Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Postoji li način da se jedna aplikacija migrira sa jednog telefona na drugi, sa psotojećim podešavanjima (nalogom). Konkretno za mbanking, pošto mi je muka da opet tražim kod od banke
 
Koliko sam ja ovde pročitao modul za Magisk se više ne razvija, ima ona prastara verzija i to je to.

@Space Beer jedino ako imaš root pa sa titanium backup ili nekom drugom sličnom aplikacijom.
 
Poslednja izmena:
Postoji li način da se jedna aplikacija migrira sa jednog telefona na drugi, sa psotojećim podešavanjima (nalogom). Konkretno za mbanking, pošto mi je muka da opet tražim kod od banke
Mbanking app nećeš uspeti prebaciti na drugo uredjaj. Bilo sa titanium backup, boli sa nekom drugom aplikacijom. Jednostavno ne može.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako na gcam-u 7.2 da iskljucim astrophotography? Hocu obican night mod a on mi sam pali astrophotography
 
Vidi da li u podesavanjima kada kliknes na night mode ima opcija Astroph. Ja sad proverio na 7.3 ima. Ako ne,onda mozda u dev. opcijama (ako ih ima).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Uđeš na night mode i odozgo sa vrha ekrana povučeš podešavanja.. I odatle isključiš..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Preporuka za exchange email klijent. Outlook mi pravi problem sa notifikacijama na miui 11.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ako nigde nema, promeniš verziju.
 
Koje addonove koristite za Stremio? Pokušavam neke titlove (Srpske) predefinisane ali ima izmešano ž,š,č,ć itd...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nemaš na Stremio podešavanje enkodiranja. To ti je što ti je. Ako te baš nervira, otvori film u spoljnom plejeru (VLC) i u njemu ćeš moći da to podesiš (i imaš veći izbor titlova).
 
Preporuka za browser koji je dobar a ne trosi bateriju kao lud? [emoji23]

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
neko slučajno zna način da se očita bar s.m.a.r.t. hard diska na androidu,ako nema već pandan sentinelu i sličnom softveru?kapiram da za bilo šta slično treba i root,što je donekle manji problem...takođe,particioner bi bio odličan. :)

mrzi me da nosim neki laptop samo zbog toga,a fon već perfektno očitava i ntfs...
 
Tražio sam, probao ih skoro sve i vratio se na loše optimizovanu zvaničnu aplikaciju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
hvalili su ranije "twidere" aplikaciju.....

from komsa's Mi 9T
 
TweetCaster meni radi posao, može više naloga

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Da li postoji način da se trigeruje neki event, konkretno api poziv kada stigne notifikacija od neke aplikacije i da se pokupi sadržaj sa iste?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Vjerovatno je bilo - kako da prebacim sve sa samsung note 8 na Xiaomi mi a1? Titanium ne može jer neću root. Mi mover i smart switch neće da rade sa ovim "drugim telefonom", tj. smart switch može ali ako hoću da sa a1 izvršim transfer na note 8 a mi mover ne mogu ni na jedan da prebacim u receiver mode, samo sender? Helium je prastari program i ne preopoznaje ništa.
 
Nazad
Vrh Dno