Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni normalno pokazuje, ja sam u Batajnici pa sam stavio za merno mesto Surcin i sve je ok.
 
Pa mozda ti se nije update-ovao, vidi na koliko ti je postavljen interval za update.
 
Ma uradio update u tom trenutku, stavio sam beograd bio, doduse nisam video dal ima deo grada
 
I google I weather bug su mi delovali poprilično tačni, tj. Nije bilo takvih nebuloza.

Ttalk.
 
jel' ima neka shake to change track aplikacija da radi sa powerampom?
 
Probajte: imo.im

Super mali instant msg program.

Sent from my HTC Divljavatra.
 
Ja sam ga koristio do pre 2 meseca. Posle jednog updatea više nije radio kao pre i kako bi trebalo. Najveći problem je bio to što se stalno disconnectovao.

Ttalk.
 
Izgleda da su taj problem sredili. Sada lepo radi.

Sent from my HTC Divljavatra.
 
109 strana-.... Tražio sam ali digoh ruke...Nema ni u onoj drugoj temi must have.... Ima li neko link ka programu za filtriranje poziva... Zbog prirode posla me smoriše mnogi... Nema ni spavanja...:wall:
Mislim na crnu listu, belu listu..... To imam na e72 i radi super..
Tražio sam po marketu ali se nisam baš snašao... Skinuh neke pogrešne programe tipa mr. number i sl... Ali ne nađoh...:wall:
Hvala unapred...
 
Poslednja izmena:
Hvala..Nađoh ali je demo black baller.. Super call blocker sam instalirao..full...pozzz
 
Extreme call blocker mozda? Ja ga imam i super me sluzi.
 
sad ubacih neki gang filter...nije loš... Ali nisam našao ni jedan da blokira sms i pozive..No ubacih i neki sms guard..
 
Ides reply>more>pa biraj dal je url ili iz galerije...

Pozd.

Sent from my HTC Divljavatra.
 
Ja koristim imgur aplikaciju. Ona uploaduje i da mi linkove koje samo prekopiram u tapatalk.

Ttalk.
 
Browser. :p

Probao sam zvanični plants vs. zombies. To je to, doduše, 75mb i na kraju nivoa krene da secka. :-D
Mogli su malo da ga optimizuju.

Ttalk.
 
Na galaxy s radi sve super (bar što se seckanja tiče), zvuk nisam probao da isključim.
 
adreno 200 je prilično slab po današnjim standardima, ali stvarno nema razloga da ne radi lepo.

Nešto ne verujem da secka na 3gs. :-D

Ttalk.
 
Jel postoji neka alternativa kao zamena za Tapatalk??? Poceo je mnogo da me nervira u poslednje vreme.
 
Nazad
Vrh Dno