Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Malo je bolje nego prošla verzija, ali opet mučno za igranje :S:.

Ne znam kako je na Magicu, na wildfire-u secka opasno, ali ne mogu reci da ne moze da se igra, koliko toliko je ok kad lansiras ptice, posle kad udare u nesto je slideshow :) Ugasio sam i pozadinu, ugasite to ako niste, sa pozadinom nema sanse.
 
Nisam ni znao da može da se isključi, sad je već igrivo. Hvala za info.
 
Da, to su ubacili sa ovom verzijom.. stvarno su kraljevi, odgovorili su mi na svaki tweet :) Kazu da ce pokusati jos dodatno to da ispeglaju mada ne moze biti savrseno na ovakvom hardveru..
 
Update. Nabacio sam Clean Magic 5.0.1 koji je OCovan na 672MHz. Još bolje radi. Angry Birds se instalira bez greške, jer je po defaultu podešena da se instalira na SD karticu.
 
Koji encoding podesiti u rock player-u da bi pustao titlove? Ne pusta mi ni kad su zalijepljeni ni kad su u jednom folderu video i .srt pod istim imenom...
 
Encoding nema veze sa tim, podesava se da bi se videla nasa slova. ..

Sent from my android tablet using Tapatalk
 
Posto je sb proeo pojavio se code za secret nivo za ab.
Potrazite na ytubu.

Sent from my android tablet using Tapatalk
 
Ne koristim rock player vec mvdieo player .. on moze i titlmove koji se nalaze unutar mkv-a a moze i posebne , plus mogu biram poziciju boju velicinu font...
 
Mvideo valjda pušta samo kodeke koje već imaš u telefonu. To je odmah minus.
Druga stvar je što puštanje bilo kog videa koji nije h264 kodek dosta troši bateriju.
 
Koju verziju mVidea koristite? Ova sa marketa free ne pusta nista zivo...
Dva avi fajla,srt sa istim imenom,prilagodjene rezolucije i jedan pusti normalno a drugi nece ni da ucita.

Isto sam probao sa dva enkodovana mp4 filma sa sve prevodima zalijepljenim za video i nista. Pusti sliku koja sjecka uzasno btw a prevoda nema...

Sta pogresno radim u svemu ovome?
 
Вероватно је то већ поменут проблем, а то је да Mvideo пушта само кодеке који већ постоје у телефону. То значи да на HTC телефонима DivX неће радити, док на Samsung-у хоће. Због тога је по мени за HTC боља солуција RockPlayer
 
Koji program predlažete za msn?
 
Koristim MSN Talk (Pro). Free verzija ima reklame, PRO nema. Dosta podesavanja i lepo radi.
 
Najbolji program za im je beejive, ali on se plaća.

---
Ttalk
 
A evo i srpskog prevoda za doticnu (HTC Home)
 

Prilozi

  • sr-Latn-RS.zip
    5.9 KB · Pregleda: 33
Pa to je to, ista stvar samo drugi link.

Moj prevod je za HTC Home
 
Da, da. Nego, hteo sam da ostavim homepage za to parce software-a, jer je nabukodonosor ostavio neki levi. :-D

---
Ttalk
 
Moze li se negde skinuti eBay aplikacija, a da se ne cimam sa varanjem marketa ? Ili ako neko hoce instalaciju da baci na mail ?
Mrzi me da se zezam sa tim, a ne mogu da verujem da je nema na ovom nasem marketu.
 
A zašto ne instaliras market access? Ja njega koristimo kada bi trebali da uradim update google voice-a, earth-a itd...

---
Ttalk
 
Kad smo kod Google Voice-a, kako si uspeo da ga nateraš da radi, obzirom da je za sada US only?
 
Jao ne, uvek mesam google voice i voice search. :-D
Lapsus calami

---
Ttalk
 
da to i mene zanima, da li je neko uspeo goole voice da potera i da radi na telefonu, a da je iz srbije i da nema nikoga u USA ili da on nije iz Amerke!!!!!!!
 
Nazad
Vrh Dno