Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

A jel ne treba da se ima...

Google Maps Navigation ? Mislim verzija 3.3.1 ili slicno?
 
Imam Tattoo... kako da znam da li radi google navigation, tj sta moram da imam od aplikacija? Sem google maps, naravno...

HTC Tattoo iz VIP-a, sve kako je kupljeno, nije menjan ROM, sa Android Marketa sam instaliran NavLauncher, koji kad se startuje instalira GoogleMaps 3.3.1 i to je to. Startuješ NavLauncher, ukucas adresu i radi
 
Problem...

Ok, instalirao sam navigaciju za google... trazi mi voice fajlove, instaliram ih, ali mi opet trazi da ih instalira... Drugo... kad ubacim ulicu i broj, samo me odvede do te ulice a broj ignorise?! Vidim da je beta, mozda zato?
 
Ajde neka se postave linkovi ka rezervnim baterijama ako je neko kupavo prevo net-a ili planira.
Koliko su zadovoljni sa njihovim radom, duzinom trajanja preko (wifi, 3g i ostalo...) kao i od koliko su mAh.
 
Ajde neka se postave linkovi ka rezervnim baterijama ako je neko kupavo prevo net-a ili planira.
Koliko su zadovoljni sa njihovim radom, duzinom trajanja preko (wifi, 3g i ostalo...) kao i od koliko su mAh.
Nema jos baterija jaceg kapaciteta.Pisao sam Mugen Power jos pre tri nedelje,dobio odgovor da imaju u planu,koliko jace i kada - nemaju pojma.
 
IGO for Android 2009

Konacno se pojavila verzija za android, upravo sam ga instalirao i radi savrseno
 
Poslednja izmena od urednika:
screenshot1xl.png


screenshotwz.png
 
IGO Android 2009

Mislim da smo sada kompletni sto se tice GPS-a i Srbije
 
Jel si ga probao preko gprs-a ili wifi-a?


I kako si podesio da ti bude na srpskom, kod mene nema?
 
Poslednja izmena:
Jel mogu mape koje se koriste za WM uredjaje i glasovi ti??
 
WaveSecure Anti-Theft and Security Software https://www.wavesecure.com Lepo parče softvera uz to korisnici koji se registruju do kraja januara dobijaju ga za dž., dostupan je i preko marketa.
 
Nazalost,IGO ne radi na Tattoo...mala rezolucija telefona pravi problem.
 
Ne verujem, mozda je i to.Znam da zbog rezolucije ne mogu da prihvatim uslove iz eule tj. ne vídi se dugme accept.
 
Moguce da je bilo ali mnogo mi je da prelistam sve postove.

Da li postoji neki mailer program sposoban da filtrira poruke? Meni stize gomila poruka sa security mailing lista, tako da u svim mail klijentima obavezno pravim filtere koji ovakve poruke smestaju u poseban folder.

Ima li toga?
 
iGO MotoNav™ for Android™

1z4coyr.jpg


http://www.motorola.com/Consumers/US-EN/Consumer-Product-and-Services/MOTONAV

Requirements:Android OS based device with WVGA resolution
Overview: iGO MotoNav™ is a complete door-to-door, turn-by-turn 3D GPS navigation solution for Android™ mobile devices based on Nav N Go’s navigation software engine. It guides you to your destination with the help of outstanding 3D graphics, clear visual cues and precise voice instructions. This release will work virtually with every iGO8R3/R4 compatible content (including maps, buildings, pois, landmarks and elevations)


1. You must have a device supporting 854x480(WVGA) resolution
2. If you have My Way 2009 installed on your device, you must uninstall it and reboot the device prior the MotoNav installation

link na PP
 
Poslednja izmena:
Onda ce to da resi android 2.1 tako da cu moci da izbacim glupavi ndrive sa telefona.
 
CorePlayer 2.0 for Android has its first compiled breath today 1/20/2010... Google, now we need that new NDK released!
7:52 PM Jan 20th from web
CorePlayer News: Core-C init done within Android
8:23 AM Jan 26th
CorePlayer News: We are now working on our CoreUI port for Android.
9:03 AM Jan 26th
sa zvanicnog twitter kanala, izgleda da cemo dobiti pravi divxplayer u skorijoj buducnosti.. :)

http://coreplayer.com/
 
Isprobao iGo na magic-u.. Radi odlicno, mapu srbije koju sam skinuo je contrastova, sto se izgleda tice, mapa ndrive-a je i lepsa, ne ulazim u pokrivenost ulica itd, ali sto se tice izgleda, nfrive mi je lepsi. e sad ima i tele atlasove mape, za koju svi kazu da ne valja za srbiju, pa je nisam ni koristio.. postoji jos jedna firma, ne znam kako se zove, pa ako neko zna, neka javi.. pozz
 
Nazad
Vrh Dno