Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

uploadfromtaptalk1438720171007.jpg

Pa ne treba textra za to, to ima i Stock rom, a ima i na Sammy-u
 
Koliko znam, to treba da bude u aplikaciji, a ne romu. A Google messenger to nema. Kao ni Hangouts.
 
Interesantno - nisam znao da postoje takvi telefoni. Koji je to telefon i koji Android?
Ako nemate u STOCK SMS APLIKACIJI na telefonu, ovom aplikacijom cete tu mogucnost dobiti. Srecan?
Imam 4.4.2 Android i stock aplikacija mi je Google Messenger u kojoj nisam pronasao tu opciju.
 
Caos, jel probao neko omni swipe? Simpa mi je, al ne znam kako se ponasa. Hvala
 
nwyLEsU.png
 
Ja sam svojevremeno probao više sms aplikacija i našao da mi najviše odgovara chompsms. Govorim o funkcionalnosti a ne dizajnu, mada je u zadnje vreme i on drastično poboljšan. glavna prednost i razlog zašto je koristim jeste ime kontakta kod poruka o obaveštenju o propuštenom pozivu a ne broj telefona. Ima i odloženo slanje, popup poruka i slična podešavanja. Free verzija ima reklamu, ali su i to promenili pa je ona diskretna a ne iskačuća.
 
Iskreno, to je jedina sms aplikacija za koju znam da to ima, a meni je baš korisna ta funkcija da ne moram kliktati na broj da bih video ko me je zvao dok mi je telefon bio ugašen ili sam bio nedostupan
 
A koliko je smesno da to nema po defaultu, ja sam to imao na Siemens cx70 pre 10 godina.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, to je jedina sms aplikacija za koju znam da to ima, a meni je baš korisna ta funkcija da ne moram kliktati na broj da bih video ko me je zvao dok mi je telefon bio ugašen ili sam bio nedostupan

Има је и YAATA, користим је и стварно је корисна опција.
 
koristio sam Yatta sms zadnjih meseci,i stalno nesto menjaju i budze...volim sto ima par opcija kao i HoverChat...ali je mnogo sporija od Hover-a,koji licno koristim,ali je izgleda stala podrska...
 
Jel ima tako nesto i za Gmail?
Jer i tamo stižu mejlovi svaki put kad se loguje sa drugog uređaja.
E, to i mene interesuje!

Već me opako smaraju sa tim sigurnosnim podešavanjima, nikako ne mogu da namestim ni jedan program na laptopu da mi lepo proverava pristigle mailove na više naloga :(

Na kraju ću da namestim da mi se forvarduju svi nalozi na glavni, ali ni to nije (savršeno) rešenje
 
Pre par dana sam napisao da su mi cabinet i solid slični po opcijama. Moram da se ispravim, solid ima cloud konekcije ka većini poznatih cloud servisa dok cabinet nema. Samo mi nije jasno što od svih cloud servisa izabraše baš mega.nz da se plaća dodatno plugin
 
a715263cfa850b7ea1bf92ad8b2f039f.jpg


Ovo mi se pojavilo u poslednjoj verziji chroma, dupli search. Pre sam imao samo gornji.
Kako donji da isključim?
 
Gde da nađem ove ikonice? U Zedge aplikaciji zovu se "Good Old Neon", ali ih ima svega 20-ak :(
 
Poslednja izmena:
Gde je tu logika dva pretraživanja jedna do drugog? Ima li neki tekst o tome
 
Nisu to dva pretrazivaca, to gore jeste, a ovo dole je google! xD :D
 
Jel ima neko od vas problem sa youtube preko mobilnog na primer nece da mi pusti neke pesme koje mogu preko kompa? pise mi: ovaj video nije dostupan. Kako da resim to?
 
Nikako, ima nekih klipova koji nisu omoguceni za gledanje preko mobilnih uredjaja.
 
Nikako, ima nekih klipova koji nisu omoguceni za gledanje preko mobilnih uredjaja.
a da proba desktop mode?
Nisu to dva pretrazivaca, to gore jeste, a ovo dole je google! xD :D

gore je address bar, koliko sam ja upucen... Drugo je sto moze da se koristi i za search...

Meni je veci problem sad sto kad odem na image search, ne kontam kako da sacuvam ili proslijedim nekome nadjenu sliku (pricam za google pretragu direkt iz androida). I prije je bilo komplikovano, jer sam deinstalirao google drive, a sad ne moze nikako...
 
Kako ne može, klikneš na sliku i kad je otvori zadržiš prst i između ostalih opcija, imaš "save image", share opcije nema, to možeš iz galerije
 
Meni je baš pre neki dan to trebalo i isto nisam uspeo. Pre je moglo da se drži prst na slici i da se dobije taj meni ali sada nisam uspevao. Na kraju sam iskoristio Bing :D
 
Nazad
Vrh Dno