Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li neko koristi Mi Broswer?Nisam ga nikad koristio, interesuje me kakav je u odnosu na Chrome? Takodje me zanima kako ukloniti ove sajtove u speed dailu, kad zadrzim prst na nekoj nista se ne desava, ne izlazi mogucnost brisanja.. I kako dodati neki po zelji na to mesto?
ce4e6baf52ded377a2d0ee7e842da727.jpg

https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/xiaomi-user-data-security-issues-remote-servers-2221632
Ne bih ja koristio Mi Browser pored toliko drugih...
 
Slažem se. Za mene je lično Firefox ubedljivo najbolji. Skrolovanje je za dve klase bolje od drugih.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@Aleksandar@1389
Biraj drugu muziku koju ubacuješ u klipove. Guglaj royalty free i copyright free music, dok god koristiš popularnu muziku na koju neko polaže prava dešavaće ti se brisanje tvog video materijala, u krajnjoj liniji brisanje Instagram naloga.
https://help.instagram.com/126382350847838?helpref=page_content
 
Ma nije popularna muzika. Vidis po slici da je Manolas Ladakis ������
[emoji23]
Nasmeja me slatko.

Nisi upoznat sa konceptom kopirajta.
Sve što je neko drugi napravio, snimio, napisao, komponovao i sl., a što nije dao u slobodan promet (besplatno) i za besplatnu upotrebu, drugi nemaju pravo koristiti u svom sadržaju. Zato ti je sugerisano da potražiš copyright free muziku koju oni neće imati u svojim bazama ili koju će imati,ali za koju će znati da se može koristiti besplatno.
 
Ja sam godinama koristio samsungov pretrazivac, nastavio sam da ga koristim na mi note 10 lite
Ok je
Htedoh da probam nesto drugo ali cu se izgleda zadrzati na postojecem.
Lako se koristi jer u donjem delu moze da se postave precice koje su lako dostupne.
427a5a96d5ffbfc6b97ca7262d9c72f3.jpg
 
Pre neki dan mi iznenada Gmail prestao da radi, tj ne radi u pozadini i ne dobijam obavestenja za mailove dok ne udjem u app. Probao reset, ono sa manuelnim podesavanjima aplikacije, bio cak i jedan update pre neki dan ali bezuspesno.

U pitanju je sluzbeni tel Y7 2019. Sta da mu radim?
 
Očisti data od gmaila. Obriši gmail account koji koristiš, pa ga ponovo unesi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pre neki dan mi iznenada Gmail prestao da radi, tj ne radi u pozadini i ne dobijam obavestenja za mailove dok ne udjem u app. Probao reset, ono sa manuelnim podesavanjima aplikacije, bio cak i jedan update pre neki dan ali bezuspesno.

U pitanju je sluzbeni tel Y7 2019. Sta da mu radim?
Probaj sa ovim tutorijalom koji je postavio kolega iz P30 teme
https://youtu.be/qW8EugPKhmo

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Pre neki dan mi iznenada Gmail prestao da radi, tj ne radi u pozadini i ne dobijam obavestenja za mailove dok ne udjem u app. Probao reset, ono sa manuelnim podesavanjima aplikacije, bio cak i jedan update pre neki dan ali bezuspesno.

U pitanju je sluzbeni tel Y7 2019. Sta da mu radim?
Instaliraj Sparky email,radi kao sat,stize svako obavestenje za mailove..
 
Nema, ima add-ona koji glume Dark mode, ali samo na tekstu sajta, sam interfejs browsera je i dalje beo.

Pogledaj Vivaldi. Naslednik Opere. I Opera nije loša, ugrađeni VPN je dobra stvar.
Ja sam na Operi, mogu reći da je za moj ukus odlična. Ima Dark mode, kako interfejs tako i sajtovi, napravio speed dial i kada god instaliram bilo gde samo se ulogujem i sve sinhronizuje (sve mi je odmah dostupno). Na laptopu naravno koristim sinhronizaciju i taj isti speed dial...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
^^ može link? Nema je (ili je ne vidim) na app store

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako za mejl pitaš kucaj Spark(ne Sparky) mail i prva izadje...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Aha,evo ga. Hvala. Koristim MyMail al reko daj da probam i ovu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da,pogresio sam,zove se Spark email,ne Sparky,omanulo slovo.Ja sam Gmail izbrisao i koristim ovaj duze vreme, jos ni jednom se nije desilo da ne stigne nesto..Samo ga lepo podesis,das mu dozvole i on radi kao Doxa.
 
Poslednja izmena:
Ja sam video prosli put kad ste predloziti Spark, instalirao ga odmah, izbrisao gmail, i bio mi je manje vise ok, mada i gmail ima sve opcije koje *ja* koristim. A pritom Spark mi je cesto slao 2 notifikacije za svaki email, tako da sam se vratio na gmail.
 
Probajte Spike, drugacija filozofija i nije kao svi ostali mail klijenti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda nesto do podesavanja bilo,ne bi trebalo da salje 2 obavestenja za 1 mail.Nemam tih problema.Meni na Gmailu nisu stizala obavestenja,kako mu se navrne.Ili vidim mailove tek kad udjem u apk,zato sam najvise i presao na Spark,jer mi je dosta vazno da primam mailove na vreme zbog posla..
 
[emoji23]
Nasmeja me slatko.

Nisi upoznat sa konceptom kopirajta.
Sve što je neko drugi napravio, snimio, napisao, komponovao i sl., a što nije dao u slobodan promet (besplatno) i za besplatnu upotrebu, drugi nemaju pravo koristiti u svom sadržaju. Zato ti je sugerisano da potražiš copyright free muziku koju oni neće imati u svojim bazama ili koju će imati,ali za koju će znati da se može koristiti besplatno.

Pretrazivao sam ovo sto si napisao i nema nista pametno od Grka. Cak sam trazio Manolisa na instagramu da mu trazim dozvolu :)

Nije mi jasno kako onda kace na Youtube ovu istu pesmu sa Srpskim prevodom? Neko sa nasih prostora je postavio istu ovu pesmu sa titlovina na Srpskom.
Originalna pesma ima 19.000.000 pregleda a nasa titlovana verzija ima 1000 pregleda.
 
Nije možda još stiglo na tapet, 1000 pregleda je ništa.
A original je licenciran, pa ga ne diraju, naučno ga je postavila izdavačka kuća.
 
Koja je sad aktuelna a dobra SMS app kojim mogu da zamenim fabričku i rešim problem sa automatskom konverzijom više od tri SMS-A a u MMS na Samsungu?
 
Ja sam isto na textri godinama

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja po preporuci odavde Textra koristim. Sasvim zadovoljan.

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno