Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koji je to nov, ja ga koristim godinama ali mu se čini da jedno 9-10 meseci nisu izbacili update.
 
U svakom sličnom programu imaš da pojačaš snimke, pretraži opcije.
A možda snima preko mic, a ne telefonski poziv, tada se ti jako čuješ a sagovornik slabo.
Pojacaj mu zvuk u tom programu ili probaj ACR, on ima opciju da pojača koliko deci ela ti odgovara

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
Baš tako, ne postoji nijedna opcija. Prevrnuo aplikaciju upside down, uvek isto. Ja se čujem [emoji16], sagovornik jedva - tiho. Super se čujemo oboje ukoliko je speakerphone aktiviran, što je bezveze. Autocall recorder, koji sam bio kačio u privremeno besplatne aplikacije sa PS, radi sve ono + puno više od toga što Automatic Call Recorder (ARC) Pro može da ponudi. Pored svega, nakon završenog poziva uvek moram da idem na Dismiss, ili beše postoji opcija da se taj prozor isključi.
 
Pa taj i koristim. Automatic Call Recorder (ACR) Pro, tako se zove.
Nema te opcije nigde

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Evo slikao sam ti kod mene.
Dole piše da sam pojačao 3 deci ala, a od telefona zavisi da li će snimati preko mikrofona ili kako god, kod. Mene je voice communication, probaj tu čačkaj pa stavi nešto drugo dok ti ne proradi
ddcfe82473cc3efaa8c4f1cda9e9acb3.jpg


Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam pro verziju, i drugačiji telefon od vašeg pa nešto od te dve stvari se razlikuje.
Ponekad u početku kada sam ubacio taj program nije ni kod mene radilo, pa ima u onaj help da izaberete model telefon a i Androida pa proradi


Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba mi aplikacija za Nokiu 8 da kad uzmem telefon posle nekog vremena prikazuje na tamnom ekranu ikonicu ako imam nego obavestenje,tipa Viber,Wa,SKype itd.
Postoji li tako nesto?
 
Treba mi aplikacija za isecanje delova pesme (zbog ringtone-a). Jel ima neko predlog?
 
Ima gomila ringtone maker-a/cutter-a u Play prodavnici.
Inače, ova online verzija zahteva Flash player, ako se ne varam. A samo par android brauzera podržava Flash. Chrome i Samsung internet ne podržavaju.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Odradi se na PC-u pa se prebaci na telefon, kao da je to neki problem.
I ja tako radim sa istim sajtom, preporucio bih i ja taj sajt, ali me kolega pretekao.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ne znam sta radi ovaj FB sa podacima, 10 minuta sam koristio fon jutros na podacima, od toga mozda par minuta FB bez videa, FB pojeo ceo daily limit od oko 50mb, ostale app(Chrome sa kojim sam pretrazivao net, Tapatalk, Messenger) gotovo da nista nisu skinule..
 
Можда није тема ал да питам на брзину, да ли неко користи m-bank апликацију Војвођанске банке? Јуче сам је нормално користио, а сада када сам ушао у апликацију нисам улогован, опет ми тражи онај код што банка шаље, сад опет морам да се смарам са њима..

Sent from Galaxy S8
 
Ja koristim i meni se to desilo pre 10 dana, i nemam vise ni volje ni zelje da se smaram sa njima, ionako zbog toga idem u Societe, ne mogu ja sa njima svako malo da se smaram.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
И ја бих мењао банку само да могу.. Овако се ипак морам сматрати. Мада ми се ово није дешавало до сада, чак ни кад је био задњи апдејт..

Sent from Galaxy S8
 
Ni meni se nije desavalo, prvi put tada, ali ja nemam vremena za te gluposti njihove.
Ne znam sta te vezuje za istu da ne mozes da odes od njih(nije ni bitno, a nije ni tema), ali uvek moze da se menja.
Nebitno, eto da znas da imam i ja isti problem.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Везан ми је тај рачун за пољопривредно газдинство и више њих има пуномоћ и платну картицу, свакакве уплате ми иду преко тог рачуна, имао бих бар недељу дана свакодневну заврзламу док не бих све измењао.. а пошто сам у селу, једино Војвођанска банка има експозитуру близу, и банкомат, први следећи ми је на 18км.

Sent from Galaxy S8
 
Preko cega skidate muziku? Moze i na PM :)
 
Koju verziju Pixel Launchera koristite? Ja sam neku sa APKMirrora instalirao, svjeza je par dana, nema 3 opcije i nema swipe down sto mi fali...
Je l' mora Google Wallpaper app za mijenje pozadine?
Lawnchair je bugovit mnogo za sada nista...
Nova mi ne odgovara...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Jesi probao Evie launcher? Meni je dobar.

Sta koristite za citanje pdf knjiga? Jel to neka app koja ima ono za potamnjenje ekrana - blue screen ili tako nesto. Imam pdf knjigu samo da mi ne bljesti previse.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim Moon Reader i on ima opciju za čitanje noću dok na telefonu imam blue light filter ali mi ta opcija nije potrebna
 
Nazad
Vrh Dno