Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

+1

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Od ove Intesa 2.0 ne može titanium. Imao sam i ja plaćen titanium al dzabe. Sad lepo se uloguješ na netu na nalog i ponovo aktiviraš aplikaciju i miran.. Ima i za onu drugu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Čekaj a to preko neta šta mi treba? Čitač kartica i ona kartica tekućeg računa s čipom ili mogu npr i sa bisa inspire? Imam samo visu ovu za tekući nemam tj imam samo onu plastificiranu bez čipa.... i dal sve to mogu sam ili i za to mora da se ide u banku?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ako imaš aktiviran online banking, preko online.bancaintesa.rs možeš da aktiviraš intesa mobi aplikaciju
 
Čekaj a to preko neta šta mi treba? Čitač kartica i ona kartica tekućeg računa s čipom ili mogu npr i sa bisa inspire? Imam samo visu ovu za tekući nemam tj imam samo onu plastificiranu bez čipa.... i dal sve to mogu sam ili i za to mora da se ide u banku?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Ne ne. Treba ti samo nalog za Intesa online. To aktiviraš kod njih u banci. E posle ove dve aplikacije Intesa mobi i wawe 2 pay možeš preko tog online naloga. A na taj nalog pristupaš sa mejlom i šifrom koji sam napraviš sa parametrima koje dobijaš od njih prvi put kad to aktiviraš.. Kad aktiviraš kod njih online nalog na konju si, možeš sve ostalo sam. Nikakvi čitači i sranja ne trebaju niti su ikad trebali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
e to je ekstra hvala momci [emoji482][emoji481][emoji484][emoji483][emoji485][emoji898]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
e to je ekstra hvala momci [emoji482][emoji481][emoji484][emoji483][emoji485][emoji898]

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Samo opušteno, viči ako negde zapne.. Uglavnom tvori Intesa online nalog odlaskom kod njih posle ćemo sve lako [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To dobija kad traži za Online nalog podatke...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa tako se zove app, if this then that, samo ne znam može li to što tebi treba... Vidim ima i neki automate, pogledaj i to
 
Tako se zove program, tj. sajt, skraćeno od IfThisThanThat. Naći ćeš kao IFTTT na PS-u.
 
Koja je najbolja aplikacija za testiranje kapaciteta SD kartice?
 
Pojavio se Microsoft Egde za android, i nije loš, bar za ovo malo vremena što sam probao

http://www.androidpolice.com/2017/10/12/microsoft-edge-now-available-android-apk-download/

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Microsoft Edge za Android koristi Blink za renderovanje stranica tako da ne bi trebalo da ima previše problema sa performansama u odnosu na Chrome. Za ostalo ćemo da vidimo. Probao sam ga na Honor 8 Lite i radi stabilno. Nije pukao i nije seckao za 20-ak minuta korišćenja.

Ima opciju Continue on PC ali ona otvara Edge a ne default brauzer pa mi i nije od koristi jer ne koristim isti. Videćemo šta će biti ali kako stoje stvari MS pravi bolje aplikacije za Android i iOS nego za Windows Mobile.
 
Microsoft Edge za Android koristi Blink za renderovanje stranica tako da ne bi trebalo da ima previše problema sa performansama u odnosu na Chrome. Za ostalo ćemo da vidimo. Probao sam ga na Honor 8 Lite i radi stabilno. Nije pukao i nije seckao za 20-ak minuta korišćenja.

Ima opciju Continue on PC ali ona otvara Edge a ne default brauzer pa mi i nije od koristi jer ne koristim isti. Videćemo šta će biti ali kako stoje stvari MS pravi bolje aplikacije za Android i iOS nego za Windows Mobile.

DA to nije nista novo, napustili su razvoj wm10 ima vec godinu dana, samo Ssto su pre neki dan javili.
Ja npr vise koristim ms servise nego google na droidu... Eto i edge cu koristiti uz chrome i operu.

Sent from mTalk
 
Od svih korisnih stvari koje gugl ima i koje olaksavaju koriscenje telefona chrome mora biti najvece ****** koje su ikada napravili. Ja to koristiti ne mogu, odvratan i potpuno nelogican UI, opera sa tablet UI-em ja najbolji browser (bar za mene)
 
Svašta. Chrome nešto ne koristim pored Samsungovog browsera, ali je sâm Chrome ubedljivo najbolje dizajniran od svih browsera koje sam probao. Address bar i tabovi na dnu, da ih lakše dohvatiš, a swipe pro address bara prebacuje na drugi tab. Ne znam što i ostali to konačno uvedu.
Prave telefone od 20cm,a sve komande na vrhu telefona.
 
Dobro to je po novom sada na dnu, godinama je bilo gore. Licno volim pc like tabove, meni je tako najlakse da baratam sa vise otvorenih tabova, bilo koji drugi nacin se pogubim pa pocnem da gasim i prebacujem sta stignem. Ne znam zasto na telefonima ne moze da se aktivira tablet mode, kao sto krom izgleda na tabletima.
 
Kako se podešava address bar i tabovi dole? Nisam znao da to može a ne mogu da nadjem gde je to podešavanje.
 
Pa dobro, pričamo o Chromeu sada, ne i Netscape Navigatoru :)

Mislim da nema podešavanja, samo se instalira Chrome, doduše, možda je samo na beti dostupno, stavi nju, pa vidi.
 
Hvala za info, sada može komotno sa jednom rukom da se koristi chrome ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Samo sto niko da kaze da gubis bookmarks i jos nesto ako se secam, kad ga prebacis dole..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ostaju bookmarks, promenio sam i proverio

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Samo provučeš bar na gore i sve opcije su tu sa bookmarks i sve.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Odlična stvar [emoji106]
Edit: da li može i na početnoj stranici search da stoji dole isto?
71ef0d43b729b87cd6e2a4c277b9b84d.jpg


Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi pojasni Google hdr cam ... imam port na telefonu i deluje jako dobro ali nedostaje mi nondestructive editing pri biranju nivoa svetlosti - tamno ili svetlije kao na lumiji 950 kako imam... jednostavan slider i izaberes kako hoces , i uvek mozes da vratis na staro...

Lumia-Imaging_Man_City1500.jpg

Ima li to ta kamera, gde se nalazi , ne znam... zato pitam, jasno mi je da automatika radi najbolje ali ja zelim da izaberem sta je najbolje po mom izboru a pritom da ne unistim originalnu hdr ...
 
Nazad
Vrh Dno