Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Урадио још одавно.
9cc7c9b450683f6d6d0270de1a3ed885.jpg


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
Frankenstajn [emoji848]
6d1f9e8e023c2bd42fe8dbeb48696f54.jpg


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Код мене је ово задње ажурирање.
Да ли могу сам ручно да је надоградим скидањем .apk, и коју верзију да скинем, видим да има четири верзије?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Možeš, skini sa apk-mirror, ARM verzija verovatno



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Какве су ове друге верзије?
Да ли да деинсталирам стару верзију?
985505ebae5d6dc0c916a58c4346b2ce.jpg


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na 3.15 ima Google Lens. Jezik telefona engleski.
ce8a297d5b88f818fd81b601573e8d02.jpg
31394884caa999a2a6a63f11296d44cf.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
ARM64 je on, posto ima SD820.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Ne moras staru deinstalirati, mozes preko, Google je potpisao. A sve sa APKMirrora je legalno, kao na GPlayu.

Da nije do te cirilice, gori si od @vladof -a...[emoji4]
 
Poslednja izmena od urednika:
Изгледа да не ради на српском као ни Google assistant.
Да, код мене је SD820, који amr64, има три верзије.
На енглеском 3.15 има lens, онда највероватније ни 3.16 неће радити на српском. Сад видим да изгледа да само енглески језик има lens, нема ни руски, немачки, хрватски.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako je MI5 iz potpisa, 440-480dpi verzija
 
Treba mi neka aplikacija koja ce mi voditi koje zadatke sam sebi dao u toku nedelje da odradim pa da imam u uvid i sta mi je ostalo. Znaci ne treba mi habit routine jer sam skinuo bar oko 10-tak i video da nije to to i da ima slicnosti sto trazim ali da nije to u pitanju. Takodje nije ni TODO lista jer to se cekira da je gotovo i nema da se ponovi isto isto to.
Nasao sam jednu Habits koja podseca na moj opis, al ne volim sto opet pravi taj lanac navike. I ako sam odredio nesto odredjeno sto hocu da uradim da cu uradim npr. 3 u toku nedelje al ne odredjenim danima sto i ima tu opciju ali pravi lanac i ne cekira da je to obavljeno i zavrseno.
 
Keep je zakon.
Ja ga koristim za brdo stvari, i poslovno i privatno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Mozda je o ovome vec bilo reci al vec neko vreme se zezam sa ovim i ne dolazim do resenja. Odakle telefon povlaci profilnu fotku koja se prikazuje u kontaktima ? Mislio sam da je povlaci sa google naloga al izgleda da nije. Kad pozivam npr. zenu izlazi moja fotka koja uopste nije sa google naloga. Isto tako stavio sam klincu fotku na google nalog i uopste se ne prikazuje u mojim kontaktima..odradio sam sihronizaciju al dzaba.

Unapred hvala
 
Zavisi odakle je inicijalno sacuvas, ako je sa Vibera, onda povuce odatle sliku.
 
Najvecu zabunu mi predstavlja to sto ta slika koja izlazi kad ja pozovem se vise nigde i ne nalazi, pojma nemam i sa kog je naloga povucena..stara je ko zna koliko godina.

Koji je tvoj savet kako da podesim da mi fotke kontakta sa google naloga budu prikazane i u kontaktima telefona.

Valjda nisam kompilkovan toliko :)
 
U podesavanjima imenika podesis da ti se prikazuju iskljucivo Google kontakti, i svaki novi kontakt sacuvas iskljucivo kao Google kontakt, zbog sinhronizacije, bekapa i uopste zbog prakticnosti.
 
Sto je najgore imenik je i podesen da prikazuje iskljucivo Google kontakte.

Evo sad sam usao u Google kontakte na kompu..i tamo pored nekih kontakata stoje fotke koje se ne prikazuju na telefonu. A moja fotka je drugacija od one koja se pojavljuje kad ja zovem nekog..i pojma nemam kako i gde da je promenim. Sinu sam juce stavio profilnu fotku na Google nalog, a u mojim kontaktima se ta slika uopste ne prikazuje.

lud zbunjenog..
 
Poslednja izmena od urednika:
Mislim da su ti slike te sa Picase....mada picasa od skoro vise ne postoji, zamenio je google photos..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pošto sam pre nekoliko dana prešao u mts postpaid, skinuo sam i mts centar aplikaciju i podesio widget. Da li mi se čini samo ili ova aplikacija dosta baterije troši, tj rekao bih baš ovaj widget aplikacije?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Pošto sam pre nekoliko dana prešao u mts postpaid, skinuo sam i mts centar aplikaciju i podesio widget. Da li mi se čini samo ili ova aplikacija dosta baterije troši, tj rekao bih baš ovaj widget aplikacije?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Ja je koristim godinama i nikada je nisam video u potrošači and baterije.. I widget takođe koristim..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako najlakše i sa kojom apk da spojim Android telefon sa Android TV box - om kada hoću da prebacujem file-ove. Znaci ne sliku, video, to znam, nego bas file-ove?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
File explorer neki, solid recimo? FTP samo koristiš..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Приказује брзину нета и у склопу је оперативног система.
69c04acfd2329705a2c40c2d5a33bc4a.jpg


Послато са Xiaomi MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam gde bih pitao pa evo ovde. Da li telefonu smeta ako ga ostaviš preko noći na punjaču pa on posle napunjene baterije ostane uključen još par sati dok se ne probudiš? Ja tako radim par godina i nisam imao problema, ili bar mislim da nisam.. Pa bih voleo neko da mi objasni šta i kako se dešava, šta može da krene po zlu ili ne može i sl?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nastavljeni su punjači i baterije tako da se povremeno samo dopunjavaju od recimo 97%, tzv. trickle charging, pa ostavljanje na punjaču preko noći ne bi trebalo da utiče na degradaciju baterije.
 
Kako kad ako ti skine preko ta 3% ponovo puni. Da si u pravu skinuo bi telefon ujutro sa 97, 98% (kao npr sa Xiaomi power banka) a ne sa 100% baterije?

Nije mi jasno zašto ne naprave punjač koji kad jednom napuni ide struju do ponovnog "kopčanja" (slično kao pomenuti power bank). Inače posve takve kablove ali su ***** ili je bar moj primerak bio.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno