Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja sam pitanje shvatio kao da čoveka zanima u čemu je razlika između third party aplikacija i zvanične.
 
Na nekom starijem Androidu sam imao aplikaciju koja mi je pozive na broj i sms poruke prosleđivala na mejl.

Postoji li tako nešto za Android 9?
 
Poslednja izmena:
znači ništa od snimanja ra, govora na novijim telefonima?

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ljudi imam problem sa unicredit mbanking aplikacijom, uopšte mi ne stižu notifikacije, a ne znam da li da je reinstaliram (ne znam dal mogu da aktiviram posle bez odlaska u banku). Brisao sam keš ali ne vredi...
Edit: sve notifikacije su naravno uključene oneplus 6t je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Bez odlaska u banku, nista. Zato sam i pobegao od njih svojevremeno jer sam rurovao telefon 2,3 puta dnevno[emoji23][emoji23]. Uglavnom je tako kod svih. Doduse u mojoj je dovoljno da ih natovem tlefonom pa mi posalju sms


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro je što je Intesa uvela preko sajta da ponovo sve aktiviraš, pre sam imao muku sa menjanjem roma i aktiviranjem banke..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Kod mene je dovoljno da im pošaljem e-mail da mi treba nova aktivacija i pošalju mi isti dan pristupne podatke. Sberbank (Republika Srpska).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Erste ni to ne trazi srecom. Al je app tragedija cesto :D

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
ACR sam ja koristio pre, ali ako je android 10 i nema fabrički, mislim da neće raditi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probao sam dosta programa sa prodavnice, nijedan ne radi. Izgleda da ne moze.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Kad je spomenut erste i njihova mbank aplikacija, jel uspeo neko da iskljuci ovu nevidjenu glupost da stize mail od njih svaki put kad se loguje korisnik? Nebitno da li je ista IP adresa, svaki put stize.
 
Kad je spomenut erste i njihova mbank aplikacija, jel uspeo neko da iskljuci ovu nevidjenu glupost da stize mail od njih svaki put kad se loguje korisnik? Nebitno da li je ista IP adresa, svaki put stize.
Napraviš filter da briše baš te e-mailove sa tvog IP-a i miran si.
 
Palo mi je to napamet, ali koristim protonmail free, a već imam neke filtere, pa ne može. Radije bih rešio uzrok, a ne posledicu, tako da mi izgleda ne gine zvanje call centra.
 
Postoji li kakva aplikacija da mi raspored sa home screena sa Poco launchera kopira na systemski?

Ili bar neka sa kojom mogu vise aplikacija baciti na home screen odjednom pa cu ih redati?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koji program za prikazivanje propuštenih poziva, sms,. na zaključanom amoled ekranu.
 
Ima li neki dobar free Always On Displsy, a da ne trosi puno baterije?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Zdravo,
Da li netko koristi Cinema hd v2 za zamjenu Netflixa? Poznato je da je ova aplikacija besplatna za gledanje filmova i drugih programa. Želim to doživjeti, ali još ne znam puno.
Koristim ja stremio, to ti je app gdje gledas sve free, kao kodi ali vec podesen za samo filmove i serije

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno