Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

I ja koristim Nova Launcher Prime...odličan...
Možda bi voleo da ima neke teme,ali je prilično prilagodljiv....itd

Redmi 5 Plus
 
^ Nova launcher.
Meni je i do sada najbolji.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Naravno, ali je počeo malo zastarelo da izgleda. Sada može ko pixel, plus je i skrol u draweru napokon više smooth, i ima onu bounce animaciju

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pada li jos ikom ova benchmark aplikacija?Meni ona sluzi samo za citanje naslova jer kad se udje u bilo koji clanak odmah Benchmark has stopped.

Ja ne mogu da se ulogujem da napisem neki komentar, a koliko vidim ne mogu ni drugi jer nijedna vest nema nijedan komentar. Glupo je da ovako izbace poluproizvod.
 
I ja koristim Nova Launcher Prime...odličan...
Možda bi voleo da ima neke teme,ali je prilično prilagodljiv....itd

Redmi 5 Plus
Ima Night mode, što je više nego dovoljno. Kome treba više tu je Substratum.
 
Naravno, ali je počeo malo zastarelo da izgleda. Sada može ko pixel, plus je i skrol u draweru napokon više smooth, i ima onu bounce animaciju

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Steta sto nema bounce animaciju (da se kao odbije kada dodjes do kraja) na desktopu kao nekada stare verzije nove, to sam bas voleo...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koji player za muziku koristite?

Preporuka za neki minimalisticki, sa tamnom temom po mogucstvu, samo da ima opciju pretrage?
Ako ti je bitan kvalitet zvuka onda JetAudio pro ima najbolji zvuk, a ako ćeš minijaturni onda taj Android stock player koristi ili aimp

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Imam problem sa Viber-om. Kada se prebacim na mobile data (ili se sam prebaci kada nema vise wifi u dometu) poruka stize samo kada ukljucim ekran. Probao sam da iskljucim u setting-u sto ima restrikciju za mobile data ne pomaze. Kolko vidim i sve ostale dozvole sam dozvolio da radi Viber.
P9 lite je u pitanju, na MTS-u sam ako mozda tu postoje neke zakoljice pa da napomenem.
 
Otvori opcije, aplikacije podešavanja, specijalni pristup, ignorisanje optimizacije i dodaj Viber na listu.
Drugo, u podešavanje za bateriju stavi da ti viber radi u pozadini

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Dajte preporuke za neke dobre aplikacije sa f-droida. Evo sta sam ja nasao:
- Osmand~ - Ovo je pro verzija, sve je otkljucano, inace dobra navigacija
- Dns66 - Blokira reklame, ne treba root
- Blokada - Isto sto i dns66
- NewPipe - Youtube plejer, takodje mozete da skidate video i audio
- Feeder - rss reader
 
Poslednja izmena:
Ima li ko apk od Plan Plus aplikacije. Nema je na Play Store.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ima li ko apk od Plan Plus aplikacije. Nema je na Play Store.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Pazi stvarno ga nema. Probaj preko kompjutera, nekad tako zeza GP.
Ako ne nađeš pusti mi PM sa mejlom ili daj neki link gde mogu okačiti preko telefona, jer neću biti pored kompjutera narednih par dana.
 
Neka aplikacija da mogu sa youtube videa da pustim samo audio? Tacnije da ga slusam kao mp3 a da ga ne skidam na telefon.
 
Odlicno,samo jos pitanje,da li on skida internet kao da strimuje video ili mp3?
 
Kupila sam nova launcher prime. Ako budem menjala rom i brisala sve podatke jel mogu posle ponovo da instaliram plaćenu verziju ili moram ponovo da je kupim?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kupovina se vezuje za Google nalog, ne za telefon/ROM.

Na bilo kojem telefonu/ROM-u kada se na GP logujes sa tim nalogom, imas svoje aplikacije.
 
Poweramp beta dobila osveženje. Inače je to prerelease. Meni se svidja promena.
 
Otvori opcije, aplikacije podešavanja, specijalni pristup, ignorisanje optimizacije i dodaj Viber na listu.
Drugo, u podešavanje za bateriju stavi da ti viber radi u pozadini

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk

Prvo mi je resilo problem, hvala puno!
 
@Rusi
Nema na čemu.
Kod mene neće neki programi i dalje da rade iako sam ih stavio na te liste, ni jedan reminder niti sms aplikacija ne rade kako treba

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
To je klasik huawei boljka, na dva mejta sam je imao. Glavno da znaju da glume sljamsung sa cenama.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Gde skinuti "Benchmark" aplikaciju? Onu sa najnovijim vestima i testiranjima.
Nema je vise u prodavnici?

S9+
 
Nigde. Odavno se prestalo sa njenim razvojem.
 
Nazad
Vrh Dno