Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Malopre sam kupio Logitech k480 bluetooth tastaturu i već imam problem. Ne rade mi slova D, I, O, broj nula, tačka i zarez. Jel to neki bug androida ili je falicna tastatura? Probao sam je na nexusu 10 koji ima 5.0.2 i Sony z3 compact sa stock romom, i ista prica je na oba uređaja.
Kod mene sve radi kako treba.
Koju softversku tastaturu koristiš? Meni je sa SwiftKey sve skoro savršeno.
 
Koliko vam zauzima data fb aplikacije?
9ca3f114207d9d3e2e73c1503816aa0b.jpg


Mislim da je ovo mnogo? I čim ga obrišem ono malo kasnije opet se ovoliko vrati otprilike :(
 
ne vredi brisati, opet se napuni... ja sam presao na facebook lite, baterija mi traje duze :)
 
Kod mene sve radi kako treba.
Koju softversku tastaturu koristiš? Meni je sa SwiftKey sve skoro savršeno.
SwiftKey. Probao sam i ostale, ista prica. Izgleda da je falicna. Nosim na reklamaciju danas. Posto sam je juče kupio, dužni su da mi odmah zamene za novu, ili da mi vrate novac, zar ne?
 
Pa neko nema root, xposed ili romove ...
Meni baš praktično :)
Imam root, imam i xposed ali našao sam da je i meni ovo praktično. U donate verziji može da se podesi da se lampa pali i drmanjem telefona.
Nije Power dugme od sapuna da se potroši.
Hvala na preporuci.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1424866815465.png
    uploadfromtaptalk1424866815465.png
    609.5 KB · Pregleda: 301
Da li mozda neko koristi bluetooth tastaturu i viber? Stikliraj sam opciju da enter koristi kao send dugme, medjutim ne radi nikako. Jel zna neko u cemu je problem?
 
Posto sam daleko od kuce, a ostajem duze, treba mi aplikacija s kojom cu preko wifi mreze ( jer mi je i lap top i toj wifi mrezi), da upravljam lap topom preko telefona kao sa bezicnim misem npr. Povezao sam lap top za lcd tv, a imam D3Go uslugu od SBB-a, pa mi se ne ustaje iz kreveta da promenim kanal, ili pojacam-stisam svaki put :).
 
Sad cu bas da je probam. Skinuo sam wifi mouse prvo, ali ne radi bas najbolje. Play dugme radi, pause nece i jos neke sitnice. Posluzila bi, ali ako je ova bolja, super. Hvala!
 
Poslednja izmena:
Pc remote (beta) je dobra, šta više, odlična
 
Identican problem sa unified, kao i sa wifi mouse. Nece da pojacava i stisava, mute radi, i kad je film pusten, nece da ga pauzira. Ovo pricam kad izaberem deo media. Ako je izabran mod mis, onda kao sa misem mogu da klikcem gde hocu i tada radi sve. Da li je do free verzije mozda? Za gledanje filmova koristim vlc player.
 
imaš posebno da izabereš za vlc pl. u unified r.
edit: ustvari, ne znam da li ima u free ver.
 
Poslednja izmena:
E bas hteo da te pitam gde je to, a moguce da nema u free verziji. Nabavicu full.

Edit: Ubacio full verziju, apk je odlicna, ima veliki izbor daljinaca, pa tako i za VLC. Svaka cast za preporuku Vojkan, kao i drugima na savetima i predlozima [emoji106].

Pozdrav iz Juzne Afrike [emoji1] .
 
Poslednja izmena:
Kad restartujem telefon gube mi se sve sačuvane mreže i moram da kucam šifre ponovo. Jel zna neko u čemu je problem? G3 imam.
 
Kako mogu da se vide passwordi svih wifi mreza na koje sam se logovao?

Uneo pass za jednu i on se poveze automatski, ali nigde opcije da vidim koji je pass. U medjuvremenu zaboravio...

Ako si rootovan imaš i modul za Xposed kojim samo ne duži pritisak na ime mreže pored sistemskih opcija koje se tiču mreže imaš i Show Password. Vrlo elegantno :)
 
Jel ima neko problem sa Android Weather aplikacijom ti azuriranjem vremena kad je provider AccuWeather? Ostali rade normalno.
Primetio sam i da aplikacija srce bateriju kad vrti tako a ne moze da azurira.
 
@ Dovahpig: ja koristim widget Weather & Clock Widget Android i na tabletu (WiFi) i na telefonu (mob.Net).

Primetio sam da na telefonu često preskoči i ceo dan da se ažurira (na oba uređaja mi je namešteno da se ažuriraju na 1h), dok se tablet redovno ažurira. Kad prebacim telefon na WiFi, onda se i on redovno ažurira.

Zaključak? Postoji neki problem između mobilnog Neta (ja sam na Telenoru) i AW servera :(
 
Ako si rootovan imaš i modul za Xposed kojim samo ne duži pritisak na ime mreže pored sistemskih opcija koje se tiču mreže imaš i Show Password. Vrlo elegantno :)
Kad sam juce isprobao one aplikacije palo mi na pamet da potrazim u xposed-u. Najvise mi se modul dopalo pa sam ostao na njemu.
U svakom slucaju hvala :)
 
@ Dovahpig: ja koristim widget Weather & Clock Widget Android i na tabletu (WiFi) i na telefonu (mob.Net).

Primetio sam da na telefonu često preskoči i ceo dan da se ažurira (na oba uređaja mi je namešteno da se ažuriraju na 1h), dok se tablet redovno ažurira. Kad prebacim telefon na WiFi, onda se i on redovno ažurira.

Zaključak? Postoji neki problem između mobilnog Neta (ja sam na Telenoru) i AW servera :(
Obriši proxy
 
Hm... Kako/gde se briše proxy?
(Inače: Samsung Galaxy S Advance, Android 2.3.6)
 
@ Dovahpig: ja koristim widget Weather & Clock Widget Android i na tabletu (WiFi) i na telefonu (mob.Net).

Primetio sam da na telefonu često preskoči i ceo dan da se ažurira (na oba uređaja mi je namešteno da se ažuriraju na 1h), dok se tablet redovno ažurira. Kad prebacim telefon na WiFi, onda se i on redovno ažurira.

Zaključak? Postoji neki problem između mobilnog Neta (ja sam na Telenoru) i AW servera :(
Ha, stvarno je tako :) inace sam na mtsu ali na poslu koristim telenorov wifi (odma pored su) i zeza azuriranje na njemu.
 
Nazad
Vrh Dno