Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa dosta je da stisne power dugme tokom razgovora...

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ili futrola na preklop koju će da zatvori kad se javi na telefon.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Da li postoji neka aplikacija za zaključavanje ekrana telefona za vreme telefonskog razgovora?

Naime žena koristi OnePlus Nord N100 i proximity sensor radi ali žena za vreme razgovora uspe da ga "zaobiđe" i da mutira mikrofon, prekine razgovor i slično...

Pokušah da nađem nešto na GP ali nisam uspeo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Koristi neku app za automatiku kao tasker i sl. pa napravi sebi.

Ja sam napravio preko MacroDroida, radi ok.

Sent from my AC2003 using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovorima!

Opcija sa Power button uopšte ne funkcioniše.

Futrola sa preklopom je dobra ideja.

Aplikaciju koju je Čvoruga postavio ne uspevam da pokrenem, takođe ne koristim OnePlus pa ne mogu da nađem kako da dozvolim instaliranje nepoznatih aplikacija, odnosno našao sam ali ne znam kako da aktiviram. Nastaviću da pokušavam.

Tasker mi je komplikovana opcija za ženin telefon.

U svakom slučaju hvala vam na trudu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Cim se javi na telefon ili krene da zove, neka u tom trenutku ugasi ekran na power dugme. Tako smo se mi snalazili na nekim sluzbenim telefonima gde ne radi senzor.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^
Ok, hvala, probaće.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ima li neka APP koja pali blic tj lampu na drmanje telefona, nešto kao kod motorola što sam video, protreseš telefon par puta i upali se lampa?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
No nudes for you. Vide se, nesto ti se ubagovalo.
Hah bar da je to

Proradilo posle nekog vremena, nije radilo odmah nakon reaktivacije naloga.


Druga stvar - jako mi je bitno vreme prijema mejlova, a Spark to ne prikazuje u Inboxu, nego mora da se uđe u pojedinačni email, pa zatim koš jednom tapne za taj podatak. Isto je i u Outlooku. Koja email aplikacija ima to u inboxu?
 
Ima li neko informaciju sta se desava sa Sport klub aplikacijom?
Ne radi vec nekoliko dana.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Mslim da imaju problema sa guglom, trenutno im je aplikacija na review-u od strane gugla.

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Mislis na pravne ili tehničke probleme?

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Nisu naznacili, samo su napisali da im je aplikacija na pregledu od strane gugla i da se nadaju da ce uskoro biti dostupna

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Takođe ni aplikacija Sportske.net ne radi već nekoliko dana.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hah bar da je to

Proradilo posle nekog vremena, nije radilo odmah nakon reaktivacije naloga.


Druga stvar - jako mi je bitno vreme prijema mejlova, a Spark to ne prikazuje u Inboxu, nego mora da se uđe u pojedinačni email, pa zatim koš jednom tapne za taj podatak. Isto je i u Outlooku. Koja email aplikacija ima to u inboxu?
Gmail aplikacija [emoji2369]

e98f60adc4f6a836d251b3f513bbbfd1.jpg
 
Isto je. Kod svakog mejla mi trebaju datum i vreme, evo sad gledam neke mejlove od petka i samo datum stoji.

Nedostaje mi BlackBerry, tamo je hub savršen.
 
Isto je. Kod svakog mejla mi trebaju datum i vreme, evo sad gledam neke mejlove od petka i samo datum stoji.

Nedostaje mi BlackBerry, tamo je hub savršen.
Aha, ti želiš vreme i kod emailova od juče, a da ne ulaziš u sam e-mail. Pomislio sam da bi K-9 Mail to mogao imati, ali koliko vidim ista je priča. Problem je prostor na ekranu.
 
Dajte preporuku za neku aplikaciju za praćenje finansija/troškova/izdataka.
Nije bitno da li je free ili se plaća, samo da valja i da zglavno radi.

Hvala unapred!

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Bilo je ovo pitanje više puta.
Izbor je vrlo veliki.
Ja koristim godinama Expense Manager, na primer.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Aha, ti želiš vreme i kod emailova od juče, a da ne ulaziš u sam e-mail. Pomislio sam da bi K-9 Mail to mogao imati, ali koliko vidim ista je priča. Problem je prostor na ekranu.
Da. BlackBerry Passport je jako širok, pa je sjajan za čitanje mejlova i ceo taj hub mu je odličan, tako da sam navikao na te sitnice koje sada nemam.
 
Zna li ko kakvu aplikaciju sličnu Unseen?
Znači da ti stižu poruke i da ih ti pogledaš, a da onaj koji ih je poslao ne zna da si ih vidio.
Na Unseen ne stižu za Viber, a potrebno mi je da ima. Probao dosta verzija i pro...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pa imaš u viberu tu opciju da namjestiš da druga strana ne zna da li si vidio poruku.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne mogu da nađem.. koristim verziju vibera koju nisam odavno ažurirao i radi top za sad.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja sam takodje do skoro koristio neku prastaru verziju i imala je tu opciju. Idi u Settings > Privacy > send 'seen' status, pa vidi da li ima.
 
Nazad
Vrh Dno