Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

dodaš tapatalk.com u whitelist u adaway i neće se pojavljivati
 
Proveri da li si lepo napisao. Treba *.tapatalk.com
 
Ovako?
1b288447a83da612cb9035c36baf1fec.jpg


Ako si tako dodao mora da radi.
 
Poslednja izmena:
uploadfromtaptalk1429783640841.png

Jel to to?

Edit:
To je to dakle. Postoji li mogućnost da sam prebrzo otvorio ttalk nakon restarta pa adaway nije aktivirao white listu?
 
Kod mene je ovako.
Mislim da to nije dobro što si okačio, tačnije fali tačka :)uploadfromtaptalk1429783958107.png
 
Moguće.
Meni su notifikacije ovako proradile, mislim da je vojkan kačio uputstvo tada.
 
^ Isto i kod mene, tako da nije bas do adaway-a.
 
Ok skinucu OneDrive pa cu da ga probalm.Google drive meni radi super i svidja mi se i picasa ali ne zelim da koristom google+ jos manje da budem uslovljen tako necim.Interesuje me kakva su vasa misljenja o CleanMasteru ? Mislio sam da totalna glupost fok mi nije sredio problem sa galerijom...
 
Skineš Forza-u i ne brineš ;)
 
Imaš OneFootball koja je takođe samo za fudbal (preporuka) a ako hoćeš i za neke druge sportove dobra je theScore.
 
Rezultati.com
Dalje nema
 
Meni je extra, a sve sam probao. Najlakse, najbrze radi, notifikacije ne zakazuju, statistika, sastavi... Sve kao u browseru samo 5x brze.
 
Ma preprodavao aplikacije na nekoliko account-a, čista piraterija. [emoji12]

Inače čudno mi je da nema neki support da baš pričaš preko poziva kao ja npr za Play Store što sam pričao.
Ja sam uspio pričati sa "Googleom", a bolje da nisam. :)
Nalog su mi zaključali zato što sam se u istom danu pokušao logovati preko provajdera iz različitih država, kažu udaljenih država. Radi se o BiH i Srbiji (Sarajevo i Beograd). Mislim da su BiH pozicionirali u Aziju, Srbiju valjda u Južnu Ameriku :)
Elem, kada me je nakon napisanog maila kontaktirao indijac iz Googlea bukvalno mi je nakon diskusije u kojoj nije uspio da razlikuje Srbiju od Sirije (istina, tada su i bile popularne one pizd@rije u Siriji) počeo spelovati pitanja koja sa one njihove forme za recovery passworda.
Sve u svemu, završilo je tako što sam nakon povratka u Sarajevo regularno mogao nastaviti koristiti svoj mail, uz upozorenje od Googlea da je sa mojim nalogom pokušana zloupotreba sa provajdera (m:ts) iz Srbije! Ma hajde.
Momentalno sam otvorio Yahoo!
 
Da li neko moze da mi kaze kako da zastitim telefon od kradje kojom aplikacijom?
Znam da sam citao da su sada uveli opciju da postane ko cigla ako ga neko ukrade.
 
Nazad
Vrh Dno