Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel mi se čini ili u instagramu više ne mogu da se kopiraju tagovi sa prošle fotke npr, da ne moram da kucam sve ponovo, ako su fotke npr "iz istog ciklusa"?
 
Jesam ja. Ne vraćaš ceo TB backup, već uđeš u fajl i izvučeš .db fajl, kojim prepišeš novonapravljeni.
Cek, ako sam dobro razumeo, uradim backup sa TB i onda regularno instaliram Viber i iz tog backup izvucem samo jedan fajl koji ima .db extenziju i prekopiram i tada ce sve poruke biti tu? Cisto da znam provereni postupak za ubuduce?
 
da, samo prethodno pokreni taj novi Viber kao bi se inicijalizovao.
 
E sad imam sledeci problem, probao sam sa root browser-rom da udjem u file da vidim sadrzaj koji je TB napravio, ali ne mogu. Sa kojom aplikacijom otvaras te backup-ovane fajl-ove sto TB napravi?
 
Mislim da je ovo jednostavnije resenje a radi posao, probao sam upravo.
Sale mi rekao gde viber cuva poruke " data/data/com.viber.voip/databases/viber_messages " i sacuvao sam " viber_messages " fajl, nakon instalacije i registracije Viber-a, sam samo prekopirao ovaj fajl i dobio poruke nazad. Cisto ako nekom zatreba da sacuva poruke, moze i na ovaj nacin.
 
Jok, kaze "Stavka nije pronadjena" :/

Na ovu aplikaciju sam mislio:

2guxobm.jpg


Da li postoji neka zamena za nju?
 
ChompSMS ima ugradjenu mogućnost da čita brojeve iz sistemskih smsova.
 
E sad imam sledeci problem, probao sam sa root browser-rom da udjem u file da vidim sadrzaj koji je TB napravio, ali ne mogu. Sa kojom aplikacijom otvaras te backup-ovane fajl-ove sto TB napravi?

To je običan zip fajl, ja to otvaram na kompjuteru, pa gurnem tu bazu u data folder.

Da li snapseed moze da spoji dve slike u jednu?

Nema koliko znam. Probaj naći App za dual exposure na storu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Mislio sam na nesto kao kolaz, a na tu temu ima x aplikacija na storu. Ne znam samo koja je najlaksa i bez bloata.
 
Aha, za to probaj Photo Grid - Collage Maker. Free je i poprilično sveobuhvatna.
 
Možda je već bilo, ne mogu da nađem. Treba mi aplikacija za YouTube u pozadini koja radi na lollipop-u. Super tube i viral popup ne rade.
 
Na kompu slušam nekih 20ak radio stanica preko foobar-a. Mogu li tu playlistu (m3u) da slušam nekako na Android tabletu?
 
ne radi trenutno UListen,kao ni dosta drugih aplikacija koje su mogle da guraju YouTube....
b6e6b0366489a797713e84e739cd8950.jpg
 
To su nešto oko YouTube prčkali, nije do LP... A što je najbolje sad kad sam otvorio ulisten imao sam neke stare rezultate pretrage koje sam mogao da pustim, ali nove pretrage ili share iz YouTube app ne rade..
 
mrzi me da instaliram uListen 2,ali verujem da je ista prica...
inace YT ne radi vise ni na aplikaciji AppleTV Media Player...a i na par Sat Risivera ne ide vise...definitivno su dzarali nesto....
 
Radi Viral ako se npr. radi pretraga iz browsera, ili se klikne na neki link iz druge aplikacije. Ne radi pretraga u aplikaciji direktno, ali ovako browser poziva viral i pusta se preko popup prozora i sve ok.
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam ipak da je install.Fercera i kod mene lepo :)
 
Ja sam bio ubeđen da je bilo obrnuto na play store :)
 
Nazad
Vrh Dno