Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koji sam ja *****..

Uvek sam i koristio CM browser, dok skoro nisam uradio reset i skinuo UC.
Pobrkao loncice potpuno, verovatno zato sto sam na L735 koristio UC..
CM odlican..

Hvala..
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa Sd Maid pro i WPS office. Kad udjem u WPS izadjemo ona lista fajlova koje sam otvarao u poslednje vreme(hronološki) a u slučaju da odradim čišćenje sa SDM-om on pobriše te fajlove i nakon toga nestaju sa te liste kada kliknem na njih.
Da li neko zna gde se nalaze ti fajlovi u fonu, da bih mozda u SDM-u zadao tu putanju da mi ne čisti ili ako neko zna neko drugo rešenje.
Telefon je rutovan.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
SDM pravi vise stete nego koristi, meni je brisao srpski recnik u GBoard, otad ga koristim iskljucivo selektivno, tj. samo pojedine opcije, nikad za ciscenje. Da li ti brise fajlove, ili samo listu? Fajlovi su tamo gde su i bili (ako ih nisi brisao), a listu ne mozes povratiti. Pretpostavljam da ti je vecina tih fajlova u "download" folderu.
 
Kad smo kod browsera, probao skoro Samsung Internet, iako je radio i vise nego dobro, navika je presudila da ostanem na Chrome Dev-u... :)
 
SDM pravi vise stete nego koristi, meni je brisao srpski recnik u GBoard, otad ga koristim iskljucivo selektivno, tj. samo pojedine opcije, nikad za ciscenje. Da li ti brise fajlove, ili samo listu? Fajlovi su tamo gde su i bili (ako ih nisi brisao), a listu ne mozes povratiti. Pretpostavljam da ti je vecina tih fajlova u "download" folderu.
Fajlove koje skinem na fon, ne dira. Fajlove koje otvorim direktno iz mejla pa kasnije ako hoću da otvorim iz recent liste wps-a, onda neće ako sam prethodno koristio SUM.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Koji sam ja *****..

Uvek sam i koristio CM browser, dok skoro nisam uradio reset i skinuo UC.
Pobrkao loncice potpuno, verovatno zato sto sam na L735 koristio UC..
CM odlican..

Hvala..
Probaj sa nekom od prethodnih verzija Samsung browsera.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
^ +1

Ni ja ni čuo ni video. Hvala za info.. v1.0 je još uvek, ne radi fullscreen video i još neke sitnice, ali baš brz i ispraviće ove bug-ove.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poturi priču neku da je to neki malware koji kupi podatke ako se slučajno klikne i nećeš da rizikujes da ti se to desi kada kreneš da prekidas razgovor. Kažeš desilo se tvom drugu i eto. Možda upali fora [emoji1362]

Ako gleda House of Cards, eto uvoda za priču, tu koriste Signal za bezbednu komunikaciju, baš se vidi u S5E2 (odgledao 2 epizode).
 
Да ли постоји нека апликација којом бих телефон могао да користим уместо таг кључа од улазних зграде? Већ сам користио телефон за Бус плус и као Intesa платну картицу, а то ради на истом принципу. При томе не мислим да вадим чип из тага и лепим на полеђину телефона.
Да ли је то уопште технички изводљиво ?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
"При томе не мислим да вадим чип из тага и лепим на полеђину телефона."
Mislim da bi morao tako.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Код мене су овакав читач, може и на шифру да се отвори, то радим кад ме мрзи да вадим кључ.
dd56815183dde2786613622314281134.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Neka preporuka za kameru koja snima timelapse?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Drugari ima li neki program koji bi na video sadrzaj nalijepio moj logo firme? Mislim da sam ok objasnio, znavi kad krene video moj logo da zalijepim u cosku npr

Isto tako me zanima neki program koji bi na slici zalijepo moj logo ?

Hvala puno
 
Ubacis u pretragu na Playstore-u "watermark" i biras.
 
Ima li aplikacija koja pravi m3u plejliste za muziku?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Vecina takvih app deluje nekako ''nedovrseno'', probaj ove 3 pa proceni koja ti najvise odgovara:

Microsoft Hyperlapse Mobile

Lapse It • Time Lapse • Pro

Framelapse Pro

Skinuo Majkrosoftovu, nema maltene nijednu opciju. Videcu da skinem ove ostale da probam

Na lg stock kameri to ima kao jedan od modova, al ne znam jel postoji neka lg stock camera apk za druge telefone. Probaj Camera-FV5 full verziju, tamo bi trebalo da isto ima.
https://www.camerafv5.com/tutorials/hdr_tutorial.php

Hvala
 
Odavno sam probao tu MS-ovu, mislio sam da su je do sada apdejtovali :)

Druge dve su bolje.
 
Google kamera je od odredjene verzije samo za Google telefone. Mozes da skines na xda neku stariju modovanu.
 
Da li možete iz galerije(QuickPic) da šerujete više slika na Capture? Sada sam probao i uopšte ne nudi Capture a ranije je moglo...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Postoji li aplikacija koja prebacuje telefon na 2g kad se uključi wifi?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
^ tasker, mora root.
Imaš i lakši način, gotove aplikacije koje rade to, ali opet treba root.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno