Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

I meni je Vanced stalno crash-ovao pri pokretanju na mobilnom tel . i na androd box-u, dok ga nisam deinstalirao i onda prvo instalirao MicroG pa tek onda Vanced.
 
Jel ima neki free license tracker? Imam dosta klijenata kod kojih imam brdo nekih stvari što svako malo ističu (mail licence, AV licence, razni SSL sertifikati...), pa bi fino bilo kad bi mi notifikacije stizale npr. 10 dana prije isteka ? :)
Google kalendar :)
 
Kida New pipe.

3d5b316e511f6075b9ad7f297c74a3df.jpg
 
Brlja mi SwiftKey. Podesim jačinu vibracije prilikom kucanja, ona se posle nekoliko sati smanji na nivo koji mi ne odgovara. Vratim, ona se opet smanji. Podešavanje u opcijama SK je isto, ali se tastatura ponaša kao da sam menjao nešto. Šta je problem?

OnePlus 6/Tapatalk
 
Da li neko zna zbog cega ne mogu da instaliram dark sky aplikaciju na s7, kaze nije kompatibilan sa tim device-om?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja sam je imao na S7E, tako da nije do uređaja, već do zemlje u kojoj si. Oni zvanično ne podržavaju većinu zemalja, jer nemaju pokrivenost tih zemalja. Ali, kao nađeš apk na apkmirroru, skini od tamo, pa instaliraj, radiće.
 
Pozdrav, moze li preporuka za audi notes, hvala

Znacilo bi mi da ima widget.
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam je imao na S7E, tako da nije do uređaja, već do zemlje u kojoj si. Oni zvanično ne podržavaju većinu zemalja, jer nemaju pokrivenost tih zemalja. Ali, kao nađeš apk na apkmirroru, skini od tamo, pa instaliraj, radiće.

Nisam uspeo da nadjem dugme download na apkmirroru:D
Nasao sam na drugo mestu, hvala :)
 
Vanced vuče samo audio stream kada radi u pozadini, YMusic samo kome treba download.
Kad smo kod yt vanced, zašto mi ne dolaze notifikacije kanala koje pratim iako mi stoji uredno uključena opcija za to u podešavanjima? Da li se ona sama apdejtuje? Koristim je već godinu dana i radi bez greške, miljama ispred običnog yt. Jedino mi to smeta sto mi ne stižu notifikacije.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Moraš sam instalirati novu verziju ako je ima.
 
Imam tu zadnju verziju, upravo proverio.
e2ce838f8c821ff646c6422ab993a340.jpg


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kako da 'nateram' callrecorder da snima na memorijsku karticu?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Pozdrav, moze li preporuka za audi notes, hvala

Znacilo bi mi da ima widget.
Sent from my SM-N960F using Tapatalk

OneNote, malo kompleksnija, multiplatform notes aplikacija za sve tipove zabeleski, a ima i razne zasebne vidzete: samo za audio note, (ili za picture, ili text, ili sva tri).
 
Neka aplikacija za otvaranje pdf fajla ali da nije sa onim glupim reklama
 
Kako se zove aplikacija koja slika zvezde?

Послато са SM-T580 помоћу Тапатока
 
Verovatno je mislio na neku od "magičnih" specijalizovanih app. Tripod, iso 100, duga ekspozicija od 16 ili više sekundi (i telefon na kome se mogu manuelno koristiti te opcije) i to je to otprilike. Ko barata fotošopom još bolje, posle se mogu utegnuti slike u njemu i dobiti fantastični rezultati (za veličinu senzora sa telefona).
Alternativa, to jest magično rešenje je najnoviji gcam sa astrophotography modom, ali kao i svako takvo rešenje ima manjkavosti.
 
Poslednja izmena:
Preporučite neki android e-book reader sa opcijom highlightovanja.

Hvala [emoji4]

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Lithium, ima sve, fantastičan u free verziji

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno