Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja imam LG, nisam ni probao lg health, ima 3.3 ocenu vidim
Elem, mislim da svi oni 'mere' isto, koriste isti senzor, zar ne?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja imam LG, nisam ni probao lg health, ima 3.3 ocenu vidim
Elem, mislim da svi oni 'mere' isto, koriste isti senzor, zar ne?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ne moraju im biti isti senzori (ako su različiti telefoni), plus algoritmi programa se razlikuju, tako da su rezultati šareni.
 
Meni radi odlično Samsung health. Nema fantomskih očitavanja .Startuje automatski .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja dok ne kliknem start u samsung healthu on korake ne meri....

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
imam ga kao widget i stalno meri, ne diram nista
8af5b119d30442230b48e19595c1fc36.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Koji je najbolji nacin za cuvanje slika, zena i ja slikamo bebu i da te slike idu u jedan zajednicki folder, i da posle mogu da im pristupim i sa racunara?
 
Google photos

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Google Photos ubedljivo.. Ne ide u računar ali ide na Google nalog i preko neta u brosweru listaš slike i snimke i skidaš šta ti treba, a u fonu iz g Photos aplikacije..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A jel google photos vezan za gmail nalog? Kako da sa 2 google naloga ide na isto mesto?
 
A jel google photos vezan za gmail nalog? Kako da sa 2 google naloga ide na isto mesto?
Imaš u aplikaciji da dodaš partnera. Tako da slikaš i ide na oba naloga. Podesiš ženi i sebi, tako da ko god slika ide na oba naloga.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni npr deli slike sa devojkom, i to samo one slike na kojima je ona :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Koja je najbolja aplikacija za kameru? U obzir dolaze i one koje se placaju?

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Modovana Google kamera ako imaš neki noviji snapdragon (treba root i menjanje build.prop-a zbog camera 2 API), možda da probaš open camera i camera fv-5 odnosno cinema fv-5 za snimanje videa.
 
Polako...još nas nisu dobro upoznali...[emoji6]
 
Poslednja izmena:
Modovana Google kamera ako imaš neki noviji snapdragon (treba root i menjanje build.prop-a zbog camera 2 API), možda da probaš open camera i camera fv-5 odnosno cinema fv-5 za snimanje videa.
Sta znam, meni je ova a better cini mi se ponajbolja. Nisam nasao hdr opciju na ovoj fv5, a skinuo sam neku placenu verziju sa neta. Znas za gcam, ali za sada mi odgovara EUI, ne bih da menjam rom, presao bih na oreo a koliko citam na ovom ruskom forumu jos nisu sredili pexel kako treba.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Ne moraš da menjaš ROM. Treba ti samo root i par linija koda koje ćeš dodati u build.prop-u.
 
Zašto mi u tt nekad prikaže sliku kad neko okači a nekad ne? Stoji samo prazan prostor.
 
Како се активира Google lens?


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Postoji li nacin da imam email na Gmail appu, a da ga ne dodaje kao nalog na telefonu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Где?
784f4027cf9c473aadf307f7a93fd29a.jpg


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Update-uj app kukavče...[emoji41]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Урадио још одавно.
9cc7c9b450683f6d6d0270de1a3ed885.jpg


Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Google Lens je server side. Ne stize svima u isto vreme, iako je aplikacija azurirana.
 
Nazad
Vrh Dno