Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Može li preporuka za aplikaciju koja je u obliku kalendara ili slično gde mogu da unesem podatke po kategorijama, pa posle po tome i da filtriram.
Na primer unesem kad i koliko sam sipao goriva pa da imam opciju da mi sabere i prikaže ukupno za taj mesec. Za neke druge kategorije samo unesem tekst kao opis itd.
 
To je previše nedefinisano, za potrošnju goriva postoje zasebne aplikacije.
 
Imaš za to Google sheet samo treba namestiti sve što ti treba

Za gotovansko rešenje si previše neodređen

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U stvari meni treba malo napredniji kalendar, otprilike tako. Našao sam app "My Logs", ali je poslednji update iz 2017. pa sam mislio da verovatno ima nešto novije sa dosta podešavanja, filtera i kategorija da svako sebi prilagodi. Nije ni ovo loše za to što mi treba.
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-08-20-23-19-00-917_com.pdr.android.apps.mylogs.png
    Screenshot_2019-08-20-23-19-00-917_com.pdr.android.apps.mylogs.png
    111.7 KB · Pregleda: 189
Pozdrav, imate li preporuku sa kojom aplikacijom moze da se automatski uvece smanji brightness a ujutru da poveca. Pronasao sam Automatelt koji je odlican u teoriji ali kod mene na emui9 ne radi.
 
Mislio sam na neku alternativu a da provereno radi
 
Pozdrav ljudi, potrebna mi je aplikacija koja ce na jednom broju (dual sim telefon) aktivirati automatsko odbijanje poziva i slanje sms-a tipa na sastanku sam....ali da radi samo na odabranoj kartici?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Niko nema predlog?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nije pitanje za aplikacije konkretno ali jeste za android. Kako na Nokiji 4.2 da podesim da jezik bude srpski-latinica? On mi nudi kao ponudu samo srpski cirilica...?

Huawei P10
 
Da li ima neka aplikacija za mobilni gde mogu da postavim dva videa jedan pored drugog.Hocu da napravim poredjenje dva ista video snimka(jedan sa stabilizacijom i jedan bez).

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Da li ima neka aplikacija za mobilni gde mogu da postavim dva videa jedan pored drugog.Hocu da napravim poredjenje dva ista video snimka(jedan sa stabilizacijom i jedan bez).

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
Probaj split screen sa dva razlicita player-a

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nije pitanje za aplikacije konkretno ali jeste za android. Kako na Nokiji 4.2 da podesim da jezik bude srpski-latinica? On mi nudi kao ponudu samo srpski cirilica...?

Huawei P10
Ako je u pitanju prvo podesavanje izaberi srpski cirilica a kasnije izmeni u podesavanjima

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
U podesavanjima nema srpski latin...

Huawei P10
 
Zna li neko u čemu je fora...zadnji Instagram na oba telefona...a kod mene slika broj 1.nema ovakve stavke...a znam da je nekad bilo...kod mene je sad nešto na vrhu,al nije ista fora...
Izvinjavam se ako su slike Velike...stavio sam sa telefona..
6b00977e2f2c6d3316803bb14281eb27.jpg
38de62e9c48a3232b3a4063ac97b48e0.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Sada sam pogledao kod mene ima, ali se menja layout dugmica ako izaberem kamera folder ili wallpaper folder

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koji god folder da odaberem,kod mene je isto

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Imate li preporuku za neki lagan pdf Reader koji će brzo da otvara fajlove i učitava strane. Ovi poznatiji koje sam probao nisu baš najbrži, mob je pocophone.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@poolmaker
Te sam probao manje vise su slični, jesu malo kabasti fajlovi crteži sa po 50 strana.

@komsa
Probacu i njega.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hm, sad sam u Adobe Acrobat Readeru otvorio dokument od 251 strane i nema nikakvih problema sa otvaranjem fajlova i listanjem stranica. Telefon je OnePlus 6.

Kod tebe laguje?
 
Nije jedino broj strana strana bitan.

Preteče me [emoji2][emoji6]
 
Poslednja izmena:
meni ez radi ko doxa i na fonu i na tabletu....[emoji16]

from komsa's XZ1
 
Probao sam malo ezPDF i radi malo brže od ostalih. Meni bude problem kad prelistam na neku stranu pa zumiram na neki deo crteža sve bude mutno pa mu treba malo vremena da se izostri.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno