Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Isteklo vrijeme za edit.. Greškom nisam ni stavio, evo ga sada. Link


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Skoro je bila diskusija oko browsera i vecina se slozila da je opera jedan od boljih trenutno. Interesuje me, da li isto vazi i za desktop, ili je ipak tamo chrome No1? Takodje sam naleteo na neki Brave browser, po opisu deluje ok, pa ako mozda neko ima iskustva i sa njim?
Mozda nije pitanje za temu, al da nadovezem pitanje na diskusiju?
 
Имам проблем са Гоогле календаром, и то код рођендана. Имам рођендан који је забележен у календару, подешен је да се понавља на годину дана, али кад дођем до тог дана је све је ок, међутим сваким следећим даном тај дан вуче дан рођендана за собом, односно сваки следећи дан је тај рођендан. Зашто се то дешава и како да решим овај проблема?
Још нисам нашао опцију да унесем рођендане особа које нису у контактима телефона, да ли уопште постоји та опција.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Opera i na fonu i na kompu već godinama. Imaš sync naloga malo je zeznuta rabota da se podesi vidi na netu i cepaj....

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
@Zholinho Ukratko, na kompu pogledaj Vivaldi. Nema ga nažalost još za mobilni. Rade ga isti ljudi koji su pre mnogo godina napravili Operu, pa otišli iz nje kad su je Kinezi kupili.
Podržava Chrome ekstenzije i ima mnogo ugrađenih opcija za koje Chrome traži ekstenzije.
 
O ovome se piše često, nisam jako dugo koristio neku adblock apk, pa ako nekog ne mrzi da ponovi, koji je lek za ove dosadne reklame? U pitanju je android box, ranije verzije ove apk nisu imale reklame, sad nova ima, i bas me nervira [emoji34].
35f586df59651ae6364d18f4757db368.jpg


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Koja verzija, na 1.10.50 ne vidim tu opciju?
 
Hvala, pronašao sam info u međuvremenu. Radi se na tome da bude moguće i na starijim android verzijama. Hvala svakako [emoji106]
 
Ima li još neka aplikacija kao što je "Cene megamarketa", znam da se spominjala neka u ovoj temi, ali ne znam da li je to ta. I koliko je ažurna sa cenama?
 
Caos
Kako bese za download sa YT, i video i audio. Hvala


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ili New Pipe.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Imam obe, prednost dajem YM.
 
Kako se gasi ymusic? Ne vidim nikakav exit iz aplikacije a pošto je predviđena da radi u pozadini kao da ne možeš da je "ubiješ"[emoji846] uradim clear aplikacije ali ona i dalje stoji u taskbaru..
 
Ko hoće neka otvori temu za YouTube third party aplikacije. Tamo pišite sve o tim aplikacijama, a ovde ostavite za generalnu temu o aplikacijama. Sledeći koji pita za YouTube i skidanje dobija nagradne poene. Kad već ljudi neće search da koriste.
 
Od pre par dana mi Tapatalk Maki brljavi sa Benchom.

Ni jedan oglas ne mogu da otvorim, invalid link, kontaktirati admina. Link naravno radi i otvara se u brauzeru najnormalnije.

U forumu o telefonima ne može da pošalje poruku, neku genetičku grešku prijavi. Ja na web, poruka uredno poslata, i pored te greške.

Još neko sličnih problema ili ću ipak morati da brišem keš?
 
Svi imamo tih problema (bar na Androidu). Na ios-u nisam primetio.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
@ -V-O-Y-A-G-E-R- predji na neku od starijih verzija ako ne sredi stvar brisanje keša. 7.3.6 verzija radi dobro, otprilike jednom dnevno prijavi network error i ne može da se udje u neku temu, na ponovni pokušaj ulazi. Obzirom da sam na Tapatalku minimum sat i po dnevno i da je Tapatalk takav kakav jeste to se može smatrati super stabilnim radom :)
 
Do sad sam koristio aplikaciju Everybody za caller id,posto me cesto zovu sa nepoznatih brojeva(takav posao).Sad ta aplikacija trenutno ne radi vec neko vreme.Jel znate neku takvu aplikaciju da radi,da kad me neko zove sa nepoznatog broja da mi izadje ime ko me zove?
 
Truecaller

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Hvala,evo upravo isprobavam.Kako da namestim da mi u toku poziva preko ekrana iskoci prozorcic sa imenom osobe koja me zove?Npr.neko me zove sa nepoznatog broja na Everybody sam imao da mi sistem izbaci nepoznat broj,a preko toga mi iskoci bubble i pise npr ``Marko perionica`` ili tako nesto.Znaci dok traje poziv da mi izadje ko zove,a ne kad se zavrsi.Kako bih znao da li da se javim ili ne.
 
Meni po defaultu iskače čim neko pozove. Možda nisi dao sve potrebne dozvole.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Treba mi app za FM radio sa RDS funkcijom. Znaci rad bez interneta, multimedija za kola, raio app prikazuje samo frekvence bez imena stanica. Ne znam da li je za to potrebna hardverska podrska ili je dovoljno da samo app ima tu opciju?
Da li si našao neku aplikaciju sa RDS opcijom?...a da nije vezano za Net

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno