Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

moze i ako samo malo duze gledas u kontakt, sam se podeli prostom deobom, ali mora custom rom :)
 
Na LP-u ima kad otvoriš contact i odeš na tri tačkice.

uploadfromtaptalk1424732195817.png
 
Jedinu aplikaciju koju sam stavljao u hibernate je facebook. Nakon toga sam obrisao facebook a i greenify. 1gb rama, greenify pomaze samo fb da se ubije.
jedino ako xposed modulom ili nekom aplikacijom ubijes i jedan prateci proces, inace se FB stalno budi
facebook danas pojede bateriju. koristio sam ga 10 minuta ukupno za ceo dan..

Pogledajte prilog 163368
isti slucaj juce i prekjuce, onda sam probao neku alfa verziju da ubacim preko Aptoide, nije mogla ni da se upali, te na kraju deinstalirah i reinstalirah, stavih FB u greenify listu, pa da vidimo...
inace, to mora da je od ovih silnih unaprjedjenja :wall: http://www.benchmark.rs/vesti/faceb...id_donosi_poboljsanja_i_ispravke_bagova-55336
Vidim pominjete ovaj Greenify, al mi ništa nije jasno :-/ ja imam Note 3, nije rootovan, jel ce mi koristiti ili ne. Hvala

koliko sam ja vidio, bez root-a radi kao obicni task killer, mislim da na note 3 ne bi trebalo da ga stavljas
 
a ja to na Sense imam :d
 
U tom slučaju baci pogled i na tinfoil for facebook
 
izasao je sinoc jos jedan update za facebook, mozda su sredili curenje baterije.. videcu danas.
 
Taj FB lite je prilicno lagana aplikacija, vise mi se svidja od mobilne verzije, a i lepse radi.
 
meni to malo Ne prakticno,cimam Dugme 3x da upalim lampu...lakse valjda preko neke obicne Aplikacije,ili opcija iz GravityBox-a....
 
Potrebna pomoć, usmerenje...

Da li je moguće isključiti da mi ne stižu poruke za propustene pozive ali samo za one na koje se ne javim znači kad mi uključen telefon izvoni, zvoni, zvoni a da ostanu poruke da stižu kad mi telefon ugašen i kad sam nedostupan?

Može li se ovo preko neke aplikacije nekog xposeda ili možda da zovem provajdera?

Ovako kako je sada mi je stvarno iritirajuće. Telefon mi upaljen, neko zove, ja se ne javim i onda imam i obaveštenje i poruku, skroz nepotrebno.

Svaka pomoć dobrodošla!
 
zavisi od operatera. proveri preusmeravanje poziva i pokusaj iskljuciti opciju za preusmeravanje poziva kada nema odgovora..

uploadfromtaptalk1424796976513.png
 
meni to malo Ne prakticno,cimam Dugme 3x da upalim lampu...lakse valjda preko neke obicne Aplikacije,ili opcija iz GravityBox-a....

+1
Takodje,ali nisam hteo da komentarišem,veoma glupo.
 
Malopre sam kupio Logitech k480 bluetooth tastaturu i već imam problem. Ne rade mi slova D, I, O, broj nula, tačka i zarez. Jel to neki bug androida ili je falicna tastatura? Probao sam je na nexusu 10 koji ima 5.0.2 i Sony z3 compact sa stock romom, i ista prica je na oba uređaja.
 
Zanimljivo :D
A šta je za vas najbolje rešenje ?

Mozda instaliranje neke od mnogih aplikacija za svetlo koje imaju vidzet? Ili pak aplikaciju koja daje te widgete sa power switch opcijama? Na Samsungu ima vidzet pomocu kojeg se ukljucuje svetlo. Iskreno, bolje bilo kako samo ne preko power dugmeta koje se iovako previse trosi.
 
Cimanje bar meni - otisak prsta pa nađeš gde je vidžet pa klikneš ...
Nije power dugme toliko u upotrebi + ne koristi se lampa svaki dan :)
 
Xposed modul i long press na volume up npr? Ja tu koristim.
Ja je koristim skoro svaki dan :D
 
Poslednja izmena:
Mozda instaliranje neke od mnogih aplikacija za svetlo koje imaju vidzet? Ili pak aplikaciju koja daje te widgete sa power switch opcijama? Na Samsungu ima vidzet pomocu kojeg se ukljucuje svetlo. Iskreno, bolje bilo kako samo ne preko power dugmeta koje se iovako previse trosi.

evo na m7 posle skoro 2 god ga jos nisam potrosio, a ni na Desire HD posle vise od 4 ;)
 
Kako mogu da se vide passwordi svih wifi mreza na koje sam se logovao?

Uneo pass za jednu i on se poveze automatski, ali nigde opcije da vidim koji je pass. U medjuvremenu zaboravio...
 
Na CM11 moze da se povuce status bar i ukljuci toggle bez otkljucavanja. Takodje moze da se probudi ekran pritiskom na power+/- dugme :p
 
Nazad
Vrh Dno