Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Bole, pravac OVDE za pocetak... Free stuff skidas sa marketa ,ostalo na specijalizovanim forumima :D
 
Je l' vam se desava ponekad da na marketu pise da ima nova verzija neke aplikacije, ali kada se klikne na nju kaze "The requested item could not be found. "? To mi se sve cesce desava, mada se kasnije uvek popravi i mogu da izvrsim update.

Upravo mi se to desilo po prvi put. Nisam mogao da updateujem file expert aplikaciju, jer ne može da otvori aplikaciju na marketu. To sam rešio tako što sam držao i kliknuo update (u marketu), ali ni dalje ne otvara details.

---
Ttalk
 
Koristi li neko B92 aplikaciju? Od jutros mi daje Force Close... Probao sam Clear data, instalaciju engleske verzije, ista stvar.
 
sta radi ta B92 aplikacija?
 
Extra aplikacija, koristim je svakodnevno :)
 
Koristim je i ja, ali stvarno ima neke iritantne mane.

---
Ttalk
 
Tipa, linkovi u aplikaciji ne rade. Nema na dnu opcija da se klinke na source kako bih pročitao originalnu vest. Ne mogu da otvorim vest u browseru (nešto tipa klikneš na menu, pa otvori u browseru).
Pri svakoj rotaciji ekrana učitava ponovo, a kešira stvari. Nee možeš da glasaš u komentarima.
Ovo mi prvo pada na pamet. :-D

---
Ttalk
 
Linkovi i glasanje za komentare ce biti sredjeno u sledecem updateu, a mozda i ovo za otvaranje vesti u browseru :)
 
E to za rotiranje i mene mnogo nervira. Kada ležim i čitam nešto, malo nagnem telefon, slika se zarotira i sve od početka.. :(

Da, linkovi se ne vide, "video" vesti ne mogu da pročitam... Ima još neke stvari da se poprave, u suštini je ok aplikacija.
 
Odlično.
Aplikacija je i više nego dobra. Iskreno, od svih news aplikacija koje sam probao, b92 je najbolje rešena i dizajnirana.

---
Ttalk
 
Poslednja izmena:
koji telefon i koji android? kada se ekran rotira na strani sa vešću, ne skida vest ponovo sa neta ako na to mislite :)
 
Ja imam desire. Na svakom romu se to dešava, pa i sada na 2.3.3. Da li može nekako da se napravi da "zapamti gde je", pa kada rotiram ekran uvek ostaje na tom pasusu/redu?

---
Ttalk
 
Imam Desire, Android 2.3.3. Recimo kada čitam komentare, dodjem negde do polovine npr, telefon se zarotira malo i automatski me prebaci na prvi komentar.
 
Odlično.
Aplikacija je i više nego dobra. Iskreno, od svih news aplikacija koje sam probao, b92 je najbolje rešena i dizajnirana.

---
Ttalk
A mene B92 ubija, kad god uđem u vest i hoću da se vratim nazad, nakon 5-6 sekundi čekanja dobijem Force close / Wait meni, klik na Wait i sve je OK. Ali smara me to, tako da je više ni ne koristim... ne kažem, verovatno je problem do mene (LG GT540 i 2.1 stock android), ali opet je dovoljno da sam je batalio, iako je i dalje instalirana.
 
Ljudi kako vi skidate android aplikacije/slike/igre?
Kako to da odradim preko pc? Imam lg p350
 
preko Android Marketa direktno u telefon. znaci da teelfon mora da ima izlaz na internet (mobilni net ili preko kucnog wifi)
mozes i preko pc da odes na market i da posaljes program da se instalira na telefon https://market.android.com/ i logujes se sa istim google account koji koristis za telefon
 
A mene B92 ubija, kad god uđem u vest i hoću da se vratim nazad, nakon 5-6 sekundi čekanja dobijem Force close / Wait meni, klik na Wait i sve je OK. Ali smara me to, tako da je više ni ne koristim... ne kažem, verovatno je problem do mene (LG GT540 i 2.1 stock android), ali opet je dovoljno da sam je batalio, iako je i dalje instalirana.

jel mozes ponovo da izazoves taj force close i da posaljes report googlu kada ti izadje onaj popup?
 
^^^ A ako na primer vec koristis Titanium Backup ,zasto njime ne odradis backup Angry Birds?? Meni to savrseno vrsi posao.
 
Sto se ne usudjujes? Ja sam fleshno kuvani isto dan kad sam uzeo telefon, pre toga nisam imao nikakav kontakt sa androidom i sve je proslo ok. Nema sanse da nesto zeznes, a uvek mozes da se vratis na ovaj 2.1
 
Nazad
Vrh Dno