Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Зар фабричка апликација за именик нема опцију увоза са СИМ картице?
d2876da9b64614239b624857c7009764.jpg
40ad09419daa8610b09d0a4f75e6969a.jpg
aa810ff1f3ad7c54222278326ca736e4.jpg


Sent from Galaxy S8

Tu je problem.
Fabricka aplikacija ne vidi brojeve na sim kartici a kad se skine neka sa playstore=a onda se vide svi brojevi.
Ali,nece sve da se prekopiraju.
Yato i trazim neku proverenu koja radi i ima opciju da kopira sve brojeve sa sim na telefon.
 
Да ли постоји апликација која би ми приказала број пуњења телефона до сада? Или негде да има да се види то у телефону као уграђена опција?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Jedino da instaliraš nešto poput AccuBattery pa da počne da broji.
 
Sećam se da je na nekom starom androidu bilo app koje su iz sistema čitale broj punjenja.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Zna li iko kako riješiti problem iskakanja tastature prilikom čitanja komentara na facebook aplikaciji? Prilikom otvaranja svakog komentara tastature iskace ko blesava.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sećam se da je na nekom starom androidu bilo app koje su iz sistema čitale broj punjenja.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Да, у суштини на тако нешто мислим. Имаш ли шта конкретније да ме наведе како да тражим?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Да ли постоји апликација која би ми приказала број пуњења телефона до сада? Или негде да има да се види то у телефону као уграђена опција?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Samsung ima to ugrađeno, pristupa mi se iz tajnog/servisnog menija.
 
Moea da postoji i z za ostale proidzvodjace da se vidi kroz neku sifru.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
za viber, postoji li neka aplikacija koja, recimo na narednih zadanih 2h, ili 6, 12h i sl. briše sve poslate poruke?
isto tako, aplikacija "antonim" koja snima viber\whatsup pozive? nebitno dal je wifi ili mobilna konencija. free or paid.. obični call recorderi to ne mogu... thank you
 
Viber će ti obrisati sve poruke nakon vremena koje mu zadaš ako konverzaciju započneš kao secret chat... Ne znam ništa što bi brisalo baš sve poruke i konverzacije...
 
Sutra idem za Nis, Kragujevac....i treba mi neka pouzdana navigacija za telefon u kojoj mogu da napravim rutu (obilazim vise ulica u svakom gradu), sta preporucujete da ima tu opciju i da radi na telefonu u kome necu imati karticu
 
Sygic jako pouzdana navigacija, nista losija i Here.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Da li u njima mogu sad kod kuce da napravim celu rutu, u Nisu da me vodi redom u 7 razlicitih ulica, posle isto tako u Kragujevac.
Cinimi se da ranije nije imala mogucnost da se napravi ruta sa vise ulica....
 
Ja sam takve rute pravio na Google maps I posle sebi slao na telefon. Radi odlično.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Koristim Automatic Call Recorder i previše su tihi snimci, da li je imao neko sličan problem? Kontam da nije do app, nema svrhe da menjam?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Треба ми апликација којом могу да контролишем мали вентилатор који се качи на usb.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Sva pitanja i komentare o Vertumusovoj aplikaciji postavite na linku koji je ostavio, nema potrebe da zatrpavamo ovu temu.
 
Koristim Automatic Call Recorder i previše su tihi snimci, da li je imao neko sličan problem? Kontam da nije do app, nema svrhe da menjam?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
U svakom sličnom programu imaš da pojačaš snimke, pretraži opcije.
A možda snima preko mic, a ne telefonski poziv, tada se ti jako čuješ a sagovornik slabo.
Pojacaj mu zvuk u tom programu ili probaj ACR, on ima opciju da pojača koliko deci ela ti odgovara

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Pa taj i koristim. Automatic Call Recorder (ACR) Pro, tako se zove.
Nema te opcije nigde

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koristio sam ga i ja dugo i cesto je pravio probleme u glavnom se desavalo da snimi samo mene a sagovornika ne. Sada na mi6 imam njegovu aplikaciju za snimanje koja mi radi odlicno

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока
 
Meni je ista aplikacija radila super na v20, ali sad na u11 svaki snimak je prilično tih, moram da stavim zvučnik na uvo skroz da bi čuo.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
na većini telefona te aplikacije tako rade, ti se čuješ još kako tako a sagovornik jako loše...to očito zavisi od samog telefona...i meni na lg v20 acr radi odlično da ga ne ureknem...kinezi to snimanje stave fabrički što nije loše...
 
Ne stavljaju fabricki samo Kinezi, stavljaju i Juznokorejanci(Samsung).

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Koju verziju Pixel Launchera koristite? Ja sam neku sa APKMirrora instalirao, svjeza je par dana, nema 3 opcije i nema swipe down sto mi fali...
Je l' mora Google Wallpaper app za mijenje pozadine?
Lawnchair je bugovit mnogo za sada nista...
Nova mi ne odgovara...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Koju verziju Pixel Launchera koristite? Ja sam neku sa APKMirrora instalirao, svjeza je par dana, nema 3 opcije i nema swipe down sto mi fali...
Je l' mora Google Wallpaper app za mijenje pozadine?
Lawnchair je bugovit mnogo za sada nista...
Nova mi ne odgovara...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Stavio si novu V2, probaj staru V1 mnogo je bolja i nije bagovita.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Probajte apex nov, odlican je.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno