Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Postoji li aplikacija kod koje radi smart lock u zavisnosti od povezanog wifi-a? Fabricki smart lock nema to, vec ili bluetooth uredjaj ili gps lokacija.

Pokusavam da namestim S6 da ne trazi skeniranje prsta dok sam na kucnom wifi-u. Probao sam tasker/secure settings i smart unlock sa xda, ali ne rade za skener otiska.
 
Probaj HI Locker, i ja sam se smarao sa tasker-ima i automate-ima dok njega nisam nasao. Opcija se zove "trusted wi-fi".
 
Kako da ga namestim u full screen. Kod mene izgleda ovako
7d630e1deeaa4641b58aa5b3cc189768.jpg


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
U podesavanjima ides na "more" i stikliras "hide status bar".
 
Probao vec. Isto izgleda samo se ne vidi status bar. Ima dosta problema na mom telefonu. Ne radi ni trusted wifi

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Restartuj telefon, trazice ti jos par permisija, pa ce mozda i proraditi sve.
 
Gravity box je bio problem mada kod njega je bio samo podešen power menu i navigation bar. Bez njega izgleda ok, sad samo jos trusted da proradi. Sedim na 2 m od rutera I dalje traži pattern ili pin

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Da, mislio sam na trusted wi-fi, ali nijedna opcija ne radi za skener prsta, osim fabricke preko gps lokacije. Telefon je enkriptovan, pa ne dozvoljava pattern zastitu.
 
Ljudi kakva je ovo glupost sa google chrome, ukucam u pretragu i on mi izbacuje neke related search gluposti, a i kad nadje neke sajtove to su sve neki ad sajtovi. uploadfromtaptalk1497785627501.png

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Moras da ispraznis keš i podatke da obrises, isto je i meni bilo i tako sam ga vratio u normalu.
 
I dalje isto, čak sam i app izbrisao i instalirao i opet...

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Moze li preporuka za neki program koji pamti lozinke, tipa mail-fb itd ?

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Mozes te gore nabrojane, a mozes i najbolji(po mom misljenju) safe in cloud(pro) i zavrsio si sa siframa(pamcenjem) do kraja zivota..
Stavis recimo da ti sinhronizuje sa tvojim Google nalogom tipa disk i to kriptovan i cao, zaboravis za zivota sifre, a na sigurnom su opet.
Moze sve da pamti od sajtova preko kartica, bankovnih racuna itd.
Naravno imas i Win verziju(free) i dodatke addon za sve browsere, naravno autorizaciju na tel ako imas citac otisaka prsta moze i tako da otvara, moze preko pin itd.
Vrh aplikacija.
 
Ja imam odavno safe in cloud ali mi Enpass mnogo više lezi zbog autofill opcije

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
A kako rade te aplikacije uopšte?
Npr meni bi trebalo nešto tipa uđem u FB app prvi put, ulogujem se samo preko otiska prsta, isto tako za bilo koji sajt koji otvaram preko browsera.
Je l' taj fazon?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Na telefonu? Ranije nije imao pa sam zbog toga prešao na enpass

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Bad cu da ga probam opet, hvala za info

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pokušavam da se naviknem na firefox pošto me ovo u chrome opasno iritira, kako da namestim u Firefox da mi otvara default home page neku stranicu, stavim google.com on otvara prazan ekranuploadfromtaptalk1497819871973.png

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Мислим да ти треба неки add-on, new home page. Бар је тако на компјутеру, на Видоузу.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
nesto ovde opasno nije u redu al nemogu da izvalim sta, kad sam logovan na moj mail u chrome izbacuje mi one gluposti related searches, a kad se logujem na drugi mail ili sam izlogovan totalno vrsi normalnu pretragu u google. Pokusavao sam brisanje svega i iz google i iz chrome app ma kakvi kad god se ulogujem na moj primaran mail izbacuje related search gluposti...ako se seti necega neko neka pise, vozicu ovako izlogovan ako bas puknem uradicu factory reset...
edit: cim switchujem nalog on odma menja drugaciju pretragu, ja sam fasciniran :/
Edit2: sad sam kao nešto uradio, ugasio sam web & app activity i sad šljaka pretraga normalno, što se to zabagovalo nemam pojma
sta sam sada izgubio ovim gasenjem nemam pojma :/
9b8a14287b8f4775dc421a1c71ff0aab.jpg
 
Poslednja izmena:
Izgubio si samo da Google zna šta su svakog božjeg dana otvorio od aplikacija i koliko puta :)
 
Da li postoji aplikacija/xposed modul koja bi mi omogucila da potpuno ugasim noise-canceling mikrofon potpuno. Dakle ne samo tokom razgovora vec i prilikom snimanja videa?
 
Nikecti potrebna aplikacija, otvori build.prop sa nekim text editorom, nadji ro.qc.sdk.audio.fluencetype=fluence i zameni fluence sa none. Sacuvas, proveris dozvole i restart.
 
To gasi mikrofon samo tokom razgovora. Video snima i dalje kao stereo.

Krenucu da se igram sa mixer paths pa mozda i uspem nesto.
 
Nazad
Vrh Dno