Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To iz browsera ili iz onog google search-a?

Edit: ok probao sam, iz tog search-a ne moze da se sacuva slika
 
Poslednja izmena:
u poslednjoj verziji chroma, dupli search. Pre sam imao samo gornji.
Kako donji da isključim?[/QUOTE]
Tako je i u Operi, ugrađenom brauzeru i Firefoxu (FlashFox). A tako je i na PCu, u svakom brauzeru. Ono gore je adresno polje, ono dole je polje za pretragu na samoj strani.

Slažem se da "donje" polje ne mora da postoji ;)

[QUOTE="joriq, post: 4310242, member: 3879"]Meni je veci problem sad sto kad odem na image search, ne kontam kako da sacuvam ili proslijedim nekome nadjenu slik[/QUOTE]
To može iz Firefoxa (obe opcije) i Opere (save), ako ti nešto znači.
 
Poslednja izmena:
Moze i chrome. Otvoris sliku, klik na link full size. I onda zadržis prst i save
 
Svaki browser moze, oni ocigledno misle na google search u telefonu, tamo ne moze.
 
Na browser mislim :D
Evo ove slike mi se smenjuju na klik, ni na jednoj nemam meni kad držim prst
 
Nemam pojma, radi

7aba6a9bfe5772a63791e75645ba529d.jpg


1e9da8b1a15a217b92f18ebd0c92664b.jpg


jbm ti ovaj tapatalk, ako ja razumem kako on jednu sliku smanji a drugu okaci u full rez
 
Poslednja izmena:
koliko vidim meni nije okačio nijednu :D

al te dve sam hteo i ja. ne izlazi kod mene, stock browser na S3
 
Aplikacija koja bi skinula plejlistu sa YT. Postoji li tako nešto?
 
Kako ne može, klikneš na sliku i kad je otvori zadržiš prst i između ostalih opcija, imaš "save image", share opcije nema, to možeš iz galerije
noup, nema, najbolje sto sam do sad mogao je da idem na view image, pa je on otvori u browseru, pa onda mogu na save image ili da sherujem link. Sad ne moze nista, jer se ne desava nista u google search kad klikam ili zadrzim na fotku, mogu samo da zumiram na double tap
Meni je baš pre neki dan to trebalo i isto nisam uspeo. Pre je moglo da se drži prst na slici i da se dobije taj meni ali sada nisam uspevao. Na kraju sam iskoristio Bing :D
tacno cu preci i ja na bing :smash:
To iz browsera ili iz onog google search-a?

Edit: ok probao sam, iz tog search-a ne moze da se sacuva slika
razlog br 1 zasto sam i koristio google search... Madrfakrz
Tako je i u Operi, ugrađenom brauzeru i Firefoxu (FlashFox). A tako je i na PCu, u svakom brauzeru. Ono gore je adresno polje, ono dole je polje za pretragu na samoj strani.

Slažem se da "donje" polje ne mora da postoji ;)


To može iz Firefoxa (obe opcije) i Opere (save), ako ti nešto znači.
da, al najradije bih direkt iz google search, cesto iskoristim i glasovnu pretragu kad trazim neke fotke...
 
Nisam odmah razumeo da pokušavaš iz search aplikacije, ja je ne koristim pa ne znam
 
Koji je motiv da ne zele embedding na drugim sajtovima? Ne broji im se to u "views", ili sta?
 
Stigao Microsoft translator, doduše ne na srpski GP, čini mi se bolji od google prevodioca u prepoznavanju izgovora. Prepoznaje fino čak i [emoji4] moj tarzanski nemački, heh[emoji2]
d288c65051c1c301f70577dcf503137c.jpg
 
Hajde da vidimo i to čudo. Ovaj Google translator može normalno prevesti samo jednu riječ, čim probam rečenicu ili neku kraću izreku eto problema.
 
Jako daleko je ms translator od Google translator-a... Probajte web verzije i videcete. Google je za prevodjenje zakon, ne moze ms da mu pridje. Google daje vise mogucnosti kako recenica moze da se prevede, bolje prevodi, ima dictionary, sinonime, primere....
 
Od svih, msm da je Google i dalje najbolji, ali je jos daleko od ozbiljnog prevodioca!!
 
Onaj ko ocekuje da translate prevodi tekstove bez greske nacekace se.
 
Pokušao sam da izbriše sliku koju sam slikao i koja se nalazi na memorijsku kartici. Android mu nije dozvolio sa sledećom porukom.
Note 2 je u pitanju. Jel može ovo nekako da se reši?
uploadfromtaptalk1439048390051.jpg
 
Pokušao sam da izbriše sliku koju sam slikao i koja se nalazi na memorijsku kartici. Android mu nije dozvolio sa sledećom porukom.
Note 2 je u pitanju. Jel može ovo nekako da se reši?
Pogledajte prilog 176667
Trebalo bi da moze ako je rutovan.
Probaj da obrises preko njegovog file explorer-a, a ne preko nekog skinutog ili skinutog programa za pregled slika...
 
Rutovan je. I može preko file Explorera, ali to nije rešenje.

Sad ja slike čuvam automatski na karticu i ne mogu da ih izbrišem iz quickpic galerije nego moram ručno ili preko stock galerije...
Suludo...
 
Ima cini mi se xposed modul za to ?
Da omoguci read/write za mem karticu na KK-u.
 
Nazad
Vrh Dno