Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel i vama Google tako nekad radnom odluči da se vrati na light mode? Pa nekad se sam vrati na dark i tako kako mu se ćefne..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni bio gmail u dark modu i sam se vratio na light i tqjo i ostao.
 
Google app čak i ne prati sistemski Dark mode...tako da ili ima beta verziju aplikacije ili je neki žešći bag u istoj.

Dok gmail ima lepo 3 opcije pa kome šta odgovara.
Sistem default, Light i Dark.
 
Poslednja izmena:
Ima li FB aplikacija tamni mod?
Vidim da je desktop dobio,ali nisam nasao i za app.
 
Zvanična msm da nema još...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ima li FB aplikacija tamni mod?
Vidim da je desktop dobio,ali nisam nasao i za app.
Mozes imati dark mod za sve, upalis administratorski mod i negde pri kraju menija upalis dark mod i sve aplikacija imaju dark a sa tim i FB

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako sam promasio temu brisite...

Treba mi yt aplikacija za android tv koja podrzava povezivanje sa telefonom i pustanje preko njegove yt aplikacije.
Ona koju trenutno imam trazi da se apdejtuje, a iz nekog razloga ne može. Druge koje sam skinuo ne mogu da se povežu sa telefonom.

Imam atvexperience rom i nemam playstore

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Google app čak i ne prati sistemski Dark mode...tako da ili ima beta verziju aplikacije ili je neki žešći bag u istoj.

Dok gmail ima lepo 3 opcije pa kome šta odgovara.
Sistem default, Light i Dark.
Ma meni je bio dark, pa se vratio na light, pa opet na dark i tako je bio tipa mesec dva i sad je opet sam od sebe light.. A light me jako nervira.. Google i Google podcast mi tako šetaju kako im se ćefne.. Gmail ne šeta..
Ne znam šta da mu radim

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ako sam promasio temu brisite...

Treba mi yt aplikacija za android tv koja podrzava povezivanje sa telefonom i pustanje preko njegove yt aplikacije.
Ona koju trenutno imam trazi da se apdejtuje, a iz nekog razloga ne može. Druge koje sam skinuo ne mogu da se povežu sa telefonom.

Imam atvexperience rom i nemam playstore

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Na ovo misliš? [emoji3]
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-for-android-tv-android-tv/
 
Verovatno, probacu kasnije. Hvala [emoji3]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hocu. Bitno mi je samo da mogu da povezem telefon. Kako stoji sa reklamama?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
To sad ne znam...probaj...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kod mene Google fit za brojanje koraka, i prehodanih/pretrčanih kilometara tokom dana, potrošenih kalorija. Ima i nekakve "srčane poene". Ja zadovoljan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

On je vec instaliran po defaultu? Ali nema ikonice, uspeo sam da udjem u njega kroz Play pa sam sada dodao widgete, mislim da cu ovo koristiti. Svakako su uglavnom sve ostale sportske aplikacije sinhronizovane sa Fit-om i vidim da mi je obracunao zadnju aktivnost sa Adidas running (Runtastic).
 
Neka aplikacija za pronalazenje duplih fajlova, slika i videa?

Probao duplicates cleaner i par njih sa slicnim nazivom ali nisam nesto odusevljen..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
SDMaid ima tu mogućnost. Najbolja aplikacija za "održavanje" telefona.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Duplicate Files Fixer and Remover je isto dobar za tu namenu
 
Poslednja izmena:
On je vec instaliran po defaultu? Ali nema ikonice, uspeo sam da udjem u njega kroz Play pa sam sada dodao widgete, mislim da cu ovo koristiti. Svakako su uglavnom sve ostale sportske aplikacije sinhronizovane sa Fit-om i vidim da mi je obracunao zadnju aktivnost sa Adidas running (Runtastic).

Malo ovaj widget ne kapira da se desavaju promene pa ga osvezi tek kada kliknem na widget, time udje u Google Fit i tako osvezi i widget.
 
SDMaid ima tu mogućnost. Najbolja aplikacija za "održavanje" telefona.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Skinuo oro verziju i nema sanse dda mrdnem dalje od sledeceg davanja dozvole za download folder..

Uvek me vrati na isti ekran...
51241ed47a7e407e2a38c90cb017a628.jpg
418b60260fd47182af648a0f386bb609.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nije mi jasno kako sada instalirati YouTube Vanced. Da li disable apk verification treba I kada idem metodom preko twrp?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja sam instalirao direktno sa AcMarket-a

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa sinhronizacijom gmail-a?
O juce mi konstantno stoji ovo:



I ucitava se bez prestanka,juce mislim da je pisalo 9 sati.
U cemu je problem?
 
Ljude molim vas pomoć kako da nateram Google da ne ide u light mode?!

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Teško da možeš da natera Gugl da na guglovom sistemu ne radi šta hoće
 
Koja vam se aplikacija pokazala najsmislenijom za omogućavanje duplih naloga u aplikacijama na DualSIM telefonima?
Paralel space?
 
Nazad
Vrh Dno