Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Zabrani mu notifikacije skroz, u podešavanjima aplikacije

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probaj da obriseš keš u aplikaciji, a ako ne pomogne, onda brisi i podatke.
 
Ništa ne pomaže, iskače non *mjau**mjau**mjau**mjau*no stop.
Evo recimo jedna od reklama.
Screenshot_20190715-175410.png
 
Sačekaj da još neko nesto napise/da predlog, pa ako ni to ne pomogne...vrati telefon na fabrička podešavanja.
 
Uđi u podešavanja telefona, pa u aplikacije. Pogledaj da li se igdje nalazi neka nepoznata aplikacija bez ikonice ili bez imena, obično bude na dnu liste, ako se nalazi obriši je.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Od mene preporuka za Xiaomijev Mint browser. Koristim ga par dana, odlicno radi, bruka kako je brz.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Od mene preporuka za Xiaomijev Mint browser. Koristim ga par dana, odlicno radi, bruka kako je brz.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Sad sam ga probao. Stvarno je odličan. Do sad sam koristio Opera Betu koja takodje radi veoma fluidno. Probao sam sad ovaj i fenomenalan je. [emoji106]

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Sad sam ga probao. Stvarno je odličan. Do sad sam koristio Opera Betu koja takodje radi veoma fluidno. Probao sam sad ovaj i fenomenalan je. [emoji106]

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
El ovaj?
2295ae1468439bdcb35cf832958379a8.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Taj taj.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Probao na Redmi 5 Plus....i nije mi legla...ok brza je,ništa brže od Opere Beta(koju sam vratio)...čak mi Opera mnogo toga brže otvara..
Naravno Hvala za preporuku

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni npr Mint browser dosta brze radi od opere beta.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ko zna,možda mi se samo učinilo,znam da je nešto ukilavio oko slika na Google...
Ma i onako Browser samo kad zapne...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ne znam sta je tacno "sources of interest", iako koristim desktop Yandex, ali pretpostavljam da su vesti, to ima npr. Opera, daleko bolji browser od Yandex-a (na Androidu, na desktopu je diskutabilno).
Da na to mislim, samo što je na Yandex-u bila mogućnost postavljanja konkretnih sajtova za vesti, a na Operi imaju samo oblasti od interesti, bez mogućnosti specificiranja sajtova u okiru istih

Poslato sa MHA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nisam primetio posto na telefonu ne koristim obelezivace

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Imate li za preporuku neku aplikaciju sa planom vežbi za teretanu. Da mogu npr da izaberem trening I po tome da treniram.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zna neko zasto mi ne izlazi Flamingo twitter aplikacija na storeu? Stavio sam srpski region za store ako ima to veze, to mi je bio ubedljivo najbolji twitter klijent..
 
Zna neko zasto mi ne izlazi Flamingo twitter aplikacija na storeu? Stavio sam srpski region za store ako ima to veze, to mi je bio ubedljivo najbolji twitter klijent..

Ukucaj u browser "flamingo twitter app" pa ces odatle moci da odes do aplikacije u store-u.
Iz nekog razloga ga ne prikazuje kad u samom ps-u pretrazujes.
 
Da da, nasao sam je i u "My apps", ne podrzava je vise developer zato je nema.. Ne oboji mi navigation bar u crno pa mi bas strci na tamnoj temi. Dajem sansu zvanicnoj aplikaciji ali sta sve trpa, ljude koje bi kao 'mogao' da pratim i slicne gluposti..
 
Da da, nasao sam je i u "My apps", ne podrzava je vise developer zato je nema.. Ne oboji mi navigation bar u crno pa mi bas strci na tamnoj temi. Dajem sansu zvanicnoj aplikaciji ali sta sve trpa, ljude koje bi kao 'mogao' da pratim i slicne gluposti..
Dev i dalje redovno izbacuje apdejte i ispravlja bagove, samo ne možeš više da je kupiš na play store-u zbog onog token limita koji twitter nameće svim tim neorignalmim twitter aplikacijama

Najnovija verzija je 17.11
 
Nazad
Vrh Dno