Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Mozes ti iskljuciti predikciju. Imas ona 2 moda rapidno i precizno. Zna nekad zajebati predikcija umetne mi neku lijevu rijec a ne skontam. :banghead::D
 
Sve to znam. Ali SKP mi je i dalje mnogo bolja i zgodnija za kucanje.
 
Nisam siguran, to im je glavna fora.. Ubi kako je losa verzija 3..
 
Po savetu u ovoj temi, kupio sam SwiftKey 3, i to je moj prvi kontakt sa njom. Pre toga, jako dugo sam koristio SKP. I ne vraćam se nazad, SwiftKey mi je mnogo bolja. S2.
 
Spora uzasno i poremecene reci u predikciji. Ne kazem da je svima tako
 
SwiftkeyX mi je skroz pristojno radio, zato se uzdam u neki update da to malo ispegla, a do tad bi mogao opet da probam SKP..
 
Ja od prvih verzija SKP-a (ima jedno 2-3 god) je koristim i znaci probavao sam sve moguce, ukljucivao predikcije i to me toliko uspori da je to strasno...
 
Meni je swiftkey 3 super. Narocito mj se svidja, brisanje reci, samo povuces po tastaturi u levo :)
 
To ima vecina..
 
Znaci ta tastatura ti radi na telefonu, ne na tabletu? Nije kompatibilna ni sa mojim ni sa burazerovim telefonom..
 
Znaci ta tastatura ti radi na telefonu, ne na tabletu? Nije kompatibilna ni sa mojim ni sa burazerovim telefonom..

Izvinjavam se sto nisam bio dovoljno jasan. Ai je na atrixu a floatnsplit na tf300.nemam ta obavestenja da su nelegalni.Imam povremeno nesto u trial fazonu ali to je kao neki reminder. Ceo interfejs i layout je odlican za moje pojmove.Probao sam svasta ali ova ostade.Opet je stvar potreba i ukusa...
 
Zasto nema gtalk aplikacije na marketu? Kako da je nadjem. Necu nikakve zamenske mesindzere.
 
@Dovahpig

U najgorem slucaju, flashni gapps. Gtalk je ukljucen u njih.
 
Ok, onda ovako - skini zip na racunar, raspakuj ga, i uzmi odatle samo talk.apk i baci na fon, i instaliraj... ;)
 
Daj link, preko fona sam :) i hvala
 
I ja sam... :p

Dakle, pretpostavicu da imas neki GingerBread na telefonu, jer ovaj gapps koji "nudim" je za GB. Ako imas ICS, googlaj...

Ides na www.mediafire.com/temasek i tu iskopaj latest gapps, pa onda dalje kako ti rekoh... :)

I nema na cemu! ;)
 
Danas sam probao da instaliram iGO i nisam uspeo, jer kad sam ga instalirao ne mogu nigde da nadjem folder, a kad pokusam da pokrenem iGO onda dobijem poruku, please insert your SD card contataining iGO content fils. Kapiram da je to vezano za mape, ali ne znam gde je folder pre kog treba da ih ubacim. Imam SGS II i nemam externu karticu, samo onu internu od 16gb sto ide uz njega...
Bilo bi odlicno kada bi neko relativno brzo ponudio resenje, treba mi za oko sat vremena, moram do rakovice, realno cu se izgubiti :)
 
Poslednja izmena:
Sto ne koristis google maps :) treba da skines iGO folder (ne znam tacno velicinu, mislim da je oko 300-400mb) postavis ga u internu memoriju sa bas tim nazivom "iGO", kasnije samo instaliras i to je to.
 
Druže moj, probaj Navigon by Garmin.

Nađeš narodnu verziju, instaliraš, on sam krene download oko 500mb, onda te pita za koju državu hoćeš mape i to je to. Radi kao sat ;)
 
Nazad
Vrh Dno