Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nije do aplikacije, do izvora je. Ja koristim today weather, Accu kao izvor. Jedno vreme mi je bio dark sky, pa sam vratio na Accu, ne sećam se iz kog razloga.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nije do aplikacije, do izvora je. Ja koristim today weather, Accu kao izvor. Jedno vreme mi je bio dark sky, pa sam vratio na Accu, ne sećam se iz kog razloga.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Znaci samo gledati izvor.
A koji je najpouzdaniji/precizniji?
 
Pa svaki zna da omane, ima tema za weather aplikacije, bilo je tamo diskusije o tome.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Moze link ka temi?
 
Dali vama na Tapatalku stoji stalno da imate 1 nepročitanu poruku? Kliknuo sam ona 2 štrihira kao da označi sve kao pročitano, no opet kad uđem u tt opet ga prikazuje. Skrolao sam do dna, sve su pročitane, promjenio par telefona, na svakom isto prikazuje. Ovo mi se desava nekih 2 mjeseca, i baš živcira.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da nemaš neki skriveni chat sa nekom nepročitanom porukom u njemu?
 
Poslednja izmena:
Dali vama na Tapatalku stoji stalno da imate 1 nepročitanu poruku? Kliknuo sam ona 2 štrihira kao da označi sve kao pročitano, no opet kad uđem u tt opet ga prikazuje. Skrolao sam do dna, sve su pročitane, promjenio par telefona, na svakom isto prikazuje. Ovo mi se desava nekih 2 mjeseca, i baš živcira.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Yup i meni se dešava. Poruka je pročitana, kad uđem u konverzaciju on je označi kao pročitanu ali kad opet pokrenem TT ista poruka stoji kao nepročitana.
 
И мени тако било месецима.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Imam i ja, ko zna sta je to.

Napisacu supportu ako ne zaboravim posle, nervira i mene to.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
i ja da se zapljunem sa istom iritirajućom greškom na Tapatalku.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
To traje od kad je sveta i tapatalka...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sinoć pogledam svoj profil na tt i vidim da navodno pratim 35 ljudi a nikada da znam nisam kliknuo na tako nešto, jel to do tt ili?

Sent from my MI 6
 
Dajte neku preporuku za app za praćenje serija...koristio sam ( i koristim) još uvek TVshowTime ali su je upropastili sa novom verzijom pa tražim alternativu neku.
 
Tu app sam koristio pre TVtime...sa nje sam prešao na TVtime :D
Ne bih se vraćao jer me je i tada dosta nervirala sa nekim bugovima a i sam interface mi nije prijatan za upotrebu i oko
 
Мени сад на ТТ за постове које сам прочитао поново покаже да нису прочитсни.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Od juce i meni brljavi sa procitanim porukama.
 
Takođe,od juče .

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni je takoo vec pola godine :)
Мени сад на ТТ за постове које сам прочитао поново покаже да нису прочитсни.

Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Imate temu za tapatalk. Niko nista ne piše u njoj, a ovde ispisano 30 postova za par sati.
 
Jel ima neko problem sa onedrive? Kada podigne sliku na cloud i ako je ja obrisem sa telefona izgubi se i na onedrive. Koristim ga vec godinama unazad i nije tako radio do skora. Pa rekoh da vidim sa vama da nije neki bug ili mozda neka nova opcija koja moze da se ukljuci/iskljuci samo ja ne znam gde?
Msm ovako mi nema nikakve svrhe da imam duplikate i na cloud i na telefonu.
I drugo, kako da ga konacno ubedim da mi ne podize vise skrinsotove na cloud? U podesavanjima sve regularno iskljuceno i ostavljeno da podize samo camera folder, ali nesto me ne konstatuje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Textra i dalje ne moze da prepozna broj telefona u poruci, ono kada stiže sms o propuštenom pozivu?
 
Nazad
Vrh Dno