Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Može li se nekako podesiti android telefon da se sam, automatski, povezuje sa otvorenim i nezaštićenim wifi mrežama, čim se takve pojave u dometu?
Android je 4.3 i 4.4, telefoni nisu rutovani.
 
Увек се повезује на такве мреже, само треба да је упаљен WiFi...
 
bas i nije tako, osim u slucaju da su te mreze vec sacuvane tj da se telefon vec ranije povezivao na njih.
 
Јест' треба се једном повезати.
 
Vidim pljujete po Textri, ja sam je instalirao najvise zbog delivery notifikacije, Samsungova me ubija u pojam. Inace, lepa je, moze dosta da se podesava ali jedba stvar me izludjuje. Kad dobijem npr 2-3 poruke sa jednog broja, vidim samo vreme iznad prve, za donje dve ne. Nema ni neke opcije details ili tako slicno, za svaku posebno, ili sam ja slep...
 
Ko pljuje po Textri? Ovde ima samo reći hvale.Ja sam veoma zadovoljan,koristim free verziju i još nisam video reklamu.
 
^^
Isto, nijedna druga aplikacija mi ne odgovara, a bas sam hteo da promenim od kako su uveli reklame. Kad ono nema nigde reklama, ne znam da li je zbog toga sto imam Adaway.
 
Zna li neko u cemu je fora da QuickPic posle brisanja nekih starih slika iz jednog starog foldera zatim taj isti folder smesti u sam vrh prikaza (drugi po redu) iako je uredno izabrana opcija da se sortira po datumu i opadajuce... Ovo mi se desilo nekoliko puta, evo malopre bas. I prilicno smara.
 
Meni se to desava skoro svaki put. Sortira slike kako mu se cefne iako stoji po datumu :)
 
Kako i da li mogu poruke da se vrate na viber? Nisam uradio backup, jer nisam ocekivao da ce se to desiti, bar nije pre kad sam na dva telefona imao isti viber nalog.
Uzeo sam nov telefon i registrovao viber na isti broj, i nakon toga, na starom telefonu se sam deaktivirao i naravno zaboravio sve poruke sad kad ga opet registrujem na taj telefon :(.
 
Ne mogu da se vrate. Viber nema backup and restore.
 
Ali ne brini se, imaju oni kopije za svoje svrhe.
 
Imam backup sa TB od januara, i vrati do tada, ali mi uopste nije palo na pamet da radim backup zbog ovog, uglavnom radim kad menjam rom.
Sad mi palo na pamet nesto, posto imam viber koji je uglavnom ugasen na lap topu, tu su sve poruke, kako njih update-uje unazad kad ga pokrenem, ako viber ne cuva poruke na serveru? Da li nekako mogu konverzacije sa kompa da prebacim na telefon, neke mi trebaju zbog nekih podataka.
 
Obrnuto bi ti sinhronizovao, ali ovako nisam siguran.
 
Mislim da ni obrnuto ne bi sinhronizovao. Radi sync od trenutka kada se prvi put prijavi na server.
 
Jel Viber nesto promenio u aplikaciji, pa restore backup sa TB vise ne radi? Ranije kad vratim sa TB ostanu sve poruke, sada kad vratim, pojave se na par sekundi i onda iskoci prozor register i nakon registacije vibera nema ni jedne poruke. Kako da vratim backup a da posle registracije broja ne obrise poruke?
 
Valjda te aplikacije ne mogu preko Ps da se instaliraju na druge uređaje, tipa neki Lg ili Samsung.
 
Aha, on misli na druge telefone. Ok my bad
 
Jel Viber nesto promenio u aplikaciji, pa restore backup sa TB vise ne radi? Ranije kad vratim sa TB ostanu sve poruke, sada kad vratim, pojave se na par sekundi i onda iskoci prozor register i nakon registacije vibera nema ni jedne poruke. Kako da vratim backup a da posle registracije broja ne obrise poruke?
Trebao si da ga ubijes prvo na starom uredjaju na kom si pre koristio viber,jer ne moze jedan nalog na vise android uredjaja.
 
dal postoje igrice koje gugl,ov ne davi ? skoro naletih na ,,original gameloft'' ,,real fotball'' kostala me 180 din. grafika je kao pre 10 godina. posle vidim da su to neki nasi koji preko tajlanda nesto muvaju ? rec je za android 4.4.
 
Trebao si da ga ubijes prvo na starom uredjaju na kom si pre koristio viber,jer ne moze jedan nalog na vise android uredjaja.
Meni se cini da sam ranije uspevao da poteram jedan nalog na 2 mobilna telefona, ali sad ocigledno ne moze. Cim sam registrovao na novom telefonu, na starom je sve nestalo.
Sad sam se malo igrao i pokusao da vratim backup sa Titanium Backup-om ( sa kojim sam ranije uvek vracao sve podatke ). Nazalost, od januara nisam pravio backup, ali reko bar da vratim nesto, medjutim, on vrati, ali opet trazi registraciju i nakon nje opet nema nista od poruka?!? Jel neko skoro uspeo uspesno da vrati backup sa TB a da su poruke ostale?
 
Novi apdejt Opere for android donosi full web support za opera turbo rezim. Radi prilicno dobro :).
 
Nazad
Vrh Dno