Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Reklame u Vanced izazivaju potrese međunarodnig karaktera :)

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Iskren da budem nisam ni video da je postavio pitanje u aliexpress temi, posto sam bio pre ovog foruma na vw srbija
Posle sam se slatko nasmejao kad sam skontao :)
 
15.33.4 i ovaj search iznad mi prikazuje identičnu reklamu, iako ih do sada nisam primetio.
 
@jericho, milkobgd, boki78
Hvala momci instalirao za sada sve radi po ps-u

A što se tiče hardvera ne bi trebalo da je problem barem ne za dialer (redmi note 8)
 
Uvezao sam pretplaćene kanale iz YT app. Fale mi prilagođeni predlozi (umesto ovog, u trendu) ali sve ostalo je odlično.
Nisam proverio za reklame ali računam da ih nema.

Drugo pitanje, puštanje samo audija u pozadini, sa ugašenim ekranom štedi samo bateriju ili i protok?
 
Poslednja izmena:
Da, nema reklama uopšte. Štedi se i protok, jer povlači samo audio kao što si rekao.
 
Na mom 14.10.53 su isključene reklame.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Postoji li li app koja može da npr. raskači BT uređaj kad se drugi BT uređaj poveže, a da se opet prvi poveže automatski? I npr kad je jedan BT uređaj aktivan, uključi lockscreen notifikacije, a posle da se ugase kad se uređaj raskači?

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Jedino Tasker, Automate i slicne aplikacije.
 
postoji li negde bilo kakva aplikacija sa važnim telefonima u beogradu? znam da ih je nekad bilo na play store, sad ne vidim ništa slično...
 
Malo je to sto zelis komplikovanije da bi nasao gotovo resenje i u Taskeru, mozda je lakse da nadjes tudji sablon pa ga preradis kako tebi odgovara. Za Automate imas forum za to.
 
Pretpostavio sam. Našao sam neke šablone približne, pa ću probati. Za forum nisam znao, hvala, pogledaću.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Nadam se da sa pitanjem nisam u krivu, da li do ove app može da se dođe kao .apk bez Google play-a ?
 
Ako nema na apkmirror ili apkpure i sličnim, uvek se može skinuti iz browsera uz pomoć ekstenzija.
 
Ovaj youtube vanced mi ladno vuče besplatan net u paketu koji sam dobio za youtube aplikaciju :)
Mislio sam da ga nece prepoznati kao pravi yt, testirao sad i vidim trosi mi mb za yt :)
Bruka aplikacija.


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Meri se pristup domenu, a ne upotreba aplikacije :)
Pristup domenu ne možeš da fejkuješ, a ime aplikacije možeš [emoji1]
 
Da li postoji neka apk za brojac kalorija, proteina, ugljenih hidrata, ali da ima opciju promene jezika na Srpski?
 
Ovo su tabele namernica sa vrednostima.. On hoce aplikaciju kao ove sto su na Storu, da ubacis odredjenu hranu za obroke i to sabira kalorije, proteine, hidrate ali ne snalazi se sa Engleskim jezikom i samim tim ne moze da se snadje i u aplikaciji.. Bas sam nekoliko poskidao i sve su na eng,nema izbor jezika na srp ili hr..
 
Postoji li način da u isto vrijeme pustim video bez zvuka i neku pjesmu na Deezer (ili neki drugi player)?

Do sada sam to rješavao tako što u video editoru na računaru odradim mute pa nalijepim muziku. Posao nije neki ali je dosadan, pa može li kako lakše sa nekom app?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno