Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja koristim Easy Scan, nego sam se ponadao da ima nesto automatski. Google Photos ne volim.
 
Nesto kao ovo?
58fcc85f2e9712bc9997dc7348333f9b.jpg


Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

slično, ali okrugli LED, nije epaper. Ali zato meni ljepši i ima BT LE
 
Jel moze preporuka za neku aplikaciju da uradim clear data za sve instalirane aplikacije? Ne cache, nego data.
 
Titanium backup.
 
Koja aplikacija dobro radi OCR. Jos bolje bi mi bilo ako bi bila neka koja sliku pretvara u excel fajl. Da li to postoji?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Posle factory reseta nema obaveštenja na YouTube Vanced za kanale koje pratim. U podešavanjima stoji kao i do sada, ali ništa ne izlazi... Šta može biti u pitanju?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Imam, prijavio sam se. Ali nema notifikacija da iskaču. Pre reseta bilo normalno...

Probaću da se izlogujem, pa ponovo.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li android 7.0 ima opciju da jezik na telefonu bude jedan, a regija druga? Ili mozda postoji neka apk za to?



Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi kako na instagramu podesiti da mi nije on povezan sa kontaktima ( da njih pratim) nego da bude povezan sa Facebookom i da mi pokazuje ljude koji koristi i instagram i da njih mogu tako da zaprtim preko instagrama odmah. A da kazem da mi je instagram povezan sa Facebook ali mi nikako ne pokazuje ljude.
Dako me neko shvati koji problem imama.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Da li postoji aplikacija koja pravi fake background call a da je stvarno funkcionalna? Da moj sagovornik čuje npr. zvuk saobraćaja i automobila, žamor ljudi, zvuk mora i sl. Ima ih par na google play ali mi se čini da ne rade posao....
 
Kako kopirati bazu reči iz SwiftKey tastature sa jednog telefona na drugi?

Koristim dva telefona, pa ne bih da na novom telefonu opet učim aplikaciju sve reči.
 
Pa logiras se na swiftkey racun, pogledaj u postavkama tipkovnice, ili napravi ga ako vec nisi, i poslje samo na drugom tel uradis isto.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
jedno verovatno glupo pitanje, ali
kako sa sigurnoscu proveriti da li aplikacija kamere(koja nije stock) snima video sa EIS el. stabilizacijom? mislim ima opciju a nisam siguran da radi. da li u toku snimanja da pustim neki program da koristi žiroskop kako već....kažem glupo pitanje :D
 
Ljudi kako na instagramu podesiti da mi nije on povezan sa kontaktima ( da njih pratim) nego da bude povezan sa Facebookom i da mi pokazuje ljude koji koristi i instagram i da njih mogu tako da zaprtim preko instagrama odmah. A da kazem da mi je instagram povezan sa Facebook ali mi nikako ne pokazuje ljude.
Dako me neko shvati koji problem imama.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Iko zivi?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
jedno verovatno glupo pitanje, ali
kako sa sigurnoscu proveriti da li aplikacija kamere(koja nije stock) snima video sa EIS el. stabilizacijom? mislim ima opciju a nisam siguran da radi. da li u toku snimanja da pustim neki program da koristi žiroskop kako već....kažem glupo pitanje :D
Snimi dva slična kadra sa uključenom i isključenom opcijom i trebalo bi da bude razlike.
Recimo dok hodaš.
 
koja app je dobra kao blackbox.... imam jedan android tel koji je visak (ne radi mu mikrofon) pa bi da ubacim u auto da snimam vozila ispred mene

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk
 
Trebalo bi mi nesto da odmah mogu da konvertujem u world ili excell sto je napisano olovkom na papiru. Ovaj Fine Scanner pro ne nalazim opciju OCR. Samo obican skener

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Office lens probaj.
04114114197238de151c1ac93e7fac6a.jpg
 
Јел постоји апликација за праћење тока предмета, везано за судове?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Budi srecan da to postoji uopste online, kakva crna aplikacija.
 
Ma ja imam taj i njega sam koristio ali ne znam o čemu se radi na oba telefona kad ga instaliram i pokrenem samo uključi sliku od kamere preko celog ekrana i ne postoji nikakva mogućnost da se negde klikne niti se šta dešava. Prvo sam pomislio da nije kompatibilna s ovim telefonom ali kasnije vidim da je potpuno isto na drugom....
Zato sam i pitao za neku app jer ova kod mene neće
Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Може да се прати преко нета. Мада мој предмет П2 може само лично.
Јел постоји апликација за праћење тока предмета, везано за судове?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje. Poklonio sam drugaru Nexus 5, posto ima neki prastari Huawei G300. Medjutim, posto on ima sve kontakte sacuvane na SIM kartici, pokusao sam (kao milion puta pre toga) da importujem kontakte sa SIM kartice na njegov Google nalog, ali N5 jednostavno ne vidi kontakte na SIM kartici. Vratim ga u stari telefon, vidi ih normalno. Onda pokusam direktno sa starog telefona da prekopiram kontakte sa SIM kartice na Google nalog, jer je na starom telefonu ulogovan, on kopira, onda odem i sinhronizujem Google nalog, radi jedno pola minuta, vrti i pretpostavljam zavrsi. Pokusavam da uradim sinhronizaciju na N5, ali nista se ne desava. Odem preko weba na Google Contacts stranicu, ali prazno. Kao zona sumraka. Inace kartica na kojoj su mu kontakti nije srpska, sa Malte je, decko je ovde na odmoru trenutno, ne znam da li to ima veze, sto nema signal kad se ubaci, ali cenim da nema nikakve veze, jer na starom telefonu vidi kontakte. Jel ima neko ideju sta se desava?
 
Nazad
Vrh Dno