Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sve dok ne otključaš telefon tj. uneseš pattern, ne možeš izvući podatke iz njega.
 
Da je uključen USB debugging moglo bi se pomoću ADB komandi izvući ono što je dostupno u internal storage. Ja sam tako radio sa One X, kad se slomio ekran
 
Btw, jel primetio neko da Tapatalk nije više ba Play Store u?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
I ja vidim da mi PS ne nudi update za Tapatalk, rekoh mora da je odustao koliko puta sam ga odbio :D... kad ono i nema ga tamo više!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
"We are working with Google Play to find out what the problem is. Please stay tuned for an update."
 
Možda zbog onih tokena koje su ubacili kao nagrade.
 
Ради ли вам Zoom to fill опција на званичној Youtube апликацији?
 
Radi. Probaj na različitim klipovima. Meni se to ranije desilo na jednom da nije radilo.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Неки хоће, неки неће. А прилично сам сигуран да су до сада сви могли да се развуку преко целог екрана.
 
Meni obično prvi klip neće. Upalim drugi pa se vratim na isti i onda hoće!? To mi je od skoro tako
 
Treba mi app, da mogu da imam pristup telefonu, tipa nekoj aplikaciji, sms, da vidim kad me neko zove, ali da telefon ne mora da bude povezan zicno sa racunarom. Koristio sam samsung dex, ali hocu da bude bezicno povezan telefon.
Pre sam koristio airdroid, jel ima nesto bolje?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ako razumem pitanje, Microsoftov Your Phone se povezuje bežično.
Prenosi notifikacije na PC, SMS-ove (uz odgovaranje sa PCa), mogu i glasovni pozivi.
Sa Samsung telefonima (većina novijih modela) mogu i da se pokreću phone applikacije na PC ekranu, prevuku shortcuts na desktop... itd.
 
Treba mi app, da mogu da imam pristup telefonu, tipa nekoj aplikaciji, sms, da vidim kad me neko zove, ali da telefon ne mora da bude povezan zicno sa racunarom. Koristio sam samsung dex, ali hocu da bude bezicno povezan telefon.
Pre sam koristio airdroid, jel ima nesto bolje?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Join

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako razumem pitanje, Microsoftov Your Phone se povezuje bežično.
Prenosi notifikacije na PC, SMS-ove (uz odgovaranje sa PCa), mogu i glasovni pozivi.
Sa Samsung telefonima (većina novijih modela) mogu i da se pokreću phone applikacije na PC ekranu, prevuku shortcuts na desktop... itd.

Nisam znao za ovo, probao sam, nije lose. Ali bih voleo da vidim jel ima nesto da mi vise odgovara.
@nightshadow jel moze link, posto ne mogu da nadjem kad trazim samo join?
 
@nightshadow

Da li preporučuješ Join za transfer file-ova i foldera između telefona i računara ili možda nešto drugo?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Notifikacije, poruke, pozivi, transfer fajlova itd.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^

Hvala na preporuci, probaću.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
neka aplikacija za evidentiranje porudzbina koje primam za moje proizvode? npr da mogu da predefinisem listu proizvoda, a kupac kada mi trazi neki proizvod da imam mogucnost da to evidentiram, sa kolicinom, adresom kupca, datumom isporuke i sl...
da mogu da pogledam koliko cega je ukupno poruceno itd.
ima li tako nesto? gledao sam malo na play store ali nista zanimljivo nisam nasao.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk
 
Zna neko kakva je ovo opcija u YouTube? Drugar ima istu vezuju kao i ja ali njemu ekran izgleda ovako. Ne zna da je išta menjao a nisam ovo nikad video!?
7ee4143695957aef6f0435a62e7f62b7.jpg
 
Da, to kod tebe klasičan izgled YouTube. Mislim na ovo u gornjem desnom ćošku.
 
Beli krug sa crnim trouglom? Ako na to mislite , uključi-izključi autoplay.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Има ли РН9 свој календар осим овог гугл? Ова ми је верзија
50f435d6dd8fea6c264a8608bc5f49ac.jpg


Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
 
postoji li nacin kako automatski slicice kontakta iz vibera da se prebace u google kontakte?

da se automatski ili rucno sinhronizuju
, FB, instagram i sl slicice me ne zanimaju jer nemam naloge tamo, a hteo bi da osvezim slicice kontakta.

sve sto sam probao sa playstore bilo je neuspesno
 
Poslednja izmena:
postoji li nacin kako automatski slicice kontakta iz vibera da se prebace u google kontakte?

da se automatski ili rucno sinhronizuju
, FB, instagram i sl slicice me ne zanimaju jer nemam naloge tamo, a hteo bi da osvezim slicice kontakta.

sve sto sam probao sa playstore bilo je neuspesno
Pokusavao i ja i nema aplikacije koja to moze uraditi :(

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno