Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne kontam baš najbolje. Secure Setting je aktiviran i podešen na "Enable" za GPS. Jesi li na to mislio?
Ne, nego kada pravis taj task, kliknes dole na +, pa onda Plugin, i secure settings. Tu na Configuration, pa ides u System+ actions i biras Gps, on ili off. Posto tasker ne moze direktno da menja stanje Gps-a, bar kod mene.
Ne znam da li smo otisli u off, pretpostavljam da postoji tema za Tasker.
 
Ne, nego kada pravis taj task, kliknes dole na +, pa onda Plugin, i secure settings. Tu na Configuration, pa ides u System+ actions i biras Gps, on ili off. Posto tasker ne moze direktno da menja stanje Gps-a, bar kod mene.
Ne znam da li smo otisli u off, pretpostavljam da postoji tema za Tasker.

To je to! Hvala ti puno! :D Za nijansu smo u off-u. Bitno je da nismo razvukli temu na nekoliko strana kako to kod nekih zna da se dešava. :)
 
A imate lepo i Tasker temu na forumu ;)
 
Verovatno jer je bio treći rođendan Google Play-a pre neki dan.
Osim toga, 0.1$ je i Runtastic Sit-Ups PRO Trainer i Facetune.
 
Možda zato što je bio na Amazon marketu džabaka pre nekog vremena...
 

Verovatno jer je bio treći rođendan Google Play-a pre neki dan.
Osim toga, 0.1$ je i Runtastic Sit-Ups PRO Trainer i Facetune.

Ja kupio sve tri aplikacije iako ne znam sta ce mi facetune, al' ajde. Mada mozda se nakanim da krenem da radim trcanje i trbusnjake, pa ce onda selfie, pa ce mi pomoci facetune :d
 
apropo price oko FB-a koji srce bateriju, oni koji bi da probaju - FB alpha 30.0.0.0.2, meni dao fantasticne rezultate! Em je app sucker taman onoliko koliko ga koristim (recimo danas 1.8% :d ), em mi je juce SoT bio tacno 4 i po sata, a ne pamtim da mi je u zadnjih... pa pola godine barem... ikad prebacio 4h... Sa 2.7.xxx zvanicnim je znao da bude i samo 2 i po sata, a prosjek po gsamu 3h 08m

koristim ga treci dan, nikakvu manu mu nisam za sad nasao, iako je alpha. Probajte, pa javite ima li pomaka, svakako je bolja od 2.7.****
Jel moze link do aplikacije?
 
Imas na apkmirror skini odatle, mada ima i novije verzije.
 
Kako lepo izgleda i radi FB 30.0.0.7 , trosi skoro 200mb rama al je najbrza verzija do sad ubedljivo.
 
izgleda? Sta, mijenjali su izgled? Imam 30.0.0.0.4, sve izgleda isto...
 
Zna li neko gde se u memoriji telefona skine film sa PS? Skinuo sam one Transformerse i ne mogu da ih nađem.
 
Ja imam FB 30.0.0.0.7 i jeste brza. Izgled je isti.

Neka preporuka za aplikaciju u vidu podsetnika kada izlaze serije? Ne mogu da ispratim vise kad sta izlazi.
 
Ima li app za sportske aktivnosti (skijanje konkretno) ali da mogu da odredim da ne mjeri ispod odredjene brzine recimo?

Htio bih da mjerim samo predjenu stazu, brzinu itd ali da mi u prosjek ne ulazi recimo voznja zicarom do vrha i tako kvari rezultat.
 
Ja imam FB 30.0.0.0.7 i jeste brza. Izgled je isti.

Neka preporuka za aplikaciju u vidu podsetnika kada izlaze serije? Ne mogu da ispratim vise kad sta izlazi.
Ja sam napravio jump sa 27.xxxx na v30 i zato mi je bilo wow jer v27 je imala stari izgled.
Sad sam flesovao novi rom na fon i stavio v28 sa play storea i na njemu je takodje novi izgled.
 
Ima li app za sportske aktivnosti (skijanje konkretno) ali da mogu da odredim da ne mjeri ispod odredjene brzine recimo?

Htio bih da mjerim samo predjenu stazu, brzinu itd ali da mi u prosjek ne ulazi recimo voznja zicarom do vrha i tako kvari rezultat.

Imaš u Sports Tracker da staviš autopauzu ako je brzina ispod određene vrednosti.
 
Ne dobija svako iste stvari. Rade a/b/c testove.

znam to, to je odavno, ali svakako bih volio da vidim te WOW nove promjene koje je on dobio... Ili je to ono isto sto ja vec imam poodavno, a on tek od sad...
 
Kojom aplikacijom daljinski kontrolisati telefon/tablet sa kompa? Ali da Android nije u LAN-u, vec se konektuje preko 3G.
 
Neke funkcije imas preko MightyText-a i Push-a. Ne znam sta ti tacno treba...
Ili mozda hoces bas sve, onda probaj TeamViewer. Jos jednu aplikaciju su pre par dana ovde pominjali, ali se ne secam kako se zove.
 
Ma samo osnovno, keva me zove i kaze "sredi mi ova obavestenja za mail", pa mi je mucno da telefonski idem kroz menije sa njom, radije bih sam daljinski casom da sredim.
 
Može tasker:

State: WiFi Connected:
SSID:xxxxx
Task: keygard set off
Exit Task: keygard set on.

Možda će trebati i secure settings plugin, ovo gore ne radi kako treba na nekim telefonima.

Meni nije pošlo za rukom ni sa Secure Settingsom. Gde je opcija "exit task"?

U secure settingsu se sada keyguard isto vodi kao legacy opcija i mora se uključiti posebno. isti je disclaimer da opcija ne radi kako treba.

Ne radi mi se ovo više kroz Delay Lock, a C-unlock bih nekako zaobišao, jer ne znam da li ću se zadržavati na njemu.
 
Probaj u podešavanjima secure settings da menjaš pattern unlock method. Znam da sam ranije probao sva tri načina i nije nešto radilo, pa sam prešao na task ugrađen u tasker koji uglavnom radi kako treba, osim što se zaključava na home dugme. :D Ranije je lepo radilo to iz secure settings, dok nije došao ovaj poslednji update.
Exit task je na dugi klik na vezani task dok si u profile view.

Njbolje radi sa sqlite opcijom. Restartuj telefon nakon što to promeniš u secure settings.
Sada sam probao i radi kako treba. Ostavi da ti stoji obaveštenje u pozadini (run in foreground) i u podešavnjima secure settings-a stavi flash action name da bi mogao da pratiš šta se dešava.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno