Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni je gotivan ovaj novi izgled.

I meni, nije bas sjajan ali mi deluje preglednije i manje odbojno od onog prethodnog.
Ne bih ni primetio da su menjali da nisam otvorio ovu temu, sve redje zalazim u PS :d
 
Dobro je sto su razdvojili instalirane app i app koji su bile nekad instalirane (vezane za nalog). Cisto da je preglednije, i da se mogu lakse iskirati.[emoji106]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Drugari,

Evo SALE-a ove nedelje :)

Moj ICON PACK Vopor i Yitax su BESPLATNI na Play Store-u samo dva dana.

Zamolio bih i forumase koji ne koriste icon packove, samo da ga skinu i posle da ga izbrisu (uninstall) zbog broja download-a

Takodje, ako mozete da udarite 5 zvezdica, puno bi mi znacilo.

Mozete ga skinuti ovde ---> VOPOR - ICON PACK

Mozete ga skinuti ovde ---> YITAX - ICON PACK

Unapred hvala svima i veliki pozdrav
 
Ako moze na pp lik za premium yaata sms.

Takodje mi treba preporuka za tastaturu sa cirilicom,ali da dirke mogu da se sto vise povecaju i da moze predkcija da se ugasi.
 
Drugari,

Evo SALE-a ove nedelje :)

Moj ICON PACK Vopor i Yitax su BESPLATNI na Play Store-u samo dva dana.

Zamolio bih i forumase koji ne koriste icon packove, samo da ga skinu i posle da ga izbrisu (uninstall) zbog broja download-a

Takodje, ako mozete da udarite 5 zvezdica, puno bi mi znacilo.

Mozete ga skinuti ovde ---> VOPOR - ICON PACK

Mozete ga skinuti ovde ---> YITAX - ICON PACK

Unapred hvala svima i veliki pozdrav

alos sledeci :D
 
Jel se i vama promenio Play store?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Ja sam taj novi izgled PS dobio pre jedno mesec dana (pisao sam o tome). Od pre neki dan mi se ponovo vratio stari izgled. Ništa mi nije jasno?!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Na Deezer-u su mi neke pesme grupe SARS i Ničim Izazvan postale nedostupne u Srbiji. Bile su mi u Favorites i sada vidim to obaveštenje da nisu dostupne zbog zemlje i to na kompjuteru, dok ih na telefonu vidim.

Google Play mi je na USA, a Deezer je preko Telenor dodatka.

Da li se još nekome to dešavalo i do čega može da bude?
 
Meni je dostupan SARS (sve pesme) i na kompjuteru i na telefonu. Plaćam pretplatu a GP mi je naš. Verovatno nešto pravi problem oko US GP.
 
To Deezer želi da vas zaštiti od smeće muzike. :d
 
Pozzz svima. Imam jedno pitanje. Drugarici skidam neki dokumentarac, gledace preko tableta, koji player da joj preporucim, pitam zbog prevoda. Ima na titlovi.com da se skinu prevodi, ali ne znam da li kao kod windows player-a mogu da se ubacuju nezavisno od snimka?
 
Pozzz svima. Imam jedno pitanje. Drugarici skidam neki dokumentarac, gledace preko tableta, koji player da joj preporucim, pitam zbog prevoda. Ima na titlovi.com da se skinu prevodi, ali ne znam da li kao kod windows player-a mogu da se ubacuju nezavisno od snimka?
Mx Player ali "narodnu" verziju jer ima u njoj i kodeka koji ne smeju više da idu u paketu na Google Play-u.
 
Google Earth dobio novi izgled i nove opcije!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ljudi imam problem sa inastagramom. Koristim 6p i substratum za teme i od pre par dana mi je okruzenje u instagramu belo kao i slova i prakticno vidim slike i nista vise. Pokusao sam reinstalaciju i instaliranje drugih mracnih tema ali slaba vajda. Ima li neko neku ideju sta da radim
 
Peggo za Android ubedljivo najbolji. Nema na ps ali nema veze, skida vrlo brzo i ok kvalitet..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jbt ubih se trazeci kako da podesim da otvara linkove iz Soundhounda a on ustvari podrzava SoundCloud. Dobar je, malo je muzika tisa nego original sa YT, ali ok.
 
Imate li neku preporuku za dobru OFFLINE OCR aplikaciju? Poželjno bi bilo da zna da čita i srpsku ćirilicu.


Hvala. Dobar je "Text Fairy", bolje radi od nekih "paid" aplikacija koje sam probao. Međutim ...

ABBYY-jev "TextGrabber + Translator" je više nego odličan. Uz mnogo manje grešaka u odnosu na ostale aplikacije, radi neverovatno brzo. OCR jedne, lepo osvetljene stranice knjige (otprilike nekog A5 formata, sa tekstom neke srednje gustine i veličine slova) uradi za 3-4 sekunde (na "Yotaphone 2" mobilnom). Ostalim aplikacijama koje sam probao je potrebno, u istim uslovima, 5 ... pa i 10 puta više vremena (uz po 5-6 bespotrebnih klikova po ekranu i uz više grešaka).

Interfejs je lep, pregledan, prost ... kao i podešavanja. Mogu se izabrati do 3 jezika za prepoznavanje istovremeno, u jednom skeniranju.

Apk, poslednje verzije, je 27 MB, skoro isto kao i "Text Fairy" npr... međutim u tih 27 MB je i 60-ak jezika za prepoznavanje. Text Fairy-ju je za svaki jezik potreban dodatni download paketa od po 10-20 MB.
Rusi na 4PDA imaju i narodni, modovani APK kome su izbačeni svi interfejs (ne za prepoznavanje teksta) jezici, osim ruskog i engleskog, pa je ceo APK fajl 9 MB.

Među pomenutih 60-ak jezika za prepoznavanje su, je li, i HR i SR (lat i ćir).
"TextGrabber + Translator" radi OCR offline - na licu mesta, tj. na telefonu. A samo za eventualno naknadno prevođenje teksta na ABBYY-jevim serverima mu je potreban internet. Dok se od njega ne zahteva da, nakon skeniranja, i prevede text na neki drugi jezik, on se ne buni što nema internet.

Aplikacija za svaku preporuku.

---

Uzgred ... pretpostavljam, nisam probao, da je ABBYY-jev "FineScanner Pro" još bolji, ali koliko sam površno pročitao, on radi OCR na svojim serverima, dakle online ... ali ja sam tražio, i u inicijalnom postu pitao za offline OCR skener.
 
Nazad
Vrh Dno