Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Vidis da i njega (i verovatno vecinu) zeza, kako bi pomogao novi account? :)
 
Kod mene market uredno prijavio apdejte, sve prošlo kako treba.

TT
 
Probaj pa ćeš videti, da je loš sigurno ne bi rekao da probate.
 
Probao sam 1.2.2. Interesuje me koja je razlika u odnosu na pre. verziju. ako si primetio razliku. :)

I ako ti nije problem da mi shibnesh .apk da isprobam. :)
 
Poslednja izmena:
Probao sam 1.2.2. Interesuje me koja je razlika u odnosu na pre. verziju. ako si primetio razliku. :)

I ako ti nije problem da mi shibnesh .apk da isprobam. :)

Changelog:
Completely redone the app drawers code from scratch to improve memory usage and scrolling performance, even with transparencies, live wallpapers, etc
Scroll snapping on the vertical drawer/4d drawer “a la launcher 2″. (option enabled by default)
“True” home screen looping (enabled by default) ported from ADW2.
New theme management screen with added functionality (and more will come)
Dock and dockbar background customization moved into the new theme management screen.
Users now can select a different theme for icons/dock/dockbar/all the rest.
Removed the persistence option due to being removed from android 2.3 (and it was really hacky btw).
New transitions from popular demand: cube, cube inverse and wheel.
New “desktop zoom” option when opening the app drawers (enabled by default)
Drawer swiping in the opposite direction of the scroll to change app groups (disabled by default, and I’ll add more visual feedback on next update).
Experimental Honeycomb compatibility with enabled hardware acceleration.
Better large and xlarge screens compatibility (wether on android 1.6, 2.x or 3.0)
New quickactions implementation for desktop long pressing items with new actions. (ported fromADW2)
New implementation for the counter bubbles with improved appearance.
New error reporting system to send (if you want to) direct crash feedback and spam to me
Lots of minor fixes here and there from user reports.
Other things I might have forgotten
 
Gde da ugasim kapitalizaciju slova "i", svaki put mi stavi da bude velikim slovima.. Ne mogu da nadjem nigde ni u Smart Keyboard Pro opcijama, ni onim generalnim..

edit: nasao sam, treba da se ugasi opcija "quick fixes" u SKP..
 
Poslednja izmena:
Gde da ugasim kapitalizaciju slova "i", svaki put mi stavi da bude velikim slovima.. Ne mogu da nadjem nigde ni u Smart Keyboard Pro opcijama, ni onim generalnim..

edit: nasao sam, treba da se ugasi opcija "quick fixes" u SKP..

To ti je jer koristiš engleski jezik na tastaturi, verovatno. Meni na hrvatskom se to ne dešava. Niti pre na srpskom.

---
Ttalk
 
Kakva je situacija sa widgetima u ADW, jel ih ima (kao launcherPro). Ako nema, šta koristite kao zamenu za People widget i Friends stream widget?
 
Probao taj ADW i ne vidim nikakvu razliku osim app drawer-a da je nenormalno brz i tachan.

Ipak, kod mene na prvom mestu je Zeam i prezadovoljan sam. :)
 
meni je zeam na desire hd-u imao neki blago osetan lag kad skrolujem app drawer, dok launcherpro i evo sad adw 1.3.0 nemaju ni trunku laga prilikom skrolovanja...samo zato ne drzim zeam, inace mi se kod njega MNOGO dopada onaj dockbar...
 
I ja sam sa zeama i adwa prešao na launcherpro, jer lp uvek ima 60fps. :-D
Sada mi se ne vraća na novi adw, ponajviše zbog ovih swipe gestikulacija. :-D

---
Ttalk
 
Meni lp radi isto ko zeam. A izabrao sam zeam zbog dock bara i zato sto nema opciju tema i menjanja ikonica. Kod novog adw_a mi samo app drawer nema lag. A kod zeam nemam nigde lag sto je cudno jer je dhd 3x jachi.

A ko je tachniji sa prognozom accu ili google?

Sent from my HTC Divljavatra.
 
Je l' vam se desava ponekad da na marketu pise da ima nova verzija neke aplikacije, ali kada se klikne na nju kaze "The requested item could not be found. "? To mi se sve cesce desava, mada se kasnije uvek popravi i mogu da izvrsim update.
 
Probaj pa ćeš videti, da je loš sigurno ne bi rekao da probate.

Probao i vratio se na LP. Zaista ne vidim po cemu je toliko bolji sem sto ima 15x vise opcija koje mene ne zanimaju.
 
takodje, probao i GO i ADW i Zeam i vratio se na LP+
 
Pa ja sam sa LP-a (plus nisam nashao :d ) presao na Zaem zbog slicnosti ali i zbog opcija koje su meni dovoljne. Ni manje ni vise. :)

Realno svako koristi launcher koji mu najvise odgovara. Mi mozemo da pricamo sta ocemo. :)
 
Probao i vratio se na LP. Zaista ne vidim po cemu je toliko bolji sem sto ima 15x vise opcija koje mene ne zanimaju.
Bolji od prethodne verzije koja je umela da laguje, inače lp je dobar ali nema opciju da sakrije naziv aplikacija u app draweru što meni treba.
 
Je l' vam se desava ponekad da na marketu pise da ima nova verzija neke aplikacije, ali kada se klikne na nju kaze "The requested item could not be found. "? To mi se sve cesce desava, mada se kasnije uvek popravi i mogu da izvrsim update.

To su paid apps koje ne mozes da nadjes na obicnom marketu. A po svemu sudeci ne koristis market enabler :)
 
Hmm, pa nece biti. Evo sada konkretno imam problema sa Google Goggles i Plume for Twitter, koje nisu paid. Kazem, u pocetku ne radi, pa se posle normalizuje.
 
Nije ni to, ali nema veze, nije da mi to bas smeta. Evo jutros sam uspeo, tako da ako treba malo da sacekam nije problem. Vise sam pitao da znam da li je to neka opsta pojava ili se samo meni desava, a sudeci po vasim odgovorima u pitanju je ovo drugo.
 
E imam na I9000 Galaxy 2.2 verziju moze li se to update uraditi,i kako,tek sam dobio tel.Kako sad da skidam igre ,i ostale aplikacije.Sto mi preporucujete jos da skidam za njega ?
 
Nazad
Vrh Dno