Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To mi je promaklo, video sam post na google+ pre pola sata pa rekoh da okacim. Ja već imam nova prime pa nisam ni ulazio na link da vidim sta izbacuje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To da, Nova, MXPlayer i jos par aplikacija vredi platiti.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Obrisao sam slike iz viber foldera slucajno... Mogu li ih kako vratiti i koji je najbolji program za to? Izuzetno su mi vazne te slike zato i pitam..

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Trazim neki program da instaliram na kompjuter i da ga povezem kablom, i da ne treba da ja rutujem telefon... Pokusao sam sa nekoliko programa ali neki treba da se plate, neki crash-uju itd... Ako imate neki program dobar da je free i da ste ga koristili pisite...

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
To da, Nova, MXPlayer i jos par aplikacija vredi platiti.
Zašto vredi platiti MX?!? Koristim besplatnu verziju godinama, ne znam šta se dobija plaćanjem? Ili misliš vredi ga platiti, zbog podrške autorima? (to mogu da se složim)
 
Zbog podrske, nista ne fali free verziji.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Koji prog za download sa jutuba trenutno funkcioniše, ove što imam svi prestali da rade?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Obrisao sam slike iz viber foldera slucajno... Mogu li ih kako vratiti i koji je najbolji program za to? Izuzetno su mi vazne te slike zato i pitam..

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
..
b6aaaa98af5bb62610629b74350d0d96.jpg
 
Daj, nedovršena app, nije ni prineti onom QuicPicu dostupnom na XDA.

Francova galerija nema osnovnu manipulaciju (crop i resize), a ne može joj se uraditi ni pravi full-screen, jer status bar ostaje vidljiv sve vreme.

Bitno je da su tu animacije, hebale vas animacije, ko da je to najbitnije na svetu :)
Možda bude adekvatna zamena jednog dana, ali je ovo neobjavljena app s razlogom.
 
Trazim neki program da instaliram na kompjuter i da ga povezem kablom, i da ne treba da ja rutujem telefon... Pokusao sam sa nekoliko programa ali neki treba da se plate, neki crash-uju itd... Ako imate neki program dobar da je free i da ste ga koristili pisite...

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Program za komp koji bi sam, one touch uradio root na telefonu, ili...?


Koji prog za download sa jutuba trenutno funkcioniše, ove što imam svi prestali da rade?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

OGYouTube, FireTube, NewPipe, Peggo, YMusic...
 
Poslednja izmena:
Daj, nedovršena app, nije ni prineti onom QuicPicu dostupnom na XDA.

Francova galerija nema osnovnu manipulaciju (crop i resize), a ne može joj se uraditi ni pravi full-screen, jer status bar ostaje vidljiv sve vreme.

Bitno je da su tu animacije, hebale vas animacije, ko da je to najbitnije na svetu :)
Možda bude adekvatna zamena jednog dana, ali je ovo neobjavljena app s razlogom.
Meni je sada ubedljivo najbolja galerija Camera Roll, mnogo dobro radi i developer non-stop dodaje nove stvari i sluša korisnike. Preporuka da stavite Nested Recycler View u podešavanjima [emoji41]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Vracao sam prije tako obrisane slike preko programa koji sam skidao na kompjuter ali sam zaboravio kako se zove tacno jer ima dosta programa koji ne rade.. Spojim trlefon na komp i pokrenem program i on mi vrati vecinu slika.. Ako neko ima da mi to kaze bas bi mi pomogao [emoji4]

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
^ DiskDigger sam ja koristio na kompu, nema šta da nije našao sve..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Isti program koristio, nijednu mi fotku nije nasao, osim nekih glupih sistemskih i png od nekih programa.
Nazalost a to su mi bile jako drage i bitne fotke i nijedan mi program iste nije uspeo vratiti.
 
Pa jel ima taj neko od koga su? Pošto kažeš da su iz viber foldera, treba da je ima i druga strana iz konvencije..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да ли постоји опција да се то чува на Виберевом серверу? Или да чуваш неком другом, а Гоогле диск, слике.. Потражи, можда су ти тамо слике.
 
Poslednja izmena:
Mogu da se prave automatski kopije na google photos za viber kao i za kameru(za viber ne koristim jer su mi te fotke nevazne, a sa kamere koristim) i nema brines.
Sama te app pita da li zelis da sacuvas ako zelis da, ako ne zelis kao ja ne i gotovo.
Nista lakse.
 
Meni je sada ubedljivo najbolja galerija Camera Roll, mnogo dobro radi i developer non-stop dodaje nove stvari i sluša korisnike. Preporuka da stavite Nested Recycler View u podešavanjima [emoji41]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Neko ju je predložio pre par dana, pa sam je probao i obrisao je u roku od odmah.

Ajde što mi se default layout me sviđa (hvala na preporuci za nested, mnogi je bolji), ali nema recimo opciju brisanja foldera, što galerija mora da ima.

Ima crop opciju, ajde to je barem pohvalno, ali nema šta da traži pored QuickPica (Community Edition) ili Pikturesa.
 
Slažem se za brisanje foldera, to će biti ubačeno uskoro. Ali što se tiče pregleda fotki i fluidnosti rada najbolja mi je ubedljivo.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Neko ju je predložio pre par dana, pa sam je probao i obrisao je u roku od odmah.

Ajde što mi se default layout me sviđa (hvala na preporuci za nested, mnogi je bolji), ali nema recimo opciju brisanja foldera, što galerija mora da ima.

Ima crop opciju, ajde to je barem pohvalno, ali nema šta da traži pored QuickPica (Community Edition) ili Pikturesa.

Ne vredi, te dve su i dalje najbolje ali ja se uvek vratim na Album, jeste da UI nije fensi kao kod QP ili Piktures i da ima par ogranicenja ali nekako mi najvise lezi, posebno otkad je ubacena i dark tema.
 
Neko ju je predložio pre par dana, pa sam je probao i obrisao je u roku od odmah.

Ajde što mi se default layout me sviđa (hvala na preporuci za nested, mnogi je bolji), ali nema recimo opciju brisanja foldera, što galerija mora da ima.

Ima crop opciju, ajde to je barem pohvalno, ali nema šta da traži pored QuickPica (Community Edition) ili Pikturesa.
Šta je quick picture community edition?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno