Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

@Timberwolf
Ne slusaj @kamango604, antivirus je jako koristan, pogotovo ako imas instalirana dva razlicita zbog vece sigurnosti, i naravno nemoj da zaboravis uz to da imas instalirano i DU Speed Booster, 360 Security i Clean Master ! Ja dok sve to nisam instalirao mucio sam muku sa androidom, a od tada telefon prosto leti......i zimi..... :d
 
Koristim facebook i nikakav problem sa curenjem baterije. Uopste ne radim update pa mozda zato. Jeste li na najnovijoj verziji (ovi kojima vuce bateriju)?
 
Facebook je katastrofalno uradjen i na svakom telefonu koci i jede memoriju, a o bateriji da ne pricam. Ja jedino messenger instaliram, a na fejsbuk ulazim preko pretrazivaca, brze je i ne zauzima memoriju. A messenger ne pravi probleme, malo koci ponekad, ali nista strasno.
 
Zato lepo skinete sa xda facebook browser i nema problema sa baterijom. :)
 
Dobar je Facebook Lite, u fazonu mobilnog sajta ali unapredjen malo i ima notifikacije. Pominjano je ja mislim. I radi fino na 2g protoku kao i onom usporenom netu nakon potrosenih mb iz paketa.
 
Poslednja izmena:
zahvaljujem

jel samo meni nedostupna na storu?
 
Nisi jedini - This app is incompatible with your device.
Verovatno pucaju sa tom aplikcijom na manje razvijene zemlje gde preovladava i dalje 2G net - npr Indija ...
Nije ni bitno imaš apk i to je to :)
 
Mislim da sa ps ne moze da se instalira na jace mobove,moze samo na neke budzetske. Tako sam negde procitao..
 
Hoćeš da kažeš da je moj gnex krš? :D :p
 
Ne pitaj me ništa :D
Samo ću ti reći da sam izgubio 130 evra i opet se vratio na gnex :D
 
Vidim pominjete ovaj Greenify, al mi ništa nije jasno :-/ ja imam Note 3, nije rootovan, jel ce mi koristiti ili ne. Hvala
 
@Vojkan
Aplikacija moze da se instalira samo u posebnim regionima, tako da nema veze ni sa telefonom, ni sa verzijom androida....Imam Lollipop, i instaliran fb lite preko apk...
 
Treba li Pro za ExDialer ili je besplatna verzija dovoljna?
Besplatna je dovoljna, posto možeš da je koristiš i kada istekne trial. Pro se dobija kada uplatiš donaciju što bi bilo lepo sa tvoje strane uzevši u obzir da je to jedan od najboljih dialera za Android.
 
Jel ima neka app, ili modul za xposed da imam opciju da uradim share kontakta ili copy broja.
 
Sta ce ti za to aplikacija ?? Kod mene na Samsungu se opcija nalazi na menu ->share -> as tekst i onda mi otvara novi prozor i mogu da izaberem brdo aplikacija...
 
Jel ima neka app, ili modul za xposed da imam opciju da uradim share kontakta ili copy broja.

Ja sam pre dva sata prvi put na Lollipopu slao nekome broj iz imenika. Nisam imao opciju da delim broj preko poruke, nego preko nekih gluposti, mejl, blutut i jos nesto. A onda sam drzao sekundu-dve na broj i dobio sam opciju da ga kopiram. Tako da ti ne treba druga aplikacija ili modul.
 
Moram da uđem na broj pa ga ga kopiram.
 
Nazad
Vrh Dno