Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pretpostavljam da može na box I svaka 24sata dobiješ obavijest da pokreneš aplikaciju to je sve što treba da se uradi.
Kada budeš davao podatke daj tačne jer će nakon nekog vremena trebati da se verifikuje nalog i biće onaj ewallet.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Da li je moguce da jedino Srbija nije ubacena od svih drzava sveta, hahahah. Ladno nema naseg pozivnog broja.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
koristio sam na starom telefonu (Android 6) aplikaciju LG Remote koja je preko WiFi konekcije upravljala sa LG smart TV iz 2012 godine. Od svih funkcija aplikacije koristio sam navise screen capture, eleganto snimanje na telefon sadrzaja ekrana u punoj rezoluciji (sa bilo kog ulaza tv, znaci bas ono sto se vidi na ekranu u tom trenutku). Medjutim, promenio sam telefon, sad je Android 11 i aplikacija ne radi na toj verziji a nova verzija podrzava samo rad sa LG audio uredjajima.
Isprobao sam sve moguce na Google Play da bih nasao aplikaciju koja ima capture sa LG tv ali bez uspeha. Ima li neko mozda saznanje gde naci aplikaciju koja to moze da obezbedi u ovom mom slucaju i da li uopste postoji.
 
Da li je moguće da niko nema ni komentar? Ili još gore da niko nije imao aplikaciju za LG TV scereen capture na mobilnom telefonu? Pa šta onda imate ako to nemate? Čemu napredna tehnologija kojom se hvalite kad nema ni osnovne funkcije?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li je moguće da niko nema ni komentar? Ili još gore da niko nije imao aplikaciju za LG TV scereen capture na mobilnom telefonu? Pa šta onda imate ako to nemate? Čemu napredna tehnologija kojom se hvalite kad nema ni osnovne funkcije?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja nemam TV. A android 6 sam koristio pre mnogo godina. Ja bih rekao da ti dobrano kaskaš za trendovima [emoji847]
 
Da, ali možda radi i sa LG TV ako se koristi neka Media Server (DLNA) kompatibilnost.
 
@dalek

Koristim ja tu apliaciju sa LG smart TV i dan danas i super radi, ali slika sa tv-a na mob kao i screen capture su mogli davno dok su bili analogni kanali, od kad su svi kanali digitalni (sbb kablovska) ne radi prenos slike i capture vec ispise kao da su skremblovani te nije moguce, tako da nije msm do verzije androida. EPG informacije za kanal koji se gleda, listu kanala, kao i instalirane app na tvu, sve i dalje regularno prikazuje.
Screenshot_.png

U sustini ako ti treba snimanje tv sadrzaja ili capture najlakse sa eon aplikacijom na telefonu, pa mozes da radis screenshot ili screen recording.
 
Poslednja izmena:
Nije verovatno ista aplikacija, ova koju sam ja koristio nije uopšte zavisila od vrste signala, već šta god da je na ekranu to jednostavno "grabuje" i prenese u galeriju telefona.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa ako imas link za tu koju si ti koristio, daj da skinem i instaliran da vidim kako meni radi.
 
Ma primer, ovako je izgledalo sa hdmi ulaza na koji je zakačen stb. Isto tako skrinšot radi i ako je recimo meni televizora na ekranu.
4c370bfd02c8a18820d31a04340e8e51.jpg
cef4f4dedc733f9ace671aa8ff1cf104.jpg
295801632a077a94baa77e8db5e98769.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Zeza li još kome danas (odnosno, sad već juče) dns.adguard? Meni danas na dva telefona trokirao!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Takođe

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Meni juce brljavio, ali od sinoc radi kao i obicno.
 
Displej na telefonu je polupan, nista se ne vidi, treperi belo svetlo ( amoled ) telefon je imao pattern sa otkljucavanje. Da li je moguce ikako ga povezati sa PCom i preko neke aplikacije prebaciti samo kontakte i poruke ( nista nije bilo na nalogu )

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno