Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ako ti radi youtube kako si napravio??? koristim htc magic i nece da radi nikako. ni onda kad sam ga kupio ni sad kad sam stavio hero rom..
 
ako ti radi youtube kako si napravio??? koristim htc magic i nece da radi nikako. ni onda kad sam ga kupio ni sad kad sam stavio hero rom..

koristim neki FREEdi YouTube Downloader.... i skida on, ali nekom slabom brzinom
a net mi je 1MB/s ,a njemu treba 2minuta za recimo 7MB, isto tako tel sporo skida recimo PDF-ove sa neta.... treba dugo.... a internet strane otvara normalno dosta brzo i pomocu aplikacije SpeedTest net. pokazuje moju pravu brzinu neta... al ne znam zasto skida sporo na tel....
u pitanju je HTC Desire
 
Verovatno tokom DL-a radi i kompresiju u odgovarajući format (za video), odnosno prilagođava PDF za aplikaciju koju koristiš.
 
uuu majku mu, i ja sam mislio da je nesto tako :mad: .... al recimo , MxTube za iPhone skida brutalno klipove sa YouTube-a :d .... a , ovaj bas sporo.... a, sto se tice neta , stranice otvara extra, bas bas brzo.... verovatno najbolje od svih telefona ..... ipak ima Flash , koji nije nesto brz... ali pojavljuje se ! nadam se , da ce moci da se update-uje software, tj. njegov OS.
 
a ja sam pitao kako da gledam youtube video. kad pokrenem video sa ovim youtube programom pise sorry, this video can't play.
 
Ok...ne znam gde ovo tacno da postujem,pa cu to uraditi na dva mesta...
Imam Acer Liquid sa andriod operativnim sistemom i cesto mi se desava da glubim mreznu...A i kada je imam,konekcija je jako slaba,i to samo kad sam u gradu(npr. ukoliko sam izvan grada,u bilo kom manjem mestu,nedostupan sam). To je pocelo odjednom samo da se dogadja,ne znam sta bih mogao da uradim,ne znam da li je do telefona.... Svaka pomoc bi dobrodosla...
Hvala.
 
i meni se to desava. sa prethodnim telefonima sam ima full mrezu a sa magic 2 crte (normalno pricam o istoj lokaciji - kuci)
 
Meni Magic imao pun signal, kao i ostali telefoni.
 
meni iPhone oce da brljavi , te ima domet te nema... takodje, nestaje mu signal iz cista mira....
uglavnom priemetio sam da cesto ostaje bez signala ili slabog signala.... gde neki drugi telefoni imaju extra signal na istoj mrezi,...... znaci nesto je do telefona....
 
Ne znam ko se to žali na Magic, ali razbija koliko dobar prijem ima i koliko se generalno snalazi sa raznim mrežama. Obišao je pola Evrope, a trenutno se nalazi u srcu Afrike. :D
 
a ja sam pitao kako da gledam youtube video. kad pokrenem video sa ovim youtube programom pise sorry, this video can't play.

to nije nikakav problem do telefona,

jednostavno idi na youtube app/my account i uradi sign out, pa onda se ponovo uloguj na na tvoj account i to je to ponovo imash youtube
 
Ovo je tema o Android aplikacijama, tesko da ces ovde naci pomoc.

Odlucih da to postujem ovde jer sam primetio da se to desava i na drugim telefonima sa android platformom,pa rekoh da se mozda to nekome ovde desilo i da je uspeo resiti taj problem,ali krastavac...

Najjaci gejm : ThrottleCopter
 
Kupio sam kljuceve za beamreader i documents2go kako da ih ubacim sada u programe?
 
Poslednja izmena od urednika:
Bitno je da imaš ključ za verziju programa koju si instalirao.
Ključ je takođe APK fajl i instaliraj ga kroz Astro file manager ili bilo koji drugi app installer.
 
Bitno je da imaš ključ za verziju programa koju si instalirao.
Ključ je takođe APK fajl i instaliraj ga kroz Astro file manager ili bilo koji drugi app installer.

Kada uradim to u glavnom meniju imam onda 2 ikonice istog programa samo sto jedna ima otkljucan katanac u uglu a druga ne.
Kada pokusam da otvorim aplikaciju otvara mi sadrzaj sd kartice
 
NightCrawler, i treba da budu dve ikonice, a aplikaciju je moguće pokrenuti sa bilo kojom.
Žali se prodavcu ključa. Traži refundaciju ili ispravan ključ.
 
Ima reboot now, ali ne može da se namesti da to radi svaki dan, nego uradi samo jednom.

I ja tražim neki takav.

za Locale ima Shortcut plugin, koji startuje aplikaciju u zavisnosti od podešenih uslova (na određeno vreme, u zavisnosti od lokacije itd...), pretpostavljam da bi radio sa reboot now ili nekom sličnom aplikacijom
 
nema kod mene nigde opcija sing out. ima favorites playlist my videos i subscripe tak nesto.
 
pitanje za vas: treba mi program da mi prebaci phone na silent ukoliko mi dodje poziv a ja ne zelim da se javim vec okrenem telefon. Fora je da se poziv ne prekine vec da odzvoni do kraja... Do sada sam nasao par takvih aplikacija, ali rade samo prekid poziva...
 
search na Marketu Calling Flip
 
Nazad
Vrh Dno