Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imam poverenja, naravno :)
Preko 1000 šifri imam u manageru, koristim ih već više od 10 godina.
 
Koliko vidim enpass i safe in cloud su iste aplikacije samo što enpass ima podršku i za Linux, dok SafeInClaud nema.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Iste u smislu da služe istoj nameni, da.
Različiti ljudi rade na njima.
 
Dobro to se podrazumeva da su različiti ljudi i firme :D znam da je SafeInClaud pravio Rus. Nego čisto da se zna kada se neko dvoumi da zna da je kod enpass plus što ima softver za Linux dok SafeInClaud nema(bar za sad) a ostalo je sve isto princip rada i korišćenje.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Jos jedna dobra stvar kod enpass je sto ima portable verziju, koju mogu da stavim na usb, pa ne moram da instaliram na poslu i sl.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ima i SafeInClaud porable verziju takođe bar za Windows :D, kažem jako slične aplikacije .
 
Google Photos mi danas izbacio sliku na kojoj sam ja u boji, a sve ostalo crno-belo. Onaj color pop feature o kom su pričali pre par meseci
Kul izgleda.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel tu opciju sada imaš gde su oni filteri za edit ili je to random u asistent?
 
Random izadje. Meni je isto tako izbacio za devojku.
 
Ako neko može da mi pomogne da nadjem jednu igricu koju su deca igrala pre par godina. U pitanju je pecanje gde spuštate praznu udicu u dubinu izbegavajući ribe, odnosno cilj je da spustite udicu što dublje. Kada ipak riba zagrize onda krenete da vadite velikom brzinom na gore, pokušavajući da uhvatite što više ribe usput.

Hvala unapred
 
Koja AOD aplikacija najmanje trosi bateriju? Dosao mi je samsung A6 2018, ali nema home dugme, otkljucava se sa strane...
 
Dajte predlog za SMS aplikaciju.

Probao YAATA, čak je i kupio u aplikacije Isa 50% popusta (nestalo posle današnje reinstalacije) i ima sve što treba, ali ne mogu da podesim melodiju za notifikaciju izuzev difoltnih. Probao sam sve i meni jednostavno ne izlazi opcija za biranje druge lokacije. Čak sam i melodiju prekopirao u folder sa difoltnim tonovima, ali neće i to ti je.

Ako može neka slična (makar da mogu podesiti crnu temu, ako ne i boju zaglavlja - Samsung sa proliv zaglavljem i belom pozadinom je užas).
 
Probaj textru.
 
Probaj Mood....ima brdo podešavanja...
4a92dc5ed99e06d7129b797fd869b10a.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Ja koristim 7.4.0 Pro i radi...


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Ja textru koristim godinama..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja koristim chomp, textra i Yaata naizmenično godinama i Yaata mi je najbolja, toliko opcija ima da je to neverovatno.
Čak ima i enkripciju, ako se to uključi onda ako se jako prodrla telefon on u svim porukama izmeša slova i brojeve da se ne može čitati... Ima baš zanimljivih stvari koje drugi programi nemaju

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Ja koristim chomp, textra i Yaata naizmenično godinama i Yaata mi je najbolja, toliko opcija ima da je to neverovatno.
Čak ima i enkripciju, ako se to uključi onda ako se jako prodrla telefon on u svim porukama izmeša slova i brojeve da se ne može čitati... Ima baš zanimljivih stvari koje drugi programi nemaju

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
Šta onda da radim što kod mene nema biranja melodija van zadatih?
Da šaljem šaljem mejl podršci, ako je uopšte imaju?
 
Ne znam šta bih te savetovao. Neko je već pisao letos ovde isto to da mu ne rade melodije, već smo pričali o tome. Možda nisi kopirao melodije u pravi folder. Koji telefon imaš?
Kod svakog proizvođača je drugačije, trenutno samo imam Huawei pa za njega ti mogu napisati gde treba

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Cao drugari,
Molim Vas pomozite mu.
Kupila sam juce suprugu Huawei Y6 u tenoru. Radi tel, sve je ok, ali gmail notifikacije o primljenom emailu ne stizu, pa mora da se rifresuje manuelno u aplikaciji. Takodje viber i what up isto zezaju, pogotovo kad je ekran ugasen. Ovo za email je posebno bitno, jer mu stizu mejlovi sa posla koje mora odma da vidi. Molim Vas ima li ko rešenje, jer sam sinoc vec izgrdjena kako ne znam ni tel da kupim [emoji22]


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Probaj da isključiš battery optimization za te aplikacije.
Da li se dešava i na mobilnih mreži i na wifi-u?
Btw, telefon jeste krš u suštini ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mene je pre na Cubotu zezao Gmail...
Ubacio sam aplikaciju sa slike i sve stizalo kako treba...probajte...
9e6b6f18d7bec9c5e824eeaae573a5ab.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Izvinjavam se unapred ako je vec bilo reci u temi o ovome.
Naime, zanima me da li je moguce koristiti Samsungovu tastaturu na bilo kom Android uredjaju, bez ruta? Konkretno na Xiaomi modelima. Probao sam par verzija, odradi instalaciju lepo ali ne moze da se pokrene, izbaci gresku/report.
Koristim Gboard i SwiftKey ali sam nekako navikao na Samsungovu, dosta je dobra i precizna. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno