Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Obrisao, instalirao i opet nema...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ovako izgleda kod mene posle brisanja i instaliranja
e9ea528c7289f4da1f7f1d5f16bbfa11.jpg


Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Meni nema te opcije za dark mod, ostalo sve isto...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koji VPN može deblokirati aplikacije za firestick? Koji je sigurniji? trebate prijedloge! ... Pogledajte ovaj post na VPN-u za firestick.
 
Meni otvara bez problema.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam u čemu je problem.
Evo moje liste, možda neko vidi nešto što ja ne vidim:
Screenshot_2019-05-24-21-44-25.png
 
Aplikacija za jednostavno skidanje audio fajlova sa Youtube-a? Dakle, konverzija u muziku, ne skidanje videa. Peggo ne radi vise.
 
ymusic.io

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel zna neko koji program moze da radi montazu slike,snimka i zvuka? Da moze da isece klip,sliku i muziku...trazi mi zena tako nesto a ja nemam pojma o tome[emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako si mislio na editovanje video sadržaja i recimo slideshow i collage slika, ja za to koristim Viva video Pro već godinama. Jedina mana što izbacuje editovani sadržaj u 720p ako ti to nije mana.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Jel zna neko koji program moze da radi montazu slike,snimka i zvuka? Da moze da isece klip,sliku i muziku...trazi mi zena tako nesto a ja nemam pojma o tome[emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Vidi, ako ti treba da napraviš tipa prezentaciju putovanja od fotografija i videa koje si snimio, nema bolje od GoPro aplikacije Quik.
Pod nema bolje, mislio sam na obične korisnike, neprofi varijanta.
Biraš fotografije, videa, naglašavaš deo fotke, događaj u videu, biraš muzičku pozadinu... 99% sam program odradi sve kako treba (bolje nego što bi poseban korisnik uradio). Ako hoćeš da se zanimaš, onaj 1% uradiš sam (uglavnom ako si hteo da naglasiš neki detalj u snimku ili na fotografiji). Rezultat bude u odličnom kvalitetu, jedino na samom kraju, posle videa, izađe logo aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Hvala kolege, sad cu da ih isprobam nadam se da je to to sto trazi zena [emoji16]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@encarta
@nuk

Hvala, odlicno radi.

@Vincent87

Probacu ako YMusic krene po zlu, hvala :D
 
Quik odlilen, inShot isto dobar

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Meni radi sa njegovom listom.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li postoji aplikacija koja snima razgovor, ali da se čuju "obe strane"?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ova prva, ali sve zavisi koji je OEM, i koja verzija androida
157c054727d0cd52307a09502111663d.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mene zanima aplikacija sa kojom bih kameru sa mobilnog iskoristio preko kućne mreže za monitoring. Setih se, ima nešto za bebe, možda tako nešto.
Monitoring bi bio na PC, Windows10.
 
Nazad
Vrh Dno