahakala.is host, nije mi radio FB, messenger, linkedin, proradilo kad sam ih stavio na whitelist.
 
Tastatura kao swiftkey samo sa opcijom da se iskljuci red za sugestije... Jel postoji?

Dakle swipe gore da budu znakovi, veliki spacebar i red za brojeve. I jos ako slide po tastaturi daje opciju da idem levo desno po tekstu, savrseno.

U principu sto cistija tastatura bez gomile dodataka.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tastatura kao swiftkey samo sa opcijom da se iskljuci red za sugestije... Jel postoji?

Dakle swipe gore da budu znakovi, veliki spacebar i red za brojeve. I jos ako slide po tastaturi daje opciju da idem levo desno po tekstu, savrseno.

U principu sto cistija tastatura bez gomile dodataka.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
Gboard
 
Da li mozda jos nekom crash-uje aplikacija youtube? Generalno kako se update-ovala na poslednju verziju pre neki dan, video mi kasni u odnosu na ton, kao stari partizanski filmovi sto su bili. Postalo je bas iritantno, ne mogu nijedan klip normalno da pogledam.
 
Da li neko ima problem sa bookmarsima na chrome-u?
Kada kliknem na neki bookmark, prvi put uvek vrati na početnu stranu. Onda odem ponovo u bookmarks, i na sledeći klik otvara željenu stranicu. I tako apsolutno svaki put. I to ne od skoro, čini mi se otkad koristim chrome na androidu.
 
Mislis, na trenutak prikaze stranu na kojoj si bio, pre nego sto ucita bookmark? Sad sam probao, google mi je homepage, odem na neki bookmark, zatvori se meni i krene ucitavanje bookmarka dok je na delic sekunde pre toga google homepage u pozadini.. Ne vidim kako bi drugacije radilo.. ako na to mislis.
 
Ma ne. Mene uvek prilikom prvog klika vrati na početnu stranu, odnosno na google homepage. Onda moram ponovo da udjem u bookmarks i na sledeći klik se tek učitava link.
 
Sa kojom app mogu lepo da prebacim fiskalne račune u elektronsku formu?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Da li moze neko da mi kaze resenje za youtube aplikaciju ako ima? Pokusao sam da i deinstaliram poslednji update, vratim na fabrcki youtube sto sam dobio uz telefon i opet mi kresuje video. Opet mi nije sinhronizovan ton i slika. Krene lepo onda stucne i izbaguje se i tako ostane ceo klip bzvz.
 
Nazad
Vrh Dno