Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Može preporuka za neki app koji moze da memorise i bekapuje sve trenutno instalirane aplikacije u telefonu ( poželjno i njihove lozinke ).
U slučaju menjanja telefona da vratim sve kako sam imao.Za fabričku opciju prilikom unosa mail adrese znam. Postoji li nesto drugo, bolje?

Sent from my D6603 using Tapatalk
TitaniumBackup. Eventualno Carbon, ako nisi rootovan.
 
Nisam rutovan, hvala za predloge.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nije Play Store vezan za jezik telefona, već za odabranu zemlju i adresu, tako da ako ti je telefon na hrvatskom, Play Store ti može biti na srpskom i dalje.
Код мене кад је телефон на енглеском или хрватском на том је језику и Play Stor, а одабрана земља ми је увек Србија. Где се то подешава?
0599bd1be4ed1fc8730db765b2abfccd.jpg


Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk
 
Neznam zasto ali nemoze direct download. Jel mi treba dropbox da bih skinuo?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Neznam zasto ali nemoze direct download. Jel mi treba dropbox da bih skinuo?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Gore desno na strelicu pa direct download.
Inače zašto nemaš kp app u play store?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pojma nemam zasto nemam app u play store, ajde probacu sa strelicom

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pojma nemam zasto nemam app u play store, ajde probacu sa strelicom

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Jel ti strani store ili srpski? Jesi skinuo?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Srpski, jesam, skinuo sam. Hvala na pomoci. A pojavio se i na pstore

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Može preporuka za neki app koji moze da memorise i bekapuje sve trenutno instalirane aplikacije u telefonu ( poželjno i njihove lozinke ).
U slučaju menjanja telefona da vratim sve kako sam imao.Za fabričku opciju prilikom unosa mail adrese znam. Postoji li nesto drugo, bolje?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Vecinom aplikacije za backup koje traze root npr titanium backup mogu da backupuju sve, zajedno sa data, dok ove druge backupuju samo aplikaciju, kao da si je instalirao sa play store-a.
 
Od malopre vise ne mogu da vidim poruke preko FB Lite, vec mi nudi da instaliram Messenger Lite. Da li je jos kod nekoga ovako?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
^ radi normalno kod mene.
 
Данас сам поново хтео да инсталирам апликацију Polazak - red vožnje али је не могу пронаћи у продавници. Зна ли неко шта се дешава?

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk
Данас сам добио одговор од програмера да апликација више не постоји. Једино може да се користи преко претраживача. Да ли постоји нека фора да се кад је инсталирана апликација некако скине .apk? Да после пребацим на телефон.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Данас сам добио одговор од програмера да апликација више не постоји. Једино може да се користи преко претраживача. Да ли постоји нека фора да се кад је инсталирана апликација некако скине .apk? Да после пребацим на телефон.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Koji je razlog? Ja sam skoro pisao njima kažu rade na unapređenju aplikacije i sajta..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Eksportuj apk pomocu bilo kog boljeg file explorer-a, pa ces moci da ga instaliras (pod uslovom da je kompatibilan sa Android verzijom tvog telefona).
 
Znam, to radim par stranica unazad sa kp app da ostavim ko ne može da skine sa ps.. Nego pitam ovako.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Код мене кад је телефон на енглеском или хрватском на том је језику и Play Stor, а одабрана земља ми је увек Србија. Где се то подешава?
0599bd1be4ed1fc8730db765b2abfccd.jpg


Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk
Mešaš jezik programa (to je lokalnog karaktera i kao što si video menjaš ga ti sa telefona) i, da kažem, pravni aspekt (da plaćaš u valuti države u kojoj živiš i da ti samim tim na raspolaganju bude softver koji je namenjen samo toj nekoj regiji), što podešavaš online, mislim na Google Walletu. Proveri da li ti je i tamo sačuvana adresa iz Srbije.
 
Jel moze neka zamena za UC Browser? Sta je popularno i kvalitetno od browsera? Ranije sam Delfin-a koristio, Chrome imam jer moram da imam,... Pa trazim neki novi primarni browser.
 
Probaj Samsung browser, za divno čudo jedna od retkih stock aplikacija koje odlično rade. Možeš instalirati na bilo kom uređaju, ne treba ti Samsung. Ima i mogućnost da skidaš add blocker.
 
M$ Edge je meni sada default, nekako mi je intuitivan meni. Edge na desktopu ne znam da li sam ikad i ukljucio. Lightning browser je isto dobar, i njega sam dugo koristio.
 
Probaj Samsung browser, za divno čudo jedna od retkih stock aplikacija koje odlično rade. Možeš instalirati na bilo kom uređaju, ne treba ti Samsung. Ima i mogućnost da skidaš add blocker.
A šta je ovaj internet browser beta jel njega skinuti ili običan? Baš retko koristim browser a kad zatreba uglavnom sam na stocku.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Treba mi pomoc. Naime kad hocu da dodam nalog na tabletu trazi mi mail i lozinku. Sve lepo ide i kad treba da zavrsi on se vrati na pocetnu stranicu.
Cak sam menjao i lozinku i opet isto. A u pozadini je promenio lozinku.

S8
 
Nazad
Vrh Dno