Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

lg-ijeva koja dolazi uz telefon je blagi uzas, nepotrebljiva. Full qwerty presitan, a klasicna kao na starim telefonima jako losa.
To je tačan opis mog problema :D Skinuo sam Smart Keyboard Pro, dobri su mi i Compact i T9 modovi, i značajno veća slova... hvala za savet. :)

Btw, da li je na kapacitativnim ekranima lakše kucanje? Sve što sam probao je bilo na po 2-3min, nikad nešto duže...
 
Kako bre rezistivni ekran, zar nije to neki noviji model? :)
 
^^
Kucanje na desire sa smart keyboard pro je odlično. Neka moja objektivna ocena je 8/10. Verujem da je na sgs još bolje.
Ako ti treba srpski rečnik, probaj serbian keyboard. Mislim da ima i standardni telefonski layout tastature.
^
LG optimus gt540 je rezistivni ekran. To je model od prošle godine.
 
Poslednja izmena:
10e manje od WF-a kosta (po mobilnom svetu), bolja rezolucija i malo brzi procesor, sve ostalo sto je bitnije je losije.. :) Bench posla samo brojke gledate.. ;)
 
Ma kakav Optimus, ne može da se poredi sa WF, ja sam se žestoko iznervirao za par minuta korišćenja.
 
a gde kartu da nadjem?
 
stupid me :d
 
10e manje od WF-a kosta (po mobilnom svetu), bolja rezolucija i malo brzi procesor, sve ostalo sto je bitnije je losije.. :) Bench posla samo brojke gledate.. ;)
Kad sam ja kupovao GT540 je bio 160Eur (na mobilnom svetu je pisalo 140), a WF je tad bio 220; ovo je bio "cheapest buy" (za te pare je još mogao ubogi Huawei da se kupi :) )
 
Ja sam prvo hteo havajca, al nije bilo na lageru... Mada generalno sam zadovoljan sa ovim lg-ijem, a i izasao me nesto jeftino na ugovor. Generalno nemam ni jednu zamerku, mozda da su dali neke bolje sluske uz njega...
 
Ja koristim ove sa starog w830, skroz zadovoljan.

MoAs_0845_01_HdphMic_SE_W810_03.jpg
 
Šta bi sa otvaranjem Marketa za paid aplikacije u Srbiji, rekoše od juče, ali meni još uvek ništa ne pokazuje?

edit. Sad videh da je u pitanju 'od sledeće nedelje', a ne 'od nedelje'...
 
Poslednja izmena:
Šta bi sa otvaranjem Marketa za paid aplikacije u Srbiji, rekoše od juče, ali meni još uvek ništa ne pokazuje?

edit. Sad videh da je u pitanju 'od sledeće nedelje', a ne 'od nedelje'...

meni ovo odgovorise sinoc kada sam poslao mail supportu

...Thank you for your note. Although the news has been announced that paid
apps will now become available in Serbia and other countries. The Market
update, which will make this possible, may take some time. Paid apps will
be available to you and other users in Serbia very soon. We appreciate
your patience as we update Android Market...

uskoro :)
 
Odlično! Ajd' kad se to već pominje, ne znam kako cela stvar funkcioniše jer nisam nikad kupovao/uplaćivao nešto online.

Da li mi je dovoljan Google nalog i Intezina "Internet kartica" ?
 
Zna li neko neku bolju aplikaciju koja izgovara ime pozivaoca? Trenutno koristim Voice Caller ID ali mi se nesto bas i ne svidja kako funkcionise.
 
Ljudi treba mi pomoc! Naime brat mi je na njegovom telefonu sa android sistemom 2.2.1 izbrisao,tj prebacio na ikonu za meni neku drugu ikonu i sada ne mogu nikako da vratim!ne mogu da pristupim meniju kao ni da vratim tu ikonu...da li neko zna kako to da podesim ili moram ceo sistem opet da ubacujem? u pitanju je sasmung spica i5700 cyanogen mod..
 
Pritisnes desktop da ti iskoci onaj meni, pa ides na Launcher Actions i onda na Open/close App Drawer. Pojavice ti se ikonica i onda je samo prevuci gde hoces.
 
problem je sto on meni tu ne pokazuje uopste to,samo polazuje Shortcuts Custom shortcut Widgets folders i wallpapers!da mi to pokazuje lako bih namestio...ne razumem kako nema te precice za meni...
 
Izasao je novi LP 0.8.6 :banana: Skrolovanje je sada jos lepse, narocito u app drawer-u...
 
to mi nikako ne pomaze :)) zar je moguce da ne moze da se vrati jbn meni...kakava glupost...
 
^
Može sugurno. Ja se sećam kako sam se igrao sa time dok sam koristio adw. Predlog, probaj launcherpro ili zeam. ;)
^^
Ja ne primećujem, tj i do sada je bilo odlično.
 
ubacicu mu opet isti sistem,ali cu na mom mob probati da li sljaka tako da ako sl put nesto zezne,znam kako da popravim :D
 
provalio sam,samo se ode u meni gde se brisu aplikacije i obrise se clear data,tako se ceo adw restartuje... :))
 
Nazad
Vrh Dno